8958 відвідувачів онлайн
2 259 42

Зеленський особисто візьме участь у Давоському форумі, Трамп приєднається онлайн

Зеленський буде присутнім на форумі в Давосі

Президент України Володимир Зеленський має особисто взяти участь у Всесвітньому економічному форумі (ВЕФ) в Давосі. Захід відбуватиметься з 20 по 24 січня.

Про це заявив президент ВЕФ Берге Бренде, пише SRF, інформує Цензор.НЕТ.

Як розповів  Бренде, очікується на присутність представників з понад 130 країн світу, серед них – понад 60 глав держав та урядів і понад 1600 представників ділових кіл.

Зазначається, що обраний президент США Дональд Трамп не буде фізично присутній на заході, але приєднається до нього онлайн і виступить з промовою у четвер, 23 січня.

Також Бренде розповів, що у Давосі ближче до кінця тижня очікують представників нової адміністрації Трампа.

Очікується, що президент України Володимир Зеленський має прибути у Давос у вівторок, 21 січня. Серед інших європейських лідерів, які приїдуть на форум, Бренде згадав президентку Європейської комісії Урсулу фон дер Ляєн.

Топ коментарі
+7
Не пускайте Бубачку до роялю.
показати весь коментар
14.01.2025 20:07
+5
Давоський форум різикує перетворитися на "гундоський".
показати весь коментар
14.01.2025 20:08
Коментувати
Сортувати:
На форум треба привезти фільм про звірства кацапії , щоб декому із лидерів стало соромно
показати весь коментар
14.01.2025 20:02 Відповісти
Шановна Марія, нікому там соромно не буде. Повірте, не дурні там збираються - все вони знають. Там збираються гроші, великі гроші...а гроші як відомо не тільки не пахнуть - вони навіть не смердять
показати весь коментар
14.01.2025 20:11 Відповісти
Там ще кишеньковий до ЄРМАКОМАРОДЕРНІ Пінчук влаштує УКРАЇНЬКИЙ СНІДАНОК, запросить Трампа- він може йому не відмовить, бо Пінчук завжди споносрував виборчу команду Трампа . От й побачимо на сцені буде КОЗИР поряд ?
показати весь коментар
14.01.2025 20:21 Відповісти
Ви дуже гарна людина, але й дуже наївна..
показати весь коментар
14.01.2025 20:49 Відповісти
Я вважаю що треба випробувати усі варіанти . Якийсь із варіантів спрацює . Ось наприклад сьогодні опозиція у Словаччині внесла пропозицію відправити уряд Фіцо у відставку. А чому? Тому що цирк з поїздками до раши суспільству не до вподоби. Е два варіанти - кабмін у відставку чи перевибори парламенту.
показати весь коментар
14.01.2025 22:05 Відповісти
Ощасливить своєю персоною
показати весь коментар
14.01.2025 20:04 Відповісти
План Маршалла будут обсуждать
показати весь коментар
14.01.2025 20:33 Відповісти
Да йому пофіг головне на халяву по миру покататися, та кучу купу супроводжуючих холуїв з охороною з собою взяти, за свої стільки не поїздити. Тільки скільки Україні цей туризм коштує, мабуть не один дрон. Но на дрони народ збере гроші.
показати весь коментар
14.01.2025 22:19 Відповісти
не зря зєлю бідосею прозвали. ох не зря....
показати весь коментар
14.01.2025 20:05 Відповісти
Не пускайте Бубачку до роялю.
показати весь коментар
14.01.2025 20:07 Відповісти
думаю що на ре бі моль зафальшивить
показати весь коментар
14.01.2025 20:55 Відповісти
Фальцет?))
показати весь коментар
14.01.2025 20:57 Відповісти
Їздити на економічний форум президентові країни, якій загрожує подальша окупація російськими фашистами нелогічно. Логічно організовувати Другий Фронт проти коричневої чуми на кшталт історичної Тегеранської Конференції.
А чи Зеленський вирішив, що фашизм вже переможений і покараний, та залишилось тільки виділити Україні, а не розгромленій росії, новітній План Маршала?
показати весь коментар
14.01.2025 20:07 Відповісти
Давоський форум різикує перетворитися на "гундоський".
показати весь коментар
14.01.2025 20:08 Відповісти
показати весь коментар
14.01.2025 20:08 Відповісти
ватєтада! надпотужно! НАД !!!
показати весь коментар
14.01.2025 20:16 Відповісти
турист..............
показати весь коментар
14.01.2025 20:17 Відповісти
ну наший БОНЕВТІК сумасшедший і генітальний юрист. то воно ще і генітальний економіст?
показати весь коментар
14.01.2025 20:17 Відповісти
показати весь коментар
14.01.2025 20:18 Відповісти
Такого ні, не чули… Ми знаємо про єдиного єрмака та вову - петрушку гундосу його
показати весь коментар
14.01.2025 20:25 Відповісти
ну навіть в українських спортсменів бувають іноді невдачі
показати весь коментар
14.01.2025 20:27 Відповісти
Свідки єгоВови?
показати весь коментар
14.01.2025 20:33 Відповісти
свідки ********
показати весь коментар
14.01.2025 20:35 Відповісти
землю вже продали, титан продали, коноплі насадили. соросята пінчука поїдуть допродавати Україну і збацають там 7-40
показати весь коментар
14.01.2025 20:32 Відповісти
Знову в лахмітті поїде з небритим мурлом?
показати весь коментар
14.01.2025 20:32 Відповісти
Йому дерьмак недозволяє і віра
показати весь коментар
14.01.2025 21:13 Відповісти
Гарантовано зєля буде пропихувати вибори через Дію. А там він гарантовано виграє. Бо як проконтролюєш?
показати весь коментар
14.01.2025 20:44 Відповісти
Так йому таваріщ фьодоров стільки намалює що навіть бульба і путлєр завидувати будуть .
показати весь коментар
14.01.2025 21:10 Відповісти
Життєве кредо гундоса: головне не результат, а сам процес і я у ньому, а також на халяву об'їздити весь світ.
показати весь коментар
14.01.2025 20:59 Відповісти
Сьогодні гарний матеріал дивився про те як їздили люди від рахункової палати погулять по Лондону. (Буткевич)
Погуляли майже на пів мільйона державним коштом, а Ви тут про Придністров'я читайте)))
Цей, по ходу теж розвіється їде. Бо що йому на тому форумі казати?
Як економіку в сраці тримати?
Інвестицій тут ще довго не буде, поки не визнають дефолту. І перестануть вішати локшину Європі.
показати весь коментар
14.01.2025 21:50 Відповісти
Яке марення !