4596 відвідувачів онлайн
13 727 64

Тактичну обстановку навколо Великої Новосілки вже неможливо змінити, - DeepState

Карта Великої Новосілки

Тактичну обсановку навколо селища Велика Новосілка неможливо змінити - занадто пізно.

Про це пишуть DeepState, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що після окупації Нескучного та Времівки, останні дні противник зосередив увагу на селищі і розпочав активні штурмові дії по його взяттю. 

Наразі кацапи мають досить гнучкий оперативний простір для ведення наступальних дій, і накопичивши для цього ресурси, реалізовують їх з різних точок населеного пункту.  

Найбільш активно піхота противника лізе на східні околиці селища і має, на жаль, певні успіхи у просуванні. Ворог досить довгий період часу здійснював накопичення особового складу для цих маневрів, вибудовував фортифікації, щоб там закріпитися, а тепер здійснює постійний тиск, користуючись зайнятими позиціями.

Крім того, е припиняється тиск на південні околиці Великої Новосілки, а також зі сторони Времівки вже на західну сторону ВН. Піхота кацапів фіксується в різних частинах населеного пункту, яка здійснює штурмові дії групами, в середньому з 10-ти осіб. На підсилення московити мають вогневу підтримку у вигляді техніки, авіацію, зокрема, гелікоптерів, а також, артилерію, міномети, дрони.

"Сили Оборони докладають максимальних зусиль, щоб не дати просунутись ворогу і зайняти селище, але робити це в умовах тиску, буквально, з усіх сторін — важко. Як будуть розвиватися події, покаже час, а ми сподіваємося, що тактична обстановка, яка склалася навколо Великої Новосілки не стане приводом безглуздих втрат особового складу українських військових. Її вже змінити неможливо — занадто пізно", - пояснюють осінтери.

Раніше у Силах оборони повідомили про загрозу оперативного оточення українських військ на Новопавлівському напрямку біля Великої Новосілки.

