9755 відвідувачів онлайн
2 136 24

Трамп заявив, що може відтермінувати заборону TikTok у США на 90 днів

Трамп допустив відтермінування заборони TikTok

У суботу, 18 січня, новообраний президент США Дональд Трамп заявив, що він, найімовірніше, "надасть соцмережі TikTok 90-денне відтермінування від можливої заборони в країні". Він може оголосити про це в день своєї інавгурації 20 січня.

Про це Трамп сказав в інтерв’ю NBC, повідомляє Цензор.НЕТ.

"90-денне продовження - це те, що, найімовірніше, буде зроблено, тому що це доречно. Якщо я вирішу це зробити, я, ймовірно, оголошу про це в понеділок", - сказав обраний президент США.

Як пише агентство Reuters, згідно із законом, ухваленим торік і який 17 січня одноголосно підтримав Верховний суд США, соцмережа TikTok повинна буде до неділі, 19 січня, розірвати зв'язки зі своєю материнською компанією ByteDance, що базується в Китаї. Або ж соцмережа має припинити  свою діяльність в Америці, щоб розвіяти побоювання, що вона становить загрозу нацбезпеці.

США побоюються, що TikTok може передавати дані Китаю

Влада США побоюється, що TikTok може передавати Китаю дані про американських користувачів.

У квітні 2024 року Конгрес США схвалив законопроєкт про блокування TikTok через можливу загрозу національній безпеці. Того ж місяця його підписав Джо Байден.

Компанії ByteDance, якій належить сервіс, дали 270 днів на продаж американському власнику. Цей термін закінчується 19 січня, тобто за день до інавгурації Дональда Трампа.

16 січня радник Трампа з національної безпеки Майк Волтц заявляв, що закон про блокування TikTok "допускає" продовження терміну продажу сервісу доти, доки угода не буде укладена.

Раніше повідомлялося, що Джо Байден не вводитиме заборону на TikTok в США, залишивши вирішення цього питання наступному президентові Дональду Трампу.

Топ коментарі
+7
Верховний суд ухвалив рішення про заборону тіктоку у США. Але хто такий суд для злодія-рецидивіста Трампа.
показати весь коментар
18.01.2025 23:51 Відповісти
+6
Чим завгодно готовий займатися аби тільки всі забули про війну в Україні
показати весь коментар
18.01.2025 23:51 Відповісти
+2
Тобто само ніґуя не знає під яким кутом і з якою силою сеча в голову стукне

Якщо я вирішу це зробити, я, ймовірно...
показати весь коментар
19.01.2025 00:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Жахнєм американським Ютубом по китайському ТікТоку!! Трамп-пам-пам!!
показати весь коментар
18.01.2025 23:50 Відповісти
Чим завгодно готовий займатися аби тільки всі забули про війну в Україні
показати весь коментар
18.01.2025 23:51 Відповісти
Верховний суд ухвалив рішення про заборону тіктоку у США. Але хто такий суд для злодія-рецидивіста Трампа.
показати весь коментар
18.01.2025 23:51 Відповісти
От що 50 кілобаксів можуть зробити.
показати весь коментар
19.01.2025 00:05 Відповісти
Сила Америки була в тому, що вона реальною бомбою могла спілкуватись з недоговорними. Зараз силу Америки конвертують в висери її лідерів. Це вже дно великої країни. Дядько Джо бореться тіктокерами.
показати весь коментар
19.01.2025 00:14 Відповісти
а якщо тікток становить загрозу нацбезпеці? може зі сторони це виглядає смішно, але насправді може бути і не дуже. ти не користувався тіктоком,, я інколи захожу і в темах де щось про війну, про Україну, про нашу історію тьмв бидлоти кацапської, навіть через перекладчі пишуть, або сруть тупо і їх не блокують і не видаляють, а нащих блокують за відповіді або просувають теми, типа хватить воювати і таке інше, під виглядом українців, типа ми самі винуваті і таке інше і на скарги тіктток не реагує, бо адміни нашого сектора на болотах. не завадилоб любителю дебільних відосиків і цим питанням зайнятися, між іншим, і тікток піде на поступки, бо заробляє гроші.
показати весь коментар
19.01.2025 06:02 Відповісти
Трампа цікавить Канада.Бітккойн,а що таке г його знає.
показати весь коментар
19.01.2025 00:16 Відповісти
Трамп не цікавить Канаду, навіть за офіційним опитуванням. А за неофіційним він разом із путлером і зе-фюрером йде на узбіччя нов історії.
показати весь коментар
19.01.2025 02:29 Відповісти
але має шанс залишитись в ній як той хто приб'є пуйла
показати весь коментар
19.01.2025 06:03 Відповісти
Світом правлять придурки і маньяки.Трамп,путлєр,китайський клоун,північнокорейський психпат,Мадуро і їх ще дуже і дуже багато.Всіх не перерахуєш
показати весь коментар
19.01.2025 14:47 Відповісти
Тобто само ніґуя не знає під яким кутом і з якою силою сеча в голову стукне

Якщо я вирішу це зробити, я, ймовірно...
показати весь коментар
19.01.2025 00:17 Відповісти
Война параши в Украине и тик-ток - это проблемы одного уровня, та рыжий ********?
показати весь коментар
19.01.2025 00:32 Відповісти
Тик-ток это война с китаем и поэтому для Америки важнее.
показати весь коментар
19.01.2025 00:47 Відповісти
********** США кроме войны ращьки в Украине ничем другим заниматься не должен?
показати весь коментар
19.01.2025 01:36 Відповісти
Ну, почему, может помастурбировать)))
показати весь коментар
19.01.2025 12:48 Відповісти
Рональд Рейган крутиться в гробу як дзига. Бо наступники знівелювали могутність Президента США до Тік-Ток хейтера.
показати весь коментар
19.01.2025 00:40 Відповісти
Трамп - вєлікій відТермінатор!
показати весь коментар
19.01.2025 01:18 Відповісти
Тік-тець Кадиров-улус...
показати весь коментар
19.01.2025 02:53 Відповісти
Компании ByteDance, которой принадлежит сервис, дали 270 дней на продажу американскому владельцу. Источник: https://censor.net/ru/n3531025

Хм....Може друзяка Трампа Нутрій (Маск) захотів до твітера прикупити ще й тік ток?
показати весь коментар
19.01.2025 03:04 Відповісти
Хто не чекаючи рішення і 90 діб одразу видалить свій акаунт в ТікТоці отримає "Дональдину 1000"
показати весь коментар
19.01.2025 03:17 Відповісти
Трамп схоже приміряє корону Верховного божества
показати весь коментар
19.01.2025 04:11 Відповісти
ТікТок спонсор інавгурації Трампа на 50 млн. баксів. Корупція у неприхованому і відвертому вигляді.
показати весь коментар
19.01.2025 07:20 Відповісти
А інавгурацію свою на 90 днів він не може відкласти?
показати весь коментар
19.01.2025 17:56 Відповісти