6464 відвідувача онлайн
1 711 26

Україну неможливо виключити з будь-якого переговорного майданчика, - Зеленський

Зеленський: Без України переговори про завершення війни неможливі

Президент Володимир Зеленський заявив, що будь-які переговорні процеси щодо завершення війни неможливі без участі в них України.

Про це глава держави сказав під час зустрічі з президенткою Молдови Маєю Санду, відповідаючи на питання журналістів, повідомляє Цензор.НЕТ.

РФ веде війну проти України, світу, Європи, передусім війна іде на нашій землі. Виключити Україну з будь-якого переговорного майданчику – неможливо, або цей майданчик не буде мати реальних результатів, а буде мати тільки результати політичні, і з безпекою та закінченням війни такі результати не будуть пов'язані", - наголосив Зеленський.

Він також зазначив, що мав "хороші зустрічі" з президентом США Дональдом Трампом, і підтримує те, що Трамп хоче досягти успіху в переговорах між Україною та РФ.

"Я впевнений, що в нього є великі шанси. І будемо вірити, що йому вдасться. Це можна зробити лише з Україною, по-іншому це просто не вийде. Бо Росія не хоче закінчувати війну, а Україна хоче. І це дуже важливий аргумент", - додав президент.

Топ коментарі
+5
показати весь коментар
25.01.2025 18:13 Відповісти
+4
47. Оно уже 5 лет как Янелох. И мозги как у 5-летнего.
показати весь коментар
25.01.2025 18:47 Відповісти
+2
Загадка the природи: не голитися і кожен день на людях, а борода не росте.
показати весь коментар
25.01.2025 18:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
25.01.2025 18:10 Відповісти
Загадка the природи: не голитися і кожен день на людях, а борода не росте.
показати весь коментар
25.01.2025 18:11 Відповісти
Щоб так "не росла" борода треба півгодини в день на перукаря...
показати весь коментар
25.01.2025 18:24 Відповісти
Ця небритість якби натякає, що the таке зайняте, так про народ піклується, що немає коли ні побритися ні одягнутися. Насправді, як уже написали, підтримувати таку небритість вимагає набагато більше часу ніж просто голитися щодня. Розраховано на істот з рівнем IQ трохи вище за павіана, тобто на виборців the.
показати весь коментар
25.01.2025 19:15 Відповісти
Чому , за цілий день , жодної теми ...?
Із Днем Народження пане Президенте !
показати весь коментар
25.01.2025 18:11 Відповісти
показати весь коментар
25.01.2025 18:13 Відповісти
А що в янєлоха боневтіковича сьогодні День Народження ?
показати весь коментар
25.01.2025 18:41 Відповісти
Так сьогодні Найвеличнійшому Лідору ********** -46 років ,пора вже на дембіль .
показати весь коментар
25.01.2025 18:45 Відповісти
47. Оно уже 5 лет как Янелох. И мозги как у 5-летнего.
показати весь коментар
25.01.2025 18:47 Відповісти
тому що тут люди кукльтурні і якщо нема поздоровлен то то вони через силу себе стримують щоб не зірватися
показати весь коментар
25.01.2025 18:47 Відповісти
Й побажаємо йому долі тих, хто постраждав від його преЗЕденства!
показати весь коментар
25.01.2025 19:32 Відповісти
А я думаю чего это так колбасит наркошу... Ну хоть нашел собеседицу. Нелох на один год стал еще нелохом.
показати весь коментар
25.01.2025 20:51 Відповісти
США дали Індії місяць, щоб припинити торгівлю з Росією

Індія має вивантажити нафту з російських танкерів, які потрапили під санкції США, до 27 лютого і завершити всі фінансові операції з ними до 12 березня. Такі терміни встановило Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) американського Мінфіну. Відповідні роз'яснення було доведено до міністерства нафти Індії, повідомив його глава Панкадж Джайн, передає Reuters.
показати весь коментар
25.01.2025 18:24 Відповісти
Коли КНДР відправляла піхоту на кацапію, світ мовчав. Має право ***** захищатись всіма способами. Я так не думаю. Чужі війська у чужій війні. Це сигнал. Світу. Україну хочуть знищити всіма засобами країни осі Зла. Ось вам вже й балістичні ракети їдуть в ешелонах. А світ продовжує мовчати. Не реагує. А має реагувати. Якось так. В Україну балістику, в Пхеньян крилаті. В Україну піхоту, в Пхеньян війська Японії, Австралії, Н.Зеландії та Індонезії. Око за око !
показати весь коментар
25.01.2025 18:29 Відповісти
Майбутнє змінить континенти
І, може, навіть змінить Зодіак...
Можливо психіатри на клієнтах
Татуюватимуть на лобі символ "FUCK"...

Але й тоді, з минулого, на згадку,
Для тих, хто гроші за брехню підняв у "ТОП"
Суспільством, у законному порядку,
Введеться термін - " повний зєлєбоб".

показати весь коментар
25.01.2025 18:36 Відповісти
Зеленський це не Україна
показати весь коментар
25.01.2025 18:36 Відповісти
Це вже Трампу вірішувати як вести переговори з рашкою - з тобою, чи "по іншому " - без тебе ,тим більше ,що ти вже задовбав трампа своїми "планами перемоги ". Так що сиди і мовчи ,коли дорослі домовляються.
показати весь коментар
25.01.2025 18:39 Відповісти
Краще скажи на яку таку угоду ти вже ЗГОДИВСЯ з Трампом?!
Нам дуже цікаві подробиці.
показати весь коментар
25.01.2025 18:44 Відповісти
лом в зад путину
показати весь коментар
25.01.2025 18:52 Відповісти
Трамп не робить постріл у повітря, він каже напряму, що хоче зупинити війну, бо далі буде гірше - Зеленський каже, що гірше буде для росії

Так, швидкого закінчення війни не буде, але Трамп і санкції можуть це пришвидшити.
показати весь коментар
25.01.2025 18:53 Відповісти
Не моліться на Трампа. Він не Бог ! Дивіться реаліям в очі. І не фантазуйте, як це роблять експерти у телеящику ! З телеведучими. Вірте тільки нашим ЗСУ. Яких зараз мочить ... уклоніст Чмонька.
показати весь коментар
25.01.2025 18:58 Відповісти
Только без ермачни
показати весь коментар
25.01.2025 20:00 Відповісти
Та тебе, неадекватне чучело, ніхто нікуди навіть включати не буде. Як би ти не вилизував зараз Трампу дупу, він злопам'ятний і все добре пам'ятає. Ти - труп, і можливо, навіть не політичний.
показати весь коментар
25.01.2025 20:10 Відповісти