Топ коментарі
+28
Когда уже прекратиться этот трэш? Сколько еще мы будем платить жизнями своих ребят ради тупого упорства нашего "гения" недонаполеона? Потом опять будут "виновны" генералы и полковники "стрелочники"?
показати весь коментар
23.01.2025 21:52 Відповісти
+26
Збережіть воїнів, нелюди...
показати весь коментар
23.01.2025 21:54 Відповісти
+23
Там река за спиной. И просто "выходить" уже очень и очень тяжело. Давать приказ нужно было еще "позавчера". Опять **** те-же грабли в очередной раз.
показати весь коментар
23.01.2025 22:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Задача Янелоха- не выправить этот уже больше, чем наполовину котёл, а сдать Ху#лу в плен находящиеся в нём 2 наши боеспособные бригады. Или повторить Иловайск при попытке их прорыва.
показати весь коментар
23.01.2025 21:51 Відповісти
показати весь коментар
23.01.2025 22:21 Відповісти
В бригадах немає піхоти, тільки управління, на позиціях замість тисяч піхотинців, всього лише кілька сотень.
показати весь коментар
24.01.2025 09:33 Відповісти
Наши защитники попадают в "котел" потому что некому держать позиции. После того как "котел" захлопнулся он оказывается набит войсками. Все правильно?
показати весь коментар
24.01.2025 07:07 Відповісти
Оперативно-стратегічне угруповання військ Хортиця https://nv.ua/ukr/ukraine/events/velika-novosilka-doneckoji-oblasti-rosiyska-armiya-nevdovzi-mozhe-otochiti-zsu-novini-ukrajini-50484052.html заявило про ризик оперативного оточення Великої Новосілки. Оперативне оточення там по факту є, це видно на будь-якій карті, ОСУВ просто адекватно реагує на наявну обстановку. У оперативному оточенні підрозділи 110-ї механізованої бригади та бійці приданих підрозділів.
показати весь коментар
24.01.2025 07:50 Відповісти
А навіщо було виводити бригади з небезпечної ділянки фронту? Щоб тепер заявляти про нестачу сил і неможливість утримати позиції? Вже потрібно розбиратись по суті по кожному рішенню командування, Верховна Рада України як верховний орган влади має втрутитись в ситуацію і створити слідчу комісію яка буде перевіряти обгрунтованість рішень командувачів та Головнокомандувача. Якщо цього не робить Президент і дозволяє Генштабу займатись постійними маніпуляціями та перекиданнями людей, то це має зробити Верховна Рада України яка несе всю повноту відповідальності за ситуацію в країні! Поки Головнокомандувач доповідає Президенту про свої успіхи в Курській області, хтось має навести порядок на фронтах в Україні. Якщо для Президента та Генштабу фронти в Україні не є пріоритетом, то для більшості українців Курахівський та Покровський напрямок більш важливий!
показати весь коментар
24.01.2025 09:41 Відповісти
ВР Украины захвачена парашно-рыговско-зелёным кодлом, если вы ещё не в курсе.
показати весь коментар
24.01.2025 13:50 Відповісти
Когда уже прекратиться этот трэш? Сколько еще мы будем платить жизнями своих ребят ради тупого упорства нашего "гения" недонаполеона? Потом опять будут "виновны" генералы и полковники "стрелочники"?
показати весь коментар
23.01.2025 21:52 Відповісти
как пагодка в масквє?
показати весь коментар
23.01.2025 22:14 Відповісти
А как в Воронеже?
показати весь коментар
23.01.2025 22:15 Відповісти
А чому ти вирішив про це на українському сайті запитувати? Виглянь у вікно, що в тебе в усть- зажопін..у, що в мацквє погода однакова.
показати весь коментар
23.01.2025 22:20 Відповісти
а ти не бачиш, що бот пише? Вони вже не застосовують "пекельні борошна".
показати весь коментар
23.01.2025 22:22 Відповісти
Та хто ж теб не бачить?.
Зразу як ведмедчук тебе зарєєстрував, ти і почав працювати
показати весь коментар
23.01.2025 22:56 Відповісти
Підлітку на оточення, втрати, наплювати і розтерти. Підліток впевнений у своїх зебілах, ці непідведуть.
-Знову оточення і сотні потрапили у полон і сотні вбитих?
-Дайте ДБР команду, щоб зебілам в телевізорі показали ще двох- трьох генералів і полковників в кайданках і рейтинги ще вище підуть!
показати весь коментар
23.01.2025 22:18 Відповісти
Неужели "Зенита" и Угледара было мало что-бы хоть что-то понять? Нет слов. Хочется тупо орать благим матом.
показати весь коментар
23.01.2025 22:20 Відповісти
Причем здесь это? Чтобы не писать сейчас эту херню нужно было в 2019 думать головой вместо жопы и не голосовать за "просто перестать стрелять". Как там майские шашлычки с винцом - еще кровавым поносом не полезли?
показати весь коментар
23.01.2025 23:28 Відповісти
Не треба нічого там міняти, дайте наказ і хай хлопці виходять.
показати весь коментар
23.01.2025 21:53 Відповісти
Там река за спиной. И просто "выходить" уже очень и очень тяжело. Давать приказ нужно было еще "позавчера". Опять **** те-же грабли в очередной раз.
показати весь коментар
23.01.2025 22:00 Відповісти
Техніку доведеться залишити
показати весь коментар
23.01.2025 22:28 Відповісти
Збережіть воїнів, нелюди...
показати весь коментар
23.01.2025 21:54 Відповісти
показати весь коментар
23.01.2025 21:56 Відповісти
Тепер справи підуть скоріше !
показати весь коментар
23.01.2025 22:12 Відповісти
тобі хая земля присниться, мокра і холодна
показати весь коментар
23.01.2025 22:41 Відповісти
Потерян еще один город равный по населению той самой Судже. Ничего еще много на карте всяких городов...
показати весь коментар
23.01.2025 21:56 Відповісти
"І точно знати: українська єдність - це не тільки про два береги Дніпра. Це про весь наш світ."

