8935 відвідувачів онлайн
1 917 25

Партнери привітали взяття воїнами ЗСУ в полон військових КНДР, це визнання української військової могутності, - Сибіга

Сибіга про реакцію партнерів на взяття в полон воїнам ЗСУ солдатів КНДР

Міжнародні партнери України вважають великим успіхом той факт, що воїнам ЗСУ вдалося взяти в полон двох військових із Північної Кореї. Це успіх і визнання української військової могутності.

Про це заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга на спільній з естонським колегою Маргусом Цахкною пресконференції у Києві, передає "Укрінформ", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Щодо реакції міжнародних партнерів на захоплення живими двох північнокорейських солдатів поділюся з вами з першоджерел. Відразу після цього факту я був присутній при розмовах президента Зеленського з іноземними лідерами. Вони вітають нас, вітають Україну, тому що це великий успіх і визнання української військової потуги", - сказав очільник МЗС.

Сибіга зазначив, що це надскладне завдання було виконано завдяки героїзму українських воїнів.

Міністр також розповів, що українським воїнам було складно взяти в полон північнокорейських солдатів через те, що вони вчиняли самогубства, підриваючи себе. Окрім того, армія РФ унеможливлювала взяття їх у полон живими.

"Це відбулося. Це справжній доказ зміни реалій російської агресії, а саме залученння північнокорейських військових у цю війну. Вперше вони воюють на Європейському континенті після тривалого періоду", - додав Сибіга.

Що передувало?

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова передавати диктатору КНДР Кім Чен Ину його солдатів, якщо він може організувати їхній обмін на наших воїнів, які перебувають у полоні в Росії.

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що Сили оборони захопили в полон двох КНДРівців. Вони вже спілкуються з СБУ.

Згодом у СБУ повідомили, що проводять слідчі дії з полоненими КНДРівцями.

Також повідомлялося, що оператори тактичної групи №84 Сил спеціальних операцій ЗС України взяли в полон військового з Північної Кореї під час спеціальних дій у Курській області РФ.

Топ коментарі
+16
Та це просто анекдот: потужність від уполонення двох півкорейців.
показати весь коментар
14.01.2025 21:17 Відповісти
+12
В сибігі що, маразм розпочався? Що він верзе?
показати весь коментар
14.01.2025 21:16 Відповісти
+10
я бачу цей фрукт перевершить свого попередника лопатоголового кулебу
показати весь коментар
14.01.2025 21:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сибіга хоче впасти маслом вниз - закон бутерброда?
показати весь коментар
14.01.2025 21:14 Відповісти
Вибачте, при всій до Вас повазі - коли йому вже лопатою по @блу дадуть!!..яке ж воно стрьомне..
показати весь коментар
14.01.2025 21:37 Відповісти
... лопатою не дадуть - всі лопати Кулєба вивіз, для самозахисту!!!
показати весь коментар
14.01.2025 21:44 Відповісти
я бачу цей фрукт перевершить свого попередника лопатоголового кулебу
показати весь коментар
14.01.2025 21:15 Відповісти
Кожний послідучий має бути гірше попередника . Закон Зеленського
показати весь коментар
14.01.2025 21:43 Відповісти
В сибігі що, маразм розпочався? Що він верзе?
показати весь коментар
14.01.2025 21:16 Відповісти
Оральноанусизм в нього почався
показати весь коментар
14.01.2025 22:57 Відповісти
Та це просто анекдот: потужність від уполонення двох півкорейців.
показати весь коментар
14.01.2025 21:17 Відповісти
Ви неуважно читали. Не потужність, а могутність. Могутність на три рівні вище, ніж потужність.
показати весь коментар
15.01.2025 07:47 Відповісти
Недоперепив?
показати весь коментар
14.01.2025 21:18 Відповісти
Це зараз для кого така новина від сибіги….
показати весь коментар
14.01.2025 21:19 Відповісти
Теряем свои территории каждый день, но взяли в плен пару корейцев... Вот это достижение!
показати весь коментар
14.01.2025 21:19 Відповісти
навіть за совка не пинділи такої потужної муйні...
показати весь коментар
14.01.2025 21:20 Відповісти
Військова могутність держави визначається по - перше кордонами зафіксованими міжнародним правом, по - друге, здатністю їх відновити в разі агресії. Все інше, від лукавого.
показати весь коментар
14.01.2025 21:23 Відповісти
показати весь коментар
14.01.2025 21:23 Відповісти
А мені подобається. Все таки позитив. І не марафон
показати весь коментар
14.01.2025 21:25 Відповісти
А чому про це говорити Сибіга а не партнери? Невже ми би їм не повірили ?
показати весь коментар
14.01.2025 21:39 Відповісти
краще би обнулили... да надали партнерам їх бошки як доказ
показати весь коментар
14.01.2025 21:56 Відповісти
Та воно ще дурніше, виявляється, ніж ішак. Партнери просто в екстазі від таких успіхів, два полонені.
показати весь коментар
14.01.2025 21:57 Відповісти
"взяття воїнами ЗСУ в полон військових КНДР, це визнання української військової могутності"

Це реально МОГУТНЬО.
показати весь коментар
14.01.2025 21:59 Відповісти
"Дядєнька! Проснітєсь, ви какаєтє!" (с)
показати весь коментар
14.01.2025 22:17 Відповісти
Та яка там "могутність"... Теж мені, "термінатори"... Взяли в полон непритомними... А так-би, застрелилися... Бо їм в полон не можна - сім"ї в заложниках...