6714 відвідувачів онлайн
6 902 31

МЗС України щодо ультиматуму РФ до НАТО: "Повна фігня, Москві слова не давали"

У Міністерстві закордонних справ України відповіли на вимогу Росії скасувати обіцянку НАТО в Бухаресті 2008 року щодо членства України в Альянс.

Про це написав речник МЗС України Георгій Тихий, інформує Цензор.НЕТ.

"Ой, лишенько, союзник Північної Кореї виставляє ультиматуми НАТО. Повна фігня. Москві слова не давали з цього питання", - заявив він.

Тихий зазначив, що Росія веде загарбницьку війну в Європі, а її окупаційні війська перебувають в Україні та інших європейських країнах.

Речник МЗС наголосив, що архітектура безпеки Європи побудована саме на захисті від Росії.

Росія вимагає від НАТО відмовитись від вступу України: реакція МЗС

Нагадаємо, заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко озвучив вимогу Москви до НАТО скасувати рішення Бухарестського саміту 2008 року, яке передбачало можливість вступу України до Альянсу.

Топ коментарі
+28
Дипломатичний сленг все більше починає походити на блатний жаргон
показати весь коментар
24.01.2025 15:14 Відповісти
+24
З кацапськими потворами-дипломатами, так і потрібно спілкуватися, адже другої мови орки не розуміють!
показати весь коментар
24.01.2025 15:20 Відповісти
+18
Яка може бути дипломатія із педофілом, дітокрадом, вбивцею і диктатором захопившому владу? Із злочинцем тільки по фєні і потрібно розмовляти.
показати весь коментар
24.01.2025 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
24.01.2025 15:21 Відповісти
Ніколи не сперечайтеся з ідіотами. Ви опуститеся до їх рівня, де вони вас задавлять своїм досвідом.

От вже і опускаємся...
показати весь коментар
24.01.2025 15:28 Відповісти
Це так - але при умові, коли ідіоти не при владі.
показати весь коментар
24.01.2025 15:42 Відповісти
Потужний задав тренд, а в міністерствах зобов'язані підхоплювати, інакше відправлять в шанці.
показати весь коментар
24.01.2025 15:27 Відповісти
Трампіська епоха почалася. Відповідно, треба використовувати техаській акцент, щоб тебе чули в цьому світі.
показати весь коментар
24.01.2025 15:27 Відповісти
Як гукнуло, так і відгукнуло.
показати весь коментар
24.01.2025 15:28 Відповісти
дрес код "зеленої влади"-"смердячі кросівки ,форма ,котра нагадує військову за кроєм і кольором" і плюс рашистський жаргон.Все разом видає зовсім не українську владу.Як кажуть "польскі пшияцєлі" "якісь.курва.лайдакі"
показати весь коментар
24.01.2025 15:38 Відповісти
А ви кросівки нюхали?
показати весь коментар
24.01.2025 16:12 Відповісти
Ні, це Ви нюхали і маєте мабуть вподобання ,та переконання про "запахи" "зеленої брендової,взуттєвої парфюмерії " на "світовому політичному бомонді" ???
показати весь коментар
24.01.2025 17:02 Відповісти
А Зельоним, типу "дипломатам", давали?
показати весь коментар
24.01.2025 15:16 Відповісти
Конституція давала , яку ніхто не відміняв !
показати весь коментар
24.01.2025 15:24 Відповісти
Там прописано, що зельоним, типу "диплломатам" з приставкою "бико-" можна, а кацапам ні?
показати весь коментар
24.01.2025 15:52 Відповісти
Вона ж на паузі?
показати весь коментар
24.01.2025 15:54 Відповісти
Нарешті почали правильно кумекати: одразу посилати Болото на три букви, бо ті ніхто й звати ніяк. Чекаю назрілий наступний крок: ми маємо не забороняти уззький ізиг, замітаючи проблему під килим, а пояснити Болоту: так, в нас деінде розмовляють по-уззькі, але до ереф це не має жодного стосунку. Не "ваші люде", а громадяни України. До болота не мають жодного стосунку, а вторгнення наче "для їхнього захисту" - протиправна агресія та маскування справжніх намірів.
показати весь коментар
24.01.2025 15:18 Відповісти
Потрібно видвинути зустрічні вимоги до Підорозії вийти з ОДКБ, здати всю ядерну і далекобійну зброю і вивести всі іноземні війська з бувшої розії.
показати весь коментар
24.01.2025 15:18 Відповісти
Яка в сраку безпекова архітектура? Її давно нема. Повний безпековий бардак, який лиш підсилився з обранням Трампа.
показати весь коментар
24.01.2025 15:20 Відповісти
Єдиний захист від кончених , кацапських загарбників ,
це бути членом НАТО , так як колективний захист своєї країни від фашистів самий дієвий!!
показати весь коментар
24.01.2025 15:22 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2025 15:28 Відповісти
ура, то бубочка матюкається, то дипломати переходять на жаргон. 73% раді.

