10772 посетителя онлайн
6 293 52

Россия будет добиваться гарантий, исключающих членство Украины в НАТО, - МИД РФ

Росія проти вступу України до НАТО

В Министерстве иностранных дел России настаивают, что гарантии безопасности должны исключать возможность вступления Украины в НАТО

Об этом заявил заместитель главы МИД РФ Александр Грушко, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на росСМИ.

Россия будет добиваться гарантий, исключающих членство Украины в НАТО, сказал он.

По словам Грушко, вступление Украины в НАТО исключает достижение мира и создание какой-либо архитектуры безопасности.

Ранее сообщалось, что в команде президента США готовы предоставить Украине гарантии безопасности, дискуссии об этом еще продолжаются.

Топ комментарии
+12
Окай, тоді примемо НАТО до України.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:26 Ответить
+9
Ці жалюгідні все ще вірять що можуть щось вимагати 😄.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:31 Ответить
+7
І Трамп ДАСТЬ таку гарантію, а значить розпишеться в тому що РФ і будь-хто інший можуть вказувати США і НАТО. І назве це "велічіем".
показать весь комментарий
24.01.2025 10:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Окай, тоді примемо НАТО до України.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:26 Ответить
Розкрили кацмани зєбало. Хатєлки майже як в лютому 2022 року.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:34 Ответить
Ага. За поребриком може початися таке, що вони раніше за нас у НАТО опиняться.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:26 Ответить
І Трамп ДАСТЬ таку гарантію, а значить розпишеться в тому що РФ і будь-хто інший можуть вказувати США і НАТО. І назве це "велічіем".
показать весь комментарий
24.01.2025 10:28 Ответить
Трамп ніколи не казав що буде допомагати ***** його проблеми рішати, це фантазії ***** який в рота трампу заглядає
показать весь комментарий
24.01.2025 10:45 Ответить
Ці жалюгідні все ще вірять що можуть щось вимагати 😄.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:31 Ответить
А "сільонок" вистачить на це?
показать весь комментарий
24.01.2025 10:31 Ответить
Касапы, яке там НАТО, не парьтесь по всякій херні . У вас там в Рязани НПЗ горить. Піндуйте гасити!
показать весь комментарий
24.01.2025 10:35 Ответить
цікаво, а що за версією лаптеголових може стати гарантіями безпеки України від себе милих? повне роззброєння, "миротворчий" десант мадярії, словаччини, сербії, білорашії, та кндр?...
показать весь комментарий
24.01.2025 10:36 Ответить
нех... було зал..патися, тоді на боялися би
показать весь комментарий
24.01.2025 10:37 Ответить
подивиться глибше.
ця вимога говорить про те, що хто б не був у кремлі, головна умова: україна, сіра зона, котру можна періодично смикати.
головне, що б ніяких нато та єс!
так що, на найближчі чотири роки нас чекає: хрипата потвора у владі та війна в тому чи іншому вигляді, бо це крізіс на украінє.
питання, витримаємо ми ці чотири роки, чи всьо, розходимось. останній, виключи світло.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:38 Ответить
Якраз це стосується лише ***** і його вертикалі влади. За зуйло ЕС він вже навіть не згадує.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:44 Ответить
да, чтоб можно было обворовывать без лишних трудностей
показать весь комментарий
24.01.2025 13:21 Ответить
НАТО нам і так не світить. Чекаємо смерті їх ***** і обвалу його вертикалі влади.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:42 Ответить
Смерті пуйла можна чекати дуже довго, бо він дід здоровий і лікують його не радянські лікарі, як Брєжнєва. Тут треба діяти і, можливо, за допомогою тих самих лікарів. А більше всього він боїться таких сценаріїв як з Каддафі чи бунтарів типу пригожина. Тому для того, щоб усунути пуйло, треба Ердогана на допомогу звати, бо в того досвід є - він рашку і з Азербайджану, і з Сирії самотужки без будь-якого НАТО вигнав.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:50 Ответить
Від старості та смерті ліків нема.
показать весь комментарий
24.01.2025 11:19 Ответить
Але є новітні розробки біоінженерії та штучного інтелекту. Будуть спочатку гарні ліки, потім - дуже гарні, потім клони, а потім діпфейк. Років на 30-40 ще вистачить.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:23 Ответить
у нас немає стільки часу
показать весь комментарий
25.01.2025 00:34 Ответить
Треба нарощувати чисельність армії і далекобійність зброї. Щодо НАТО, то нічо воно не дасть, бо 5-та стаття написана як і будапештський меморандум - НАТО обіср*ться як французи перед Гітлером... Не треба нам за це НАТО чіплятися, якщо воно стане наріжним каменем для заключення мирного договору. Краще заключити позаблоковий союз з США як Ізраїль та інші країни. Але найкраща бепека і для України, і для самої рашки - це фізичне знищення Путіна і його заміна проєвропейським лідером.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:43 Ответить
Заміна проевропейським лідером? У Росії? Чи надовго?

Щодо НАТО - події останнього часу показали: його вже нема. Воно не здатне на жодні дії. Паперовий тигр.

