10327 відвідувачів онлайн
6 294 52

Росія домагатиметься гарантій, що виключають членство України в НАТО, - МЗС РФ

Росія проти вступу України до НАТО

У Міністерстві закордонних справ Росії наполягають, що гарантії безпеки мають виключати можливість вступу України до НАТО

Про це заявив заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на росЗМІ.

Росія домагатиметься гарантій, що виключають членство України в НАТО, сказав він.

За словами Грушка, вступ України до НАТО виключає досягнення миру та створення будь-якої архітектури безпеки.

Раніше повідомлялось, що у команді президента США готові надати Україні гарантії безпеки, дискусії про це ще тривають.

Топ коментарі
+12
Окай, тоді примемо НАТО до України.
показати весь коментар
24.01.2025 10:26 Відповісти
+9
Ці жалюгідні все ще вірять що можуть щось вимагати 😄.
показати весь коментар
24.01.2025 10:31 Відповісти
+7
І Трамп ДАСТЬ таку гарантію, а значить розпишеться в тому що РФ і будь-хто інший можуть вказувати США і НАТО. І назве це "велічіем".
показати весь коментар
24.01.2025 10:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Окай, тоді примемо НАТО до України.
показати весь коментар
24.01.2025 10:26 Відповісти
Розкрили кацмани зєбало. Хатєлки майже як в лютому 2022 року.
показати весь коментар
24.01.2025 10:34 Відповісти
Ага. За поребриком може початися таке, що вони раніше за нас у НАТО опиняться.
показати весь коментар
24.01.2025 10:26 Відповісти
І Трамп ДАСТЬ таку гарантію, а значить розпишеться в тому що РФ і будь-хто інший можуть вказувати США і НАТО. І назве це "велічіем".
показати весь коментар
24.01.2025 10:28 Відповісти
Трамп ніколи не казав що буде допомагати ***** його проблеми рішати, це фантазії ***** який в рота трампу заглядає
показати весь коментар
24.01.2025 10:45 Відповісти
Ці жалюгідні все ще вірять що можуть щось вимагати 😄.
показати весь коментар
24.01.2025 10:31 Відповісти
А "сільонок" вистачить на це?
показати весь коментар
24.01.2025 10:31 Відповісти
Касапы, яке там НАТО, не парьтесь по всякій херні . У вас там в Рязани НПЗ горить. Піндуйте гасити!
показати весь коментар
24.01.2025 10:35 Відповісти
цікаво, а що за версією лаптеголових може стати гарантіями безпеки України від себе милих? повне роззброєння, "миротворчий" десант мадярії, словаччини, сербії, білорашії, та кндр?...
показати весь коментар
24.01.2025 10:36 Відповісти
нех... було зал..патися, тоді на боялися би
показати весь коментар
24.01.2025 10:37 Відповісти
подивиться глибше.
ця вимога говорить про те, що хто б не був у кремлі, головна умова: україна, сіра зона, котру можна періодично смикати.
головне, що б ніяких нато та єс!
так що, на найближчі чотири роки нас чекає: хрипата потвора у владі та війна в тому чи іншому вигляді, бо це крізіс на украінє.
питання, витримаємо ми ці чотири роки, чи всьо, розходимось. останній, виключи світло.
показати весь коментар
24.01.2025 10:38 Відповісти
Якраз це стосується лише ***** і його вертикалі влади. За зуйло ЕС він вже навіть не згадує.
показати весь коментар
24.01.2025 10:44 Відповісти
да, чтоб можно было обворовывать без лишних трудностей
показати весь коментар
24.01.2025 13:21 Відповісти
НАТО нам і так не світить. Чекаємо смерті їх ***** і обвалу його вертикалі влади.
показати весь коментар
24.01.2025 10:42 Відповісти
Смерті пуйла можна чекати дуже довго, бо він дід здоровий і лікують його не радянські лікарі, як Брєжнєва. Тут треба діяти і, можливо, за допомогою тих самих лікарів. А більше всього він боїться таких сценаріїв як з Каддафі чи бунтарів типу пригожина. Тому для того, щоб усунути пуйло, треба Ердогана на допомогу звати, бо в того досвід є - він рашку і з Азербайджану, і з Сирії самотужки без будь-якого НАТО вигнав.
показати весь коментар
24.01.2025 10:50 Відповісти
Від старості та смерті ліків нема.
показати весь коментар
24.01.2025 11:19 Відповісти
Але є новітні розробки біоінженерії та штучного інтелекту. Будуть спочатку гарні ліки, потім - дуже гарні, потім клони, а потім діпфейк. Років на 30-40 ще вистачить.
показати весь коментар
24.01.2025 12:23 Відповісти
у нас немає стільки часу
показати весь коментар
25.01.2025 00:34 Відповісти
Треба нарощувати чисельність армії і далекобійність зброї. Щодо НАТО, то нічо воно не дасть, бо 5-та стаття написана як і будапештський меморандум - НАТО обіср*ться як французи перед Гітлером... Не треба нам за це НАТО чіплятися, якщо воно стане наріжним каменем для заключення мирного договору. Краще заключити позаблоковий союз з США як Ізраїль та інші країни. Але найкраща бепека і для України, і для самої рашки - це фізичне знищення Путіна і його заміна проєвропейським лідером.
показати весь коментар
24.01.2025 10:43 Відповісти
Заміна проевропейським лідером? У Росії? Чи надовго?