Оманська Гнида чітко сказала на День Соборності..вже і 2 берегів не буде ..не важливо де українець )))

"Хоч би де ми були. Всі ми, хто народився в різних містах, містечках, селах, усі наші воїни, наші дітки, медики, волонтери, вчителі, енергетики, всі, хто сьогодні, хоч би де він був, скаже: «Я - українець! Я - українка!»"
показати весь коментар
23.01.2025 22:03 Відповісти
Ссуки, виводьте хлопців. Досить безглуздих втрат!
показати весь коментар
23.01.2025 21:56 Відповісти
Оманській Гниді та руснявому сирку потрібно жертви сакральні ..бажано більше
показати весь коментар
23.01.2025 22:04 Відповісти
Тепер самий раз Сирському вводити диктатуру і цензуру, бо заважають знищувати ЗСУ. Скільки не дай йому тих добровольців - всіх угробить.
показати весь коментар
23.01.2025 21:58 Відповісти
Не розводь муть. " Ні шагу назад", це не військових рішення, а Нєдонапольона із діркою в шляпі.
Це Вові- підліток у " вайну" грається, найвелічнішого палкаводца із себе корчить.
А Сирський шісткою у Гофмаршала і Єрмака працює
показати весь коментар
23.01.2025 22:26 Відповісти
як не дивно на цензорі за мої коменти про руснявого сирка покидька і гниду почали банити )
показати весь коментар
23.01.2025 22:00 Відповісти
Ну, якщо вам, подоляцьким, була поставлена команда вигороджувати Вові-Напольйона, який за рахунок життів військових корчить із себе " Бісмарка у кущах", і топити тільки Сирьського то це не комільфо.
Це не Сирьський, чи Геншбаб приймає рішення " ні шагу назад", це Вові у " вайну" грається.
показати весь коментар
23.01.2025 22:31 Відповісти
для вас дебілів написано "і гниду"

