9525 відвідувачів онлайн
6 744 47

США вдруге вийдуть із Паризької кліматичної угоди

Трамп знову хоче, щоб США вийшли з Паризької кліматичної угоди

47-й президент США Дональд Трамп вже вдруге виведе Сполучені Штати з Паризької кліматичної угоди.

Про це йдеться в заяві Білого дому, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

Ця заява відображає скептицизм Трампа щодо глобального потепління, яке він назвав містифікацією, і вписується в його ширший порядок денний, спрямований на звільнення американських нафтогазовидобувних компаній від регулювання, щоб вони могли максимізувати обсяги видобутку.

Процес виходу США з Паризької кліматичної угоди, за даними Reuters, триватиме не більше як рік.

Як зазначається, це рішення поставить Сполучені Штати поряд з Іраном, Лівією та Єменом в один ряд з іншими країнами світу, які не приєдналися до пакту 2015 року, в якому уряди домовилися обмежити глобальне потепління на 1,5 градуса за Цельсієм (2,7 градуса за Фаренгейтом) вище доіндустріального рівня, щоб уникнути найгірших наслідків зміни клімату, зокрема знизити парникові викиди.

Нині США посідають друге місце у світі за обсягом викидів парникових газів після Китаю. Також США посідають перше місце у світі за видобутком нафти й природного газу.

Топ коментарі
+18
Сьгодні, 20 січня, був пацієнт, якого вкусив кліщ. Тваринка нічого не знає про "соросятинські контори". Вона просто прокинулась від теплої погоди серед зими
показати весь коментар
20.01.2025 21:46 Відповісти
+13
В цьому як не дивно Трамп співпадає з росіянами, які теж вважають, що глобальне потепління це фейк і що насправді ми всі тільки почали виходити з льодникового періоду. А те, що зимою вже майже немає снігу навіть в росіян на Уралі, то це фігня...
показати весь коментар
20.01.2025 21:46 Відповісти
+7
Гумористичне відео звісно чудово , але коли у січні +10 , то це не зовсім весело , як мінімум , каракуртів у будинку ловити бажання немає ((
показати весь коментар
20.01.2025 22:11 Відповісти

Завантаження...