4556 відвідувачів онлайн
7 979 34

Терорист Губарєв розповів, як українець врятував його сина: у Росії не було ліків

Терорист Губарєв про порятунок сина завдяки українцям

Терорист та російський колаборант Павло Губарєв поскаржився на російську медицину та розповів, як його сина врятував "друг з України", допомігши ліками.

Про це він повідомив у соцмережах, інформує Цензор.НЕТ.

"Декілька років тому у мого сина Святослава в результаті перенесеного ковіду відмовили ноги. Він міг ходити по рівній поверхні, але в ногах була така слабкість, що він не міг підійматися сходами. Ми знайшли клініку та лікарів, синові поставили діагноз і виписали ліки, але в Росії цих ліків у продажу не виявилося", - зазначив зрадник.

Згодом друзі Губарєва порадили йому пошукати ці ліки в Україні.

"Я звернувся за допомогою до свого однокласника Кості Сушильникова, який проживав у Харкові. Того ж дня він купив ліки і на таксі відправив до Бєлгорода. З Бєлгорода на машині в Ростов ліки мені привіз мій старий соратник ще по РНЕ (Русское национальное единство. - Ред.) Діма Зенін", - додав терорист.

Терорист Губарєв про порятунок сина завдяки українцям

Топ коментарі
+34
Ця історія учить, що таких покидьків як павлуша, потрібно в дитинстві душити, щоб така падаль не виростала і не коптила білий світ
показати весь коментар
23.01.2025 10:37 Відповісти
+20
То Костя Сушильніков - пособник терориста?
СБУ, ау, припиніть рахувати гроші, нажиті нечесно. Займіться пособниками терористів, починаючи з Зє-!
Прийде час, і з вас теж спитаємо...
показати весь коментар
23.01.2025 10:40 Відповісти
+18
І щоб те падло що купило здохло.
показати весь коментар
23.01.2025 10:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А кому і для чого цей виродок розповідає?
показати весь коментар
23.01.2025 10:37 Відповісти
Ця історія учить, що таких покидьків як павлуша, потрібно в дитинстві душити, щоб така падаль не виростала і не коптила білий світ
показати весь коментар
23.01.2025 10:37 Відповісти
Саме так. Тоді б не було того малого пуцера, якому відмовили ноги.
показати весь коментар
23.01.2025 11:25 Відповісти
І щоб те падло що купило здохло.
показати весь коментар
23.01.2025 10:39 Відповісти
То Костя Сушильніков - пособник терориста?
СБУ, ау, припиніть рахувати гроші, нажиті нечесно. Займіться пособниками терористів, починаючи з Зє-!
Прийде час, і з вас теж спитаємо...
показати весь коментар
23.01.2025 10:40 Відповісти
Не сміши мої тапочки)
Мусорки прекрасно живуть на пенсії, обнеслись парнканами двометровими, хоч з когось хтось спитав?))
показати весь коментар
23.01.2025 13:52 Відповісти
"Всякому "овочу" - свій час." Чув?
показати весь коментар
23.01.2025 19:23 Відповісти
Якщо він відкрито про це пише то Костя вже давно в рашці або на ТОТ.
показати весь коментар
23.01.2025 18:51 Відповісти
Губа щось останній час багато гавкає проти лінії партії.
показати весь коментар
23.01.2025 10:42 Відповісти
Читал что он наркоман, которого держат на дозе и показывают на камеру как главаря днр, а у него оказывается даже семья есть.
показати весь коментар
23.01.2025 10:43 Відповісти
Он не нарик, он алкаш.
показати весь коментар
23.01.2025 13:30 Відповісти
Цей покидьок мій земляк, нажаль...
Ще старшокласником його возили до сєлігеру, на навчання до дугінців, так само, як люсю арестовича.
Потім переїхало до Донецька, працювало аніматором разом із дружиною, наклєпало ТРЬОХ дітей і ,такі да, наркоман давнішній.

А Костя Сушильников, судячи з фамілії, синок такого собі сєпара - головного механіка підприємства "АЗОТ", флагмана хімічної індустрії Донбасу.
показати весь коментар
24.01.2025 11:37 Відповісти
Я ще в нульових, коли їздив у відрядження, так возив ліки з Харкова до, прости господи, Волгограду щоб врятувати очі сину однієї знайомої... Сподіваюсь, вона хоча би не послала його воювати.. Невдячні покидьки..
показати весь коментар
23.01.2025 10:44 Відповісти
Думаю костик щас очень рад такой известности.

И чему нас учит эта история?
Правильно! Лучше не иметь друзей *********, и еще, прости господи, сепаров.
показати весь коментар
23.01.2025 10:47 Відповісти
Здав Костю Сушильнікова з потрохами.
показати весь коментар
23.01.2025 10:48 Відповісти
Костя! Готуйся до візіту в СБУ!
показати весь коментар
23.01.2025 10:50 Відповісти
Думаю костик щас очень рад такой известности.

И чему нас учит эта история?
Правильно! Лучше не иметь друзей *********, и еще, прости господи, сепаров.
показати весь коментар
23.01.2025 10:50 Відповісти
Гарні ж серед нас ''друзі''!
показати весь коментар
23.01.2025 10:58 Відповісти
І де тут вказано,що українець ? вказано,що проживав в Харкові,от і все.
А ким ,той є Костя Сушільніков,ще не відомо
показати весь коментар
23.01.2025 10:59 Відповісти
СБУ повинне зайнятися Костьою Сушильниковим. Бо здається Костя не тільки ліки передавав терористу Губарєву. Тим більше якщо він так добре знає маршрут з України на Сосію
показати весь коментар
23.01.2025 11:23 Відповісти
"З Бєлгорода на машині в Ростов ліки мені привіз мій старий соратник ще по РНЕ (Русское национальное единство. - Ред.) Діма Зенін", - додав терорист.

Цікаве зізнання, тому що. РНЕ (Русское национальное единство.) - є суто нацистська організація під свастиками
показати весь коментар
23.01.2025 11:52 Відповісти
РНЕ- кузница кадров для окупрованных кремлем территорий.
показати весь коментар
23.01.2025 13:33 Відповісти
Тут что-то не на скрепном
показати весь коментар
23.01.2025 12:02 Відповісти
Цікаво , де сьогодні той украінець знаходиться ,
який врятував сина цього виродка ?
показати весь коментар
23.01.2025 12:04 Відповісти
ще й ні за шо друга спалив...
показати весь коментар
23.01.2025 12:35 Відповісти
Ну - ще не відомо, коли це все сталось - може ще до 14-го.
Але питання таки є, і його треба ставити... Кості.
показати весь коментар
23.01.2025 13:11 Відповісти
До чотирнадцятого на ковід не хворіли.
показати весь коментар
23.01.2025 13:19 Відповісти
Китай розробляти КОВІД розпочав ще в 2008 році. Саме тоді про це дізналась американська розвідка.
показати весь коментар
23.01.2025 13:34 Відповісти
І шо? в 2008 вже були хворі на ковід? А мізком пошевелити не пробував?
показати весь коментар
23.01.2025 14:46 Відповісти
Хворих не було. Але вірус вже створили в лабораторіях китайської армії. З 2008 по 2012 США і Китай вели переписку через ООН. США попереджували про небезпечність подібних експериментів. Китай відписувався, що він займаєтся виключно наукою.
показати весь коментар
23.01.2025 15:29 Відповісти
Треба цього Костю знайти....