10509 відвідувачів онлайн
6 754 42

Я не запроваджуватиму санкції ні проти Росії, ні проти інших друзів, - Вучич

Вучич про санкції проти РФ

Президент Сербії Александар Вучич заявив, що не запроваджуватиме санкції ані проти Росії, ані проти "інших друзів", поки він перебуває на посаді.

Про це повідомляє РТС, передає Цензор.НЕТ.

"Я не запроваджуватиму санкції ні проти Росії, ні проти інших друзів", – сказав він.

Також він заявив, що матиме братерські та дружні стосунки з Росією та Китаєм, а найближчими днями поговорить із російським диктатором Володимиром Путіним, щоб урегулювати ситуацію стосовно санкцій США щодо сербської нафтової промисловості.

"Сила Сербії в нашій автономії та незалежності. Захистімо наше коріння, але також і наше майбутнє", - додав Вучич.

Топ коментарі
+31
Мудак у якого в друзях нацист *****
показати весь коментар
25.01.2025 09:47 Відповісти
+31
Друзі наших ворогів, це вороги!
показати весь коментар
25.01.2025 09:47 Відповісти
+29
Ці "друзі" ше Європу не підзаібали?
показати весь коментар
25.01.2025 09:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ці "друзі" ше Європу не підзаібали?
показати весь коментар
25.01.2025 09:41 Відповісти
Дембіл.
показати весь коментар
25.01.2025 09:47 Відповісти
Мудак у якого в друзях нацист *****
показати весь коментар
25.01.2025 09:47 Відповісти
Так воно ж само націст. Згадайте наприклад Сребрениця і резню хорватиів яку там влаштували серби це показала во всій красі.
показати весь коментар
25.01.2025 09:56 Відповісти
Мусульмани та хорвати поводились з сербським населенням не краще. Та про це лицеміри-ліберасти згадувати не хочуть.
показати весь коментар
25.01.2025 12:08 Відповісти
Поведінка сербів у колишній СФРЮ була саме така, як і поведінка кацапні у колишньому СРСР. Тож ненависть інших народів у складі цих колишніх імперій до т.зв. "титульної нації" - відповідна.
Як кажуть: "Їжте, не обляпайтеся!" 😊
показати весь коментар
25.01.2025 16:43 Відповісти
Друзі наших ворогів, це вороги!
показати весь коментар
25.01.2025 09:47 Відповісти
"Скажи менi хто твiй друг......."..i далi по тексту...
показати весь коментар
25.01.2025 09:50 Відповісти
То шо ж ти тоді робиш у ЕС? Дивно, денежку отримує 3,14здота сербська у ЕС а любить Парашу. Европа виродилась за 33 роки.
показати весь коментар
25.01.2025 09:52 Відповісти
Ало, військовий! Що бухаєш? З якого часу Сербія у ЄС???
показати весь коментар
25.01.2025 10:04 Відповісти
А какая разніца?
показати весь коментар
25.01.2025 11:20 Відповісти
Кандидат в члени ЄС.
показати весь коментар
25.01.2025 12:16 Відповісти
Різніцу між абітурієнтом і студентом розумієш?
показати весь коментар
25.01.2025 14:27 Відповісти
а навіщо? воно мабуть не знає що таке подача документів та екзамени...
показати весь коментар
25.01.2025 18:01 Відповісти
І ?
показати весь коментар
25.01.2025 18:37 Відповісти
Що, кацапня, мову відняло? Чий Крим?
показати весь коментар
25.01.2025 21:30 Відповісти
Хфедоров вчи мову.
показати весь коментар
25.01.2025 18:40 Відповісти
Дупы слова не давали. Валадимир.не смерди руцькими портками
показати весь коментар
25.01.2025 21:28 Відповісти
в тебе геть дах поїхав? з якого дива в тебе сербія у ЄС опинилась? а дебіли ще й лайкнули...
показати весь коментар
25.01.2025 11:47 Відповісти
Санкції від Сербії ...Це теж саме- що якби їх і не було
показати весь коментар
25.01.2025 09:55 Відповісти
це якийсь фантастичний феномен.
всюди де лапті гвалтували населення, до них якась фанатична любов.
сербія, гдр, мадярія.... добре що африканці вибили цю дурню з голов французів.
показати весь коментар
25.01.2025 10:01 Відповісти
В сербів велика національна рана. яка не скоро заживе, якщо взагалі заживе.
Навіть 1км моря незалишили.
показати весь коментар
25.01.2025 10:01 Відповісти
Вони ту рану ************ гівном змащують
показати весь коментар
25.01.2025 13:00 Відповісти
Ну значить проти тебе пі****раса ввести санкції як і проти твоїх друзів вбивць. Надіюсь Сербію не візьмуть в НАТО і ЄС а то це буде черговий ******* як і з Вугорщиною.
показати весь коментар
25.01.2025 10:03 Відповісти
НЕОБХОДИМО ЧТОБЫ СПЕЦСЛУЖБЫ КОПНУЛИ ПОД НЕГО И ЕГО СЕМЬЮ !)
показати весь коментар
25.01.2025 11:04 Відповісти
Замість тисячі слів отака от дія, тобто її відсутність.
показати весь коментар
25.01.2025 11:18 Відповісти
Математика(хабари и барыши)важнее всего,в Украине тоже есть такой керивник,до сих пор не сидит.
показати весь коментар
25.01.2025 11:23 Відповісти
Серби = балканські москалі. Свій до свого по своє.
показати весь коментар
25.01.2025 11:24 Відповісти
Стародавнє арабське прислів'я: друг мого ворога - мій ворог то ворог мого ворога - мій друг. Кремлівські холуї : Фіцо, Орбан, Вучич... Вони як і фашист )(уйло люті вороги України та приховані вороги Європі та всьому демократичному Заходу.
показати весь коментар
25.01.2025 11:34 Відповісти
з якого дива це прислів'я стало арабським?
показати весь коментар
25.01.2025 11:52 Відповісти
Ось таке диво. Сам не знав, але Гугля каже - "Доподлинно выяснить, кто является автором этого высказывания, уже не представляется возможным, но предания приписывают эту фразу некоему арабскому принцу - по крайней мере, само построение выражения"
показати весь коментар
25.01.2025 14:30 Відповісти
А ви не вірте москалям. Вони правди не кажуть ніколи.

Пор.: […] "il nemico del mio nemico è mio amico", aforisma creduto per molti secoli di origine araba ma che invece trova origine e riscontro letterario proprio nell'Arthashastra.

= "[…] ворог мого ворога є моїм другом", афоризм, що його впродовж багатьох століть уважано за арабський із походження, але який насправді бере початок з «Арташастри», де має найдавніше засвідчення.
показати весь коментар
25.01.2025 15:06 Відповісти
Це не цьому під)(уловнику наш потужно незламний лідор дякував за підтримку у Давосі 2 дні тому?
показати весь коментар
25.01.2025 11:40 Відповісти
Навіть не приховує що Роіся це друзі губошльопа.
показати весь коментар
25.01.2025 12:15 Відповісти
Це його право, раша все життя допомагає сербам.
Тож нічого нового.
показати весь коментар
25.01.2025 12:32 Відповісти
показати весь коментар
25.01.2025 12:54 Відповісти
Та годі вже згадувати цю путєнську ************, вона того не варта
показати весь коментар
25.01.2025 12:57 Відповісти
Друг нашого ворога - наш ворог. Так думають в ЄС сьогодні чи ні ?
показати весь коментар
25.01.2025 14:47 Відповісти
шматок козла!