Держсекретар США Рубіо схвалив зупинку роботи щодо іноземної допомоги, - Reuters

Державний секретар США Марко Рубіо схвалив призупинення роботи Сполучених Штатів щодо всієї іноземної допомоги.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Reuters із посиланням на документ, підписаний керівником Держдепу.
В документі йдеться, що поки держсекретар не розгляне чинні контракти, передбачена ними іноземна допомога не надаватиметься.
Крім того, зазначається, що вищі посадові особи "повинні забезпечити, щоб максимальною мірою, дозволеною законом, не було прийнято жодних нових зобов'язань стосовно іноземної допомоги", поки Рубіо не ухвалить відповідного рішення.
"Рішення про продовження, зміни чи припинення програм ухвалюватимуться" після їх розгляду протягом наступних 85 днів, до того часу Рубіо може затверджувати винятки, - йдеться в документі.
Держсекретар зробив виняток для екстреної продовольчої допомоги, що може, зокрема, стосуватися сектору Газа та Судану.
Також, Рубіо затвердив винятки для "іноземного військового фінансування Ізраїлю і Єгипту та адміністративних витрат, включаючи зарплати, необхідних для управління іноземним військовим фінансуванням".
Ізраїль щорічно отримує близько 3,3 млрд доларів від США, Єгипет - близько 1,3 млрд доларів.
В документі не сказано, якою мірою розпорядження Рубіо стосується допомоги Україні.
P.S. Я розумію, що голосували в першу чергу через внутрішньо американські питання - але не смійте надягати тепер вишиванки та розказувати про любов до України. Любіть тепер гольф-поле в Мар-а-Лаго.
Але русня має на увазі не мир а швидке захоплення України, якщо не буде у нас зброї та припасів, які постачала Америка Україні .
Сьогодні пуйло ляпнув цинічно, що він за переговори.
І Трамп на радощах, зробив пуйлу реверанс, припинивши надання зброї Україні.
Невже він не розуміє, що це просто кидалово України і пуйло почне швидше захоплювати території України?
Це такий мир від Трампа?
Тоді хай йде він нах... разом зі своїм партнером пуйлом.
Але страждає від цього вся Україна а пуйло тим часом потішається.
Виглядає так, що Трамп не за мир а за швидку перемогу пуйла.