Щодо НАТО - події останнього часу показали: його вже нема. Воно не здатне на жодні дії. Паперовий тигр.

США - союзник непевний. Забагато там залежить від президента, а президенти приходять щоразу гірші. І сподівань на обернення цієї тенденції немає.
показати весь коментар
24.01.2025 11:05 Відповісти
Якраз НАТО є і щоб хто не казав в нього друге відродження.
показати весь коментар
24.01.2025 11:20 Відповісти
Можете назвати хоч одне його притомне рішення (я вже мовчу про дію) за останній час?
показати весь коментар
24.01.2025 11:31 Відповісти
пропускають КР через своє небо
то що вона може нести 1 мегатонну ЯЗ вони мабуть не усвідомлюють
показати весь коментар
24.01.2025 11:57 Відповісти
Починати переговори з максимально можливих та неможливих хотєлок щоб потім "сайтісь пасєрєдінє". Нічого нового від кацапні.
показати весь коментар
24.01.2025 10:44 Відповісти
Тільки членство у НАТО може бути гарантією миру та безпеки України
Усі паперові договори і меморандуми Раша порушила - підтвердивши німецьку цитату що договори підписані Росією не варті паперу на якому написані І зміни режимів там нічого не міняє - їх вже мінімум 3 (три) кардинально помінялося
показати весь коментар
24.01.2025 10:45 Відповісти
З цим НАТО може бути як з абрамсами і літаками Ф 16, клянчили їх, клянчили, бо думали, що вони зроблять нам перемогу. Дали їх... І тепер навіть про них не чути, а ми і далі відступаємо... 5-та стаття уставу НАТО написана дуже розмито, як і будапештський меморандум воно нам нічого не дасть. Це черговий міф, за який буде чіплятися зе-команда, щоб подовше бути при владі...
показати весь коментар
24.01.2025 10:58 Відповісти
Для свинособак було б набагато безпечніше якби Україна вступила в НАТО.
показати весь коментар
24.01.2025 10:46 Відповісти
При українській владі в Україні це було би дійсно так...
показати весь коментар
24.01.2025 10:59 Відповісти
З якого хера на болотах будуть вказувати що Україні робити і як захищатись. Тоді Україна буде ставить умови щоб Сосія вишла з ОДКБ, здала ядерну зброю і порізала всі літаки і дальнобійні ракети. Хватить вже танцювати під дудку московського режиму. Вже дотанцювалися і бачим що з того вийшло
показати весь коментар
24.01.2025 10:46 Відповісти
Трамп:
- Вова, закінчую війну!
путлер:
- пашол на @#%$!
Трамп:
- ОК.
показати весь коментар
24.01.2025 10:47 Відповісти
Цікаво чого фінів не зупинив ? Чи ще когось? путєн іде ***** а Україна іде в НАТО
показати весь коментар
24.01.2025 10:48 Відповісти
Тому що фінів він захопити не хоче на відміну від України. Всі ці балачки про НАТО -просто щоб полегшити собі задачу при майбутньому нападі,якщо зараз буде перемир'я.
показати весь коментар
24.01.2025 10:58 Відповісти
не вам рішать кому в Нато кому - ні. Ідіть в всрате ООН - накладуйте вето там
показати весь коментар
24.01.2025 10:53 Відповісти
