11026 відвідувачів онлайн
3 394 20

Дуже хотів би якнайшвидше зустрітися з Путіним, щоб покласти край війні, - Трамп

Трамп про зустріч з Путіним

Президент США Дональд Трамп заявив, що хотів би найближчим часом зустрітися з російським диктатором Володимиром Путіним, щоб "покласти край війні".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Трамп заявив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

"Мені дуже хотілося б якнайшвидше зустрітися з президентом Путіним, щоб покласти край цій війні. І це стосується не лише економіки або чогось ще. Це стосується того, що мільйони життів втрачаються марно", - сказав Трамп.

Раніше повідомлялося, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп доручив своїм помічникам організувати дзвінок із президентом Росії Володимиром Путіним. Це має відбутися у найближчі дні після того, як він складе присягу.

Топ коментарі
+11
показати весь коментар
23.01.2025 19:24 Відповісти
+7
опустите цены на нефть, закрутите гайки и не надо ни с кем встерачаться...

ибо ху.ло хочет показать для своей черни что он рукопожатый, мол с нами считаются
показати весь коментар
23.01.2025 19:29 Відповісти
+6
Трампутін торохтить і дзенькотить, як брязкальце на вітрі. Говорить багато - а толку поки нуль.
показати весь коментар
23.01.2025 19:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
то он воно, який підступний трамп?
зустрієтеся, та придушити по тихому?
то, може і закінчиться....
показати весь коментар
23.01.2025 19:22 Відповісти
Трампутін торохтить і дзенькотить, як брязкальце на вітрі. Говорить багато - а толку поки нуль.
показати весь коментар
23.01.2025 19:23 Відповісти
показати весь коментар
23.01.2025 19:24 Відповісти
показати весь коментар
23.01.2025 20:53 Відповісти
😂
показати весь коментар
23.01.2025 21:31 Відповісти
Трамп видає базу кожні десять хвилин,і всі придурки його цитують і слухають.
показати весь коментар
23.01.2025 19:28 Відповісти
опустите цены на нефть, закрутите гайки и не надо ни с кем встерачаться...

ибо ху.ло хочет показать для своей черни что он рукопожатый, мол с нами считаются
показати весь коментар
23.01.2025 19:29 Відповісти
О! Вже мільйони життів! Скоро рахунок піде на мільярди!
показати весь коментар
23.01.2025 19:33 Відповісти
Ділов-то! Сідаєш на літак і через якихось 10 годин ти вже маєш чим зайняти рота у маасквє! Ти ж президент! Організувати таке можна прямо з машини на шляху до аеропорта!
показати весь коментар
23.01.2025 19:35 Відповісти
Вважаю, зустрічі не буде поки попередньо не буде гарантований її результат. Держу кулаки за ***** і його босяцьке виховання.
показати весь коментар
23.01.2025 19:44 Відповісти
Яке ще закінчення війни? Про це даже не обговорюють. Йдеться тільки про перемир'я або заморозку війни на деякий час. Московський режим даже скриває що підготовлює грунт для подальшої окупації України.
показати весь коментар
23.01.2025 19:51 Відповісти
Таки тонкощі Трампа не цікавлять !
показати весь коментар
23.01.2025 22:55 Відповісти
мабуть куйло післав "трамбонові 24 години .про закінчення війни -накуй"
показати весь коментар
23.01.2025 19:49 Відповісти
Знов у шоколадний глаз заглянути?
показати весь коментар
23.01.2025 19:56 Відповісти
Что значит приеврееного придурка получили в свое распоряжение. Кипишь устроили на весь мир. Даже в годы раннего сссср, евреи были не так близко к своим гегемоническим целям - уконтопупить мировую атмосферу, т.о. сделав мир, послушным и глупым. Жаль сша как оплот демократии ( а когда то была великая страна). Да и сссср казался не слабым, перед тем как испустить воинственный свой дух.
показати весь коментар
23.01.2025 20:30 Відповісти
показати весь коментар
23.01.2025 20:40 Відповісти
***** його перебреше "історичними" казками, як карлсона
показати весь коментар
23.01.2025 22:48 Відповісти
Війни з нацистами зупиняються зброєю, а не теревенями.
показати весь коментар
23.01.2025 23:08 Відповісти
Вначале издал указ остановить помощь а тепер на переговоры идет, зачем же теперь россии войну останавливать на наших условиях, но туповатые они там конечно