У нас зараз така кількість бригад, що є проблема з підготовленими командирами, - Сирський

В Збройних Силах така кількість бригад, що не вистачає підготованих командирів, які можуть очолювати цю бригаду.
Про це розповів Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, передає Цензор.НЕТ.
"Питання ротації бригад: заміни та виведення для відновлення боєздатності. Яким чином провести, якщо в тебе немає ані резерву, ані бригади? Звичайно, сам процес адаптації нової бригади - складний процес. Складний процес чому? Тому що у нас зараз така кількість бригад, що, в принципі, є проблема з підготовленими командирами, які можуть очолювати цю бригаду. Ну і сама бригада повинна набути бойових традицій. Звичайно, це не проста справа. Адже потрібен морально підготовлений та згуртований до важких дій колектив", - пояснив Сирський.
Водночас він зазначив, що всі бригади пройшли через певний період адаптації.
"Потрібно вистояти, втриматись, а потім вони показують результати не гірші, ніж старі бригади", - додав він.
Сирський також нагадав, що на початку повномасштабної війни в Україні було близько 12 бригад.
"Потім їх чисельність збільшилась. Звичайно їх не потрібно створювати безліч. Генеральний штаб провів розрахунки, скільки потрібно бригад і частин для успішної оборони та проведення наступальних дій", - резюмував Головнокомандувач ЗСУ.
Или это признание в некомпетентности, отсутствии влияния на подчиненных и в бардаке в армии, если какие-то мужики создают вооруженные формирования на территории Украины вопреки субординации?
Че сказать-то хотел сей российский генерал?
сирський, ти книжки читаєш ?
що важко було зкумекати, що буде нестача молодших командирів ?
а стосовно комбригів, то ьільки один "прильот" ЗЄлі по Генштабу ЗСУ зробив "інвалідами" 17 Генералів та Полковників на чолі з Головнокомандуючим Залужним
це я не рахую ще Генералів Забродського, Кривоноса, Марченко....
із ЗЄлєю ми всєх пабЄдім...
насамперед самих себе