Може вони ще повернення своїх баз в Сірії забажають? Пісюн їм на рило!
показати весь коментар
24.01.2025 11:00 Відповісти
Ці довбойоби репетують щоб НАТО у вигляді України не було біля їх кордонів. Нехай на мапу подивляться та порахують протяжність свого кордону з Фінляндією, яка завдяки нападу на нас стрімко в НАТО опинилася. "МногоХодовОчка".
показати весь коментар
24.01.2025 11:04 Відповісти
Для кацапів -московитів, які вкрали нашу назву і назвилися росією - нах це далі за кацапську концерву "москву". Хто такі для нас кацапи щоб ми питалися в них куди нам йти і що нам робити? А якщо кацап сильно боїться НАТО - то нам потрібно йти в НАТО, і тільки в НАТО, але тільки не з мародерами, а іншою проукраїнською і проєвропейською командою.
показати весь коментар
24.01.2025 11:09 Відповісти
Нехай, спочатку, вийдуть з ОДКБ.
показати весь коментар
24.01.2025 11:17 Відповісти
Поки кацапи не пускали Україну до НАТО, туди якось непомітно проникли Фінляндія і Швеція !
показати весь коментар
24.01.2025 11:37 Відповісти
Тобто РФ хоче диктувати НАТО хто може бути її членом а хто ні. Тобто фактично хоче бути головнішим ніж НАТО бо отримає право вето.
Чи піде на це НАТО? Наврчдчи.
показати весь коментар
24.01.2025 11:40 Відповісти
І йух з ним з НАТО!
ВЛАСНА РАКЕТНА ПРОГРАМА І ЯДЕРНА ЗБРОЯ ! І буде спокій і буде все добре!
Українці мають отримати безпеку власному життю, оскільки ворогів українців багатше за кількістю ніж самих українців, зброя мусить бути саме масового знищення.
Не можеш десятьма пальцями на руках луцкати тисячі тарганів. Просто фізично не можеш, а ДИХЛОФОС вирішує цю справу миттєво.
І не кажіть що то за дорого. За вартістю загублених земель, Україна могла мати сотні тисяч боєголовок і десятки інститутів з десятками тисяч посад, що працювали би на цю галузь. І був ми мир і дружба і всі казали би " на що нам та ядерка потрібна? То такі витрати!"
А так бачите як сталося. Не робочих місць не земель.
показати весь коментар
24.01.2025 11:44 Відповісти
а ще щоб усі українці разом з немовлятами самознищились - от расія б нарешті погодилась на мир
показати весь коментар
24.01.2025 11:49 Відповісти
ГААГСКИЙ МЕМОРАНДУМ !?)
показати весь коментар
24.01.2025 11:57 Відповісти
кацап дурний, тільки це нас рятує
нахер то нато, хай кацап радіє

але нишком робимо ЯЗ
показати весь коментар
24.01.2025 11:59 Відповісти
Нє, пацани, - без ядерної зброї Україна існувати не зможе.
показати весь коментар
24.01.2025 12:00 Відповісти
с 14 года говорю об этом
показати весь коментар
24.01.2025 13:26 Відповісти
Хіба не можна дати путєну ту гарантію, а згодом ними підтертися? У зв"язку з новими обставинами, наприклад? Як це робить путєн і путєноїди зі міжнародним правом.
показати весь коментар
24.01.2025 12:48 Відповісти
потом появятся новые хотелки, типа Медведчука на Банковой, а тот уж разрулит деятельность