10897 відвідувачів онлайн
3 726 33

Працюватимуть для підтримки українців: Зеленський анонсував створення "осередків єдності" за кордоном

Зеленський про появу осередків єдності

У Польщі, Німеччині та інших країнах буде створено "осередки єдності", які працюватимуть для підтримки українців.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з польським колегою Анджеєм Дудою, передає "Європейська Правда", інформує Цензор.НЕТ.

Зеленський розповів, що під час зустрічі із Дудою обговорив підтримку українців, які перебувають у Польщі, та збереження зв’язків української громади та Української держави.

"Ми започатковуємо роботу осередків підтримки українців за кордоном – unity hubs. Такі "осередки єдності" будуть і в Польщі, будуть в Німеччині і в інших країнах, де є наші люди",- заявив глава держави.

Водночас президент не уточнив, якими будуть головні завдання майбутніх осередків.

Топ коментарі
+30
Ти піторас потужний розкажи краще як ти підтримуєш ЗСУ або переселенців з Донбасу в середині країни. А про нашиї біженців там інші держави дбають покраще ніж ти, тварюка хуцпата.
показати весь коментар
15.01.2025 17:29 Відповісти
+27
А для Зеленського і його кодла, терміново створити осередок єдності у в'язниці, передбачивши їм там "баланду єдності" та "парашу потужного єднання". І цілодобовий показ телемарафону на максимальній гучності звісно.
показати весь коментар
15.01.2025 17:29 Відповісти
+18
Та не томи, кажи вже, скільки на це буде відслюнявлено з бюджету.
показати весь коментар
15.01.2025 17:28 Відповісти

Завантаження...