8222 відвідувача онлайн
2 780 22

Держпідприємства Білорусі виробляють снаряди для російських "Градів",- розслідування

Держпідприємства Білорусі виробляють снаряди для російських "Градів"

Низка білоруських держпідприємств займається серійним виробництвом снарядів для армії РФ.

Про це пише білоруська служба "Радіо Свобода" з посиланням на розслідування  білоруської організації BelPol, інформує Цензор.НЕТ.

У списку підприємств, які займаються виробництвом снарядів калібру 122 і 152 міліметри для російської армії, є Білоруський автомобільний завод, Білоруський металургійний завод і Борисівський завод автотракторного електрообладнання. 

У цьому переліку є й інші державні пдприємства Білорусі. Всього їх, за інформацією розслідувачів,15.

Серед них є новий проєкт, пов’язаний із Молодечанським заводом порошкової металургії.

Так, розслідувачі з’ясували, що в 2023 році білоруське підприємство "Завод точної електромеханіки" та російський "Сплав" підписали контракт. Згідно із договором, РБ зобов’язалася постачати до РФ по 13 тисяч запчастин для снарядів до систем залпового вогню "Град".

Також, за даними розслідувачів, "БелАЗ" займався гальванічним покриттям металевих втулок для реактивних снарядів та виготовленням трубних заготівель для ракет. Ці роботи завод виконував спільно з іншим підприємством - "БАЗтюб".

Топ коментарі
+8
А що ви хотіли, цє сябри, ******* братушки.
показати весь коментар
19.01.2025 21:09 Відповісти
+7
Я не здивуюся якщо ще й воюють. Під кацапськими паспортами.
показати весь коментар
19.01.2025 21:10 Відповісти
+3
Та наибольший вред Украине все таки Китай принес (окромя москалей). Ну посудите сами. В авиабомбах (КАБах) используются СЕРВОДВИГАТЕЛИ в тех "саночках" которые эту бомбу планируют крыльями. Россия не производит эти серводвигатели (а на каждую бомбу нужно два таких двигателя)Зато Китай щедро поставляет эти серводвигатели раше. Которая потом бомбит этими КАБами спальные районы городов. Гражданскую ифраструктуру. А не поставлял бы Китай движки москалям то эти КАБы были бы обычными бомбами без планированья. Эти бы бомбы на 100 км вдаль не летали бы. По сравнению с КАБами Белорусские снаряды для "Градов" просто ПШИК
показати весь коментар
19.01.2025 21:12 Відповісти

Завантаження...