5432 відвідувача онлайн
5 900 14

Пожежу на нафтобазі під Воронежем гасять десятки машин і 2 пожежні потяги

Удар по нафтобазі під російським Воронежем

У Ліскінському районі Воронезької області РФ понад 10 машин та 2 пожежних потяги гасять пожежу на нафтобазі.

Про це повідомив губернатор регіону Олександр Гусєв, інформує Цензор.НЕТ.

Російський чиновник заявив про атаку трьох районів Воронезької області "понад десятьма БПЛА". За його словами, "більшість з них припала на нафтобазу в Ліскінському районі

"На початковому етапі гасіння пожежі ускладнювала загроза повторних атак на об'єкт. Наразі з вогнем на кількох резервуарах борються посилені пожежні розрахунки: десятки одиниць техніки і два пожежні потяги. Направлено додаткові сили з двох сусідніх регіонів", - додав Гусєв.

Губернатор зазначив, що постраждалих немає, а майно громадян не постраждало.

У ніч на 16 січня 2025 року у Воронезькій області заявили про пожежу на нафтобазі, яка сталася нібито після атаки безпілотників.

Удар по нафтобазі під російським Воронежем

Топ коментарі
+8
Навіщо гасити? За тиждень само вигорить.
показати весь коментар
16.01.2025 08:38 Відповісти
+7
"Разные" цілі це пальне, на дровах танки не їздять літаки не гудять...
показати весь коментар
16.01.2025 09:04 Відповісти
+7
Залізь в Інтернет і подивися, скільки пального бере танк... Або літак... І задай собі питання - СКІЛЬКИ танків не поїде та літаків не злетить, коли згорить кілька тисяч тон пального? Американці не ганялися за японськими бойовими кораблями (прекрасно озброєними та розосередженими по океану). Вони поставили своїх "вовків" на лініях підвозу нафти. І топили японські танкери...
показати весь коментар
16.01.2025 09:21 Відповісти

Завантаження...