9690 відвідувачів онлайн
1 514 25

Україна планує відновити 3 ГВт енергетичних потужностей у 2025 році, - Шмигаль

Шмигаль обговорив із сеймом Литви співпрацю в обороні та санкції проти РФ

Цьогоріч в Україні планують відновити близько 3 ГВт потужностей теплової та гідроенергетики, які постраждали через російські атаки. 

Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив під час засідання уряду, інформує Цензор.НЕТ.

"Україна вже перетнула екватор зими й опалювального сезону. Проходимо його успішно", - наголосив прем’єр.

Шмигаль підкреслив, що у 2024 році вже вдалося відновити близько 4 ГВт потужностей, а мета на 2025 рік - відновлення ще близько 3 ГВт. Цьогоріч акцент зроблять не лише на ремонті пошкоджених об'єктів, але й на розвитку нових енергетичних проєктів.

"Одночасно ми продовжуємо будувати нові обʼєкти та розвивати розподілену генерацію, яка забезпечує локальні потреби та створює систему, менш вразливу до атак. За даними Міністерства енергетики, у 2024 році було приєднано 233 генераційні установки встановленою потужністю понад 830 МВт", - повідомив Шмигаль.

На 2025 рік уряд поставив завдання забезпечити ще майже 900 МВт потужностей розподіленої генерації, що дозволить забезпечити локальні потреби та зменшити вразливість енергосистеми до атак.

Шмигаль також подякував міжнародним партнерам за надане обладнання та фінансову допомогу, які зробили можливим реалізацію цих проєктів.

Топ коментарі
+17
Ого.
Наступний нікчема виліз з потужностями
показати весь коментар
24.01.2025 17:29 Відповісти
+13
це той гігават зеленського який заряджає мільйон дронів що між мільйоном дерев літає?
показати весь коментар
24.01.2025 17:33 Відповісти
+5
Ще 3? Вже ж 1 був?
показати весь коментар
24.01.2025 17:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ого.
Наступний нікчема виліз з потужностями
показати весь коментар
24.01.2025 17:29 Відповісти
Ну, то таке... Шміґоль...
показати весь коментар
24.01.2025 18:26 Відповісти
Планує.. Як взагалі можна щось планувати в енергетиці, якщо туди щодня може прилетіти?
показати весь коментар
24.01.2025 17:31 Відповісти
Це вони нас готують до нового здорожчення електрики..
показати весь коментар
24.01.2025 17:50 Відповісти
Солоденькі пісні у вуха лохторату--яскрава тенденція ********* політикуму. Яскравий приклад -- "73%".
показати весь коментар
24.01.2025 18:33 Відповісти
це той гігават зеленського який заряджає мільйон дронів що між мільйоном дерев літає?
показати весь коментар
24.01.2025 17:33 Відповісти
За мільйон дерев не треба. Екологи стверджують, що на місці Каховського водосховища вже виросло більше мільйона дерев. Зеля сказав, зеля зробив.
показати весь коментар
24.01.2025 17:52 Відповісти
Не знаю де гігавати, а от мільйон дронів вже охороняє зе-концтабір по периметру.
показати весь коментар
24.01.2025 18:40 Відповісти
Де гроші за підняті тарифи?
показати весь коментар
24.01.2025 17:36 Відповісти
Ще 3? Вже ж 1 був?
показати весь коментар
24.01.2025 17:38 Відповісти
потужна інфляція
показати весь коментар
24.01.2025 17:40 Відповісти
cлабеньке позіхання на найвеличнейшого: де мільярди?
показати весь коментар
24.01.2025 17:50 Відповісти
А чого так слабенько? Все б обіцяв хоча би створення генератора холодного синтезу, а то прям як якийсь непотужний.
показати весь коментар
24.01.2025 18:01 Відповісти
То він буде обіцяти перед самими виборами.
показати весь коментар
24.01.2025 18:27 Відповісти
Нічого собі як будують обяцянками слугориги? Вже в минулому році побудували гігабат, хто знає де він?
показати весь коментар
24.01.2025 18:01 Відповісти
Вже 3??? Воно ще за попередній 1 ГВт енергетичних потужностей не відсиділо!!!
показати весь коментар
24.01.2025 18:19 Відповісти
Раз державні мужі(чорти) почали говорити про потужне збільшення потужності енергосистеми.....очікуйте весняно збільшення тарифів!!!!!! По іншому не буває....потужна потужність по збільшенню обкрадання населення!
Навіть Ванга не потрібна......як вони можуть щось створити ?????
Як людей(трутнів), які нічого в своєму житті не створили (слова "класика:" навіть будку собачу не побудували!!!") можна заставити робити щось путнє на благо українців ???????
Питання риторичне....
показати весь коментар
24.01.2025 18:19 Відповісти
Шо, вибори невдовзі? Так багато шмигло обіцяє...
показати весь коментар
24.01.2025 18:24 Відповісти
Засунься
показати весь коментар
24.01.2025 18:24 Відповісти
міністр юстиції випускник Трускавецької юридичної Академії Малюська пропонував в закладах утримання засуджених поставити велогенератори щоб вязні крутили. От вам і буде обіцяний гігават!!!
показати весь коментар
24.01.2025 18:32 Відповісти
Шо не рік то нові історії про Гігавати...
показати весь коментар
24.01.2025 19:05 Відповісти
"Куртка замшевая...Три".
показати весь коментар
24.01.2025 19:21 Відповісти
Планувати ще не означає "відновити", один такий кожен вечір планує - то "мільйон", то "мільярд" а в результаті як казав якийсь нардеп - "Велике Ніх.я".
показати весь коментар
24.01.2025 19:53 Відповісти
Перевершив Найвеличнішого Гігаватника. Той брехав за Гігават. Тепер мовчить в труси.
показати весь коментар
24.01.2025 21:33 Відповісти