прі парашенкє о таком і мєчтать нє маглі
показати весь коментар
24.01.2025 15:29 Відповісти
Круто Пане Тихий, пішли вони *****!),
показати весь коментар
24.01.2025 15:29 Відповісти
Utter bullshit. Де тут жаргон ?
Кацапи з bullshit будують цілі скульптурні композиції. І нормально.
показати весь коментар
24.01.2025 15:37 Відповісти
Что интересно
У нас было 3 гаранта - расея США и Англия. Первая напала и разрушает города Украины и убивает украинцев. Две другие выделяют много бабла и оружия, но так чтоб Украина не смогла победить расею.
По Европе отдельный вопрос - там есть даже те, кто почти всё оружие отдал
показати весь коментар
24.01.2025 15:37 Відповісти
кацапи кожен день "запускають" ядерну Сатану по Вашингтону
... і лише Трампон вірить в янголів кремля
показати весь коментар
24.01.2025 15:43 Відповісти
трускавецькі курси дипломатії
показати весь коментар
24.01.2025 15:47 Відповісти
Знову незламна сеча в очі віруючих в патріотизм Зермаків, які на словах корчать із себе страшенних патріотів на словах, а насправді .....?

https://x.com/RozenkoPavlo Rozenko Pavlo

Трамп втретє чи вчетверте повторює фразу: Україна готова на «сдєлку» з росією (укр. «Угода» не зовсім точно передає суть)! Що за «сдєлка» на яку погодилась Україна?

Хто знає? Що ми там Трампу наобіцяли? Що ми не знаємо?
показати весь коментар
24.01.2025 15:53 Відповісти
Почалось зкатування у сране гімно з америкосів. Подивіться на трумпа - з усіма "чудові стосунки", инус - "кльовий паца", я з ним "добре ладнаю". Мелоні - "фантастична жінка". А по суті що з тих висловів що конкретно означає? "Я великий і могутній, всі в захваті від мене". І чим ось це слововертілово краще?
показати весь коментар
24.01.2025 15:56 Відповісти
Вчора Трамп сказав, що Україна готова до перемовин про мир, а ось саме раха миру не хоче.
Сьогодні речник МЗС України фактично спростував його слова.
Д. Дипломатія.

Усі обговорюють як сміливо відповіло МЗС. Ніхто не згадав для чого взагалі МЗС існує. І що таке дипломатія взагалі. І чого ми врешті решт хочемо: миру чи безкінечної війни. І що буде, якщо Трампу набриднуть ці пацанські розборки.
показати весь коментар
24.01.2025 16:10 Відповісти
Наче хтось збирався брати Україну до НАТО ,для чого ці дешеві понти , чи вони вже всі в зєлі навчились ?
показати весь коментар
24.01.2025 16:17 Відповісти
Представитель лошадиной дипломатии заявил,что "Москва гарантирует безопасность и целостность Украины,если НАТО прекратят военное содействие Украине". Очень смешно, учитывая,что отсутствие такого содействия в 2014 году и стало причиной того,что РФ захватила Крым и часть Донбасса.

Бандит, отобравший чужое, требует признания грабежа законным, а также гарантий, что он сможет грабить и убивать впредь без претензий со стороны цивилизованного общества. Иначе он готов убивать всех, кто с этим не согласен.

Вы прослушали полное изложение малявы МИДа России.
показати весь коментар
24.01.2025 16:44 Відповісти