США - союзник непевний. Забагато там залежить від президента, а президенти приходять щоразу гірші. І сподівань на обернення цієї тенденції немає.
показать весь комментарий
24.01.2025 11:05 Ответить
Якраз НАТО є і щоб хто не казав в нього друге відродження.
показать весь комментарий
24.01.2025 11:20 Ответить
Можете назвати хоч одне його притомне рішення (я вже мовчу про дію) за останній час?
показать весь комментарий
24.01.2025 11:31 Ответить
пропускають КР через своє небо
то що вона може нести 1 мегатонну ЯЗ вони мабуть не усвідомлюють
показать весь комментарий
24.01.2025 11:57 Ответить
Починати переговори з максимально можливих та неможливих хотєлок щоб потім "сайтісь пасєрєдінє". Нічого нового від кацапні.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:44 Ответить
Тільки членство у НАТО може бути гарантією миру та безпеки України
Усі паперові договори і меморандуми Раша порушила - підтвердивши німецьку цитату що договори підписані Росією не варті паперу на якому написані І зміни режимів там нічого не міняє - їх вже мінімум 3 (три) кардинально помінялося
показать весь комментарий
24.01.2025 10:45 Ответить
З цим НАТО може бути як з абрамсами і літаками Ф 16, клянчили їх, клянчили, бо думали, що вони зроблять нам перемогу. Дали їх... І тепер навіть про них не чути, а ми і далі відступаємо... 5-та стаття уставу НАТО написана дуже розмито, як і будапештський меморандум воно нам нічого не дасть. Це черговий міф, за який буде чіплятися зе-команда, щоб подовше бути при владі...
показать весь комментарий
24.01.2025 10:58 Ответить
Для свинособак було б набагато безпечніше якби Україна вступила в НАТО.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:46 Ответить
При українській владі в Україні це було би дійсно так...
показать весь комментарий
24.01.2025 10:59 Ответить
З якого хера на болотах будуть вказувати що Україні робити і як захищатись. Тоді Україна буде ставить умови щоб Сосія вишла з ОДКБ, здала ядерну зброю і порізала всі літаки і дальнобійні ракети. Хватить вже танцювати під дудку московського режиму. Вже дотанцювалися і бачим що з того вийшло
показать весь комментарий
24.01.2025 10:46 Ответить
Трамп:
- Вова, закінчую війну!
путлер:
- пашол на @#%$!
Трамп:
- ОК.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:47 Ответить
Цікаво чого фінів не зупинив ? Чи ще когось? путєн іде ***** а Україна іде в НАТО
показать весь комментарий
24.01.2025 10:48 Ответить
Тому що фінів він захопити не хоче на відміну від України. Всі ці балачки про НАТО -просто щоб полегшити собі задачу при майбутньому нападі,якщо зараз буде перемир'я.
показать весь комментарий
24.01.2025 10:58 Ответить
не вам рішать кому в Нато кому - ні. Ідіть в всрате ООН - накладуйте вето там
показать весь комментарий
24.01.2025 10:53 Ответить
Може вони ще повернення своїх баз в Сірії забажають? Пісюн їм на рило!
показать весь комментарий
24.01.2025 11:00 Ответить
Ці довбойоби репетують щоб НАТО у вигляді України не було біля їх кордонів. Нехай на мапу подивляться та порахують протяжність свого кордону з Фінляндією, яка завдяки нападу на нас стрімко в НАТО опинилася. "МногоХодовОчка".
показать весь комментарий
24.01.2025 11:04 Ответить
Для кацапів -московитів, які вкрали нашу назву і назвилися росією - нах це далі за кацапську концерву "москву". Хто такі для нас кацапи щоб ми питалися в них куди нам йти і що нам робити? А якщо кацап сильно боїться НАТО - то нам потрібно йти в НАТО, і тільки в НАТО, але тільки не з мародерами, а іншою проукраїнською і проєвропейською командою.
показать весь комментарий
24.01.2025 11:09 Ответить
Нехай, спочатку, вийдуть з ОДКБ.
показать весь комментарий
24.01.2025 11:17 Ответить
Поки кацапи не пускали Україну до НАТО, туди якось непомітно проникли Фінляндія і Швеція !
показать весь комментарий
24.01.2025 11:37 Ответить
Тобто РФ хоче диктувати НАТО хто може бути її членом а хто ні. Тобто фактично хоче бути головнішим ніж НАТО бо отримає право вето.
Чи піде на це НАТО? Наврчдчи.
показать весь комментарий
24.01.2025 11:40 Ответить
І йух з ним з НАТО!
ВЛАСНА РАКЕТНА ПРОГРАМА І ЯДЕРНА ЗБРОЯ ! І буде спокій і буде все добре!
Українці мають отримати безпеку власному життю, оскільки ворогів українців багатше за кількістю ніж самих українців, зброя мусить бути саме масового знищення.
Не можеш десятьма пальцями на руках луцкати тисячі тарганів. Просто фізично не можеш, а ДИХЛОФОС вирішує цю справу миттєво.
І не кажіть що то за дорого. За вартістю загублених земель, Україна могла мати сотні тисяч боєголовок і десятки інститутів з десятками тисяч посад, що працювали би на цю галузь. І був ми мир і дружба і всі казали би " на що нам та ядерка потрібна? То такі витрати!"
А так бачите як сталося. Не робочих місць не земель.
показать весь комментарий
24.01.2025 11:44 Ответить
а ще щоб усі українці разом з немовлятами самознищились - от расія б нарешті погодилась на мир
показать весь комментарий
24.01.2025 11:49 Ответить
ГААГСКИЙ МЕМОРАНДУМ !?)
показать весь комментарий
24.01.2025 11:57 Ответить
кацап дурний, тільки це нас рятує
нахер то нато, хай кацап радіє

але нишком робимо ЯЗ
показать весь комментарий
24.01.2025 11:59 Ответить
Нє, пацани, - без ядерної зброї Україна існувати не зможе.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:00 Ответить
с 14 года говорю об этом
показать весь комментарий
24.01.2025 13:26 Ответить
Хіба не можна дати путєну ту гарантію, а згодом ними підтертися? У зв"язку з новими обставинами, наприклад? Як це робить путєн і путєноїди зі міжнародним правом.
показать весь комментарий
24.01.2025 12:48 Ответить
потом появятся новые хотелки, типа Медведчука на Банковой, а тот уж разрулит деятельность