я завжди вову називаю Оманською Гнидою.. тому збав темпи , гнида...бо гланди через анус витягну
показати весь коментар
23.01.2025 22:33 Відповісти
як ти шанобливо вову Оманську Гниду з Великої літери написав .. скрийся в тумані , бот..премії тобі не дадуть
показати весь коментар
23.01.2025 22:34 Відповісти
військові, нарід, як під гіпнозом зеленої банди. Оце наголосували.
показати весь коментар
23.01.2025 22:02 Відповісти
Самий час ДБР відкрити справу "за провал оборони Великої Новосілки". Заарештувати керівника ОТУ, комбригів, комбатів. ДБР отримає медальки, а Ю. розкаже, що комбригі і комбати були не дуже компетентним і не мали досвіду ...
показати весь коментар
23.01.2025 22:04 Відповісти
Низламний котловод
показати весь коментар
23.01.2025 22:07 Відповісти
Зеленський робить свою справу !
показати весь коментар
23.01.2025 22:08 Відповісти
Чем занимается наш Генштаб?
Окружение за окружением.
Такое впечатление, что там собрались одни паркетные генералы, знающие о тактике только по опыту 2 мировой, но зато поющие дифирамбы Зеленскому и не собирающиеся идти на выборы президента.
показати весь коментар
23.01.2025 22:12 Відповісти
Головне щоб співали.
показати весь коментар
23.01.2025 22:13 Відповісти
Головне, щоб ловко давав інтерв'ю https://youtu.be/YxC1E7TLSkM?si=eU7BBtO0CL2MRF7u "Радіо Байрактар", про Мощун - як він особисто 100 кацаптанків підбив і т.п....
показати весь коментар
23.01.2025 22:17 Відповісти
Наступна незламна фортеця…, все повторюється до дрібниць, оточення, «триматися до останнього» й багато невиправданих жертв, яким можна було запобігти…
показати весь коментар
23.01.2025 22:14 Відповісти
маячня.
показати весь коментар
23.01.2025 22:16 Відповісти
Відразу поясню чому.
Пишуть "осінтери". Тобто, журнашлюхи, що позиціонують себе як тих, хто моніторить різні підарські телеграм-канали.
Для кого пишуть - для вас, диванних цивільних зрадойо**ів.
*****
Все просто. Ніхто з нас ніколи й нізащо не стане публічно розповідати за те, що відбувається на секторах, в яких ми знаходимося.
Хоча, по подіям кожного дня можна писати здоровий твір, що може стати бестселлером. Щодня щось відбувається. Вистачає трагедій. Вистачає смертей. Вистачає веселих ситуацій. Це війна.
показати весь коментар
23.01.2025 22:20 Відповісти
Это нужно спрашивать у недонаполеона, который мнит себя гением. Все началось примерно с "фортеці Бахмут", когда он через голову Залужного начал отдавать приказы генералам, тому же Сырскому.
показати весь коментар
23.01.2025 22:37 Відповісти
Як будуть розвиватися події, покаже час, а ми сподіваємося, що тактична обстановка, яка склалася навколо Великої Новосілки не стане приводом безглуздих втрат особового складу українських військових. Її вже змінити неможливо - занадто пізно", - пояснюють осінтери. Осінтери займаються словесним лайном-(Як будуть розвиватися події, покаже час, і тут же---тактична обстановка, яка склалася навколо Великої Новосілки не стане приводом безглуздих втрат особового складу українських військових. Її вже змінити неможливо - занадто пізно",-набір словесного поносу.в якому одне заперечує те, що було сказане
показати весь коментар
23.01.2025 22:21 Відповісти
Те, що ми бачимо з 2019 року по сьогодні це не українська влада, це помста Україні та українському народу від зеленського, єрмака, арахамій, шефірів, міндічив та коломойських з татаровими, шурмами, подоляками... Вони мстяться українцям за Майдани, за бажання зберегти незалежну від московії Україну та нашу ідентичність. Всі наші мрії та прагнення йдуть всупереч їхньому бажанню паразитувати на тупому стаді хахлов-малоросов-какіхразніц. Зеленому шапіто пох на Україну, вони тут на гастролях. Срубять бабло "по льогкому" та й відвалять до своїх сімей за кордон.
показати весь коментар
23.01.2025 22:24 Відповісти
День Сурка
показати весь коментар
23.01.2025 22:26 Відповісти
І ціла купа зелені що лиє бруд на Осінтерів.
показати весь коментар
23.01.2025 22:33 Відповісти
Там и без осинтеров информации хватает. Бойцы 110-ки уже все пишут в открытую.
показати весь коментар
23.01.2025 22:46 Відповісти
В нас "стрімке просування на Курщині" - отже все добре ...
показати весь коментар
23.01.2025 22:44 Відповісти
Рішення про своєчасний вихід повинен приймати командир безпосередньо на місці.
І нехай потім посадять.
Невже життя своїх побратимів менш цінне ніж страх перед вищим керівництвом?
показати весь коментар
23.01.2025 23:02 Відповісти
Одному коміку, який взяв на себе управління військами рік тому, ніколи. У нього рейтинги падають, і відосики кожен день знімати.
показати весь коментар
23.01.2025 23:06 Відповісти
показати весь коментар
23.01.2025 23:29 Відповісти
слів просто немає
знову ті самі граблі з оточенням, з невчасним наказом, і відсутністю підготовдених позицій в тилу...
показати весь коментар
23.01.2025 23:40 Відповісти
Який за рахунком котел сирського?
показати весь коментар
24.01.2025 00:18 Відповісти
ВИБАЧТЕ ЗА НЕДОЛОУГІСТЬ.. ВСЬОГО СЬОГОДНІ ВИСТАЧАЄ З ОЗБРОЄННЯ ПО СЛОВАМ ВЛАДИ...АЛЕ ЗАКРІПЛЮЮТЬСЯ ПОСТІЙНО НА ПРОТЯЗІ БАГАТЬОХ МІСЯЦІВ КА..АПИ... НА ЗАВАДІ ЦЬОГО ЗАКРІПЛЕННЯ НЕ СТАЄ НІ АЛТИЛЕРІЯ НІ ГРАДИ, НІ НАШІ БПЛА...РОЗВІДКА Є ПОСТІЙНА БЕЗПІЛОТНИКАМИ, КООРДИНАТИ ВІДОМІ...
показати весь коментар
24.01.2025 04:31 Відповісти
Набагато гірше, що оперативно обстановку вже змінити не можливо, що тягне за собою стратегічні висновки.
показати весь коментар
24.01.2025 06:02 Відповісти
сирського призначили недарма