11250 відвідувачів онлайн
6 702 52

МЗС відповіло Джорджеску, який назвав Україну "вигаданою" державою: Він повністю залежить від господарів у Москві

Скандальні заяви Джорджеску про Україну. Реакція МЗС

У МЗС України прокоментували заяви румунського політика Каліна Джеорджеску, який казав, що Україна - "вигадана держава".

Про це йдеться в заяві міністерства, передає Цензор.НЕТ.

Там наголосили, що такі вислови є "виявом крайньої неповаги до України та українського народу".

"Вважаємо категорично неприйнятними та засуджуємо ревізіоністські заяви чи дії, які зазіхають на суверенітет та територіальну цілісність України, суперечать міжнародним нормам, Статуту ООН, а також базовим демократичним цінностям. На тлі таких заяв абсурдно виглядають спроби Каліна Джеорджеску позиціонувати себе як "незалежного" політика: озвучені ним тези повністю тотожні тезам російської пропаганди, що вказує на повну залежність від господарів у Москві.

Переконані, що в інтересах Румунії та румунського народу - досягнення всеосяжного, справедливого та стійкого миру в сусідній Україні, розвиток наших двох держав у мирі, безпеці та процвітанні для наших людей. Нагадуємо, що в плани Кремля та його маріонеток такий розвиток подій не входить", - зазначили в МЗС України.

Водночас у міністерстві наголосили, що цінують підтримку від Румунії та румунського народу.

"Розраховуємо на подальший розвиток дружніх українсько-румунських відносин, що мають характер стратегічного партнерства, на благо наших двох народів", - підсумували у заяві.

Нагадаємо, раніше проросійський кандидат в президенти Румунії Джорджеску назвав Україну "вигаданою" державою та хоче її поділу.

Топ коментарі
+23
Хай Джорджеску нагадають, що Румунію насправді ВИГАДАЛИ - коли з території Волощини та Семиграддя, Великобританія та Франція, після Кримської війни, створили "буферну" зону для протистояння анексії Росією "придунайських князівств" та Балкан...
показати весь коментар
30.01.2025 14:11 Відповісти
+19
Така заява Джорджеску може бути підставою для зняття його кандидатури з виборів, оскільки протирічить підписаним Румунією документам ОБСЄ, зокрема, про непорушність кордоеів в Європі. Але чи наважиться на це румунська ЦВК (чи відповідний орган)?
показати весь коментар
30.01.2025 14:15 Відповісти
+9
Підпуйловник звичайний-мерзенний...
показати весь коментар
30.01.2025 14:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Каліна - маліна, й об його мать.
показати весь коментар
30.01.2025 14:08 Відповісти
Така заява Джорджеску може бути підставою для зняття його кандидатури з виборів, оскільки протирічить підписаним Румунією документам ОБСЄ, зокрема, про непорушність кордоеів в Європі. Але чи наважиться на це румунська ЦВК (чи відповідний орган)?
показати весь коментар
30.01.2025 14:15 Відповісти
Не пиши чепухи. Зняти із перегонів можна за конкретне порушення законодавства.
Який закон Румунії, то ляпало порушило?
Назвеш закон чи закони Румунії, які порушив той чувак і за порушення яких в Румунському законодавстві чітко прописана санкція знятям із виборів?
показати весь коментар
30.01.2025 14:48 Відповісти
цей суб'єкт купив діагноз лікарської комісії за хабар - цим порушив закон Румунії.
Румунія признала суверенітет України - тобто Україна НЕ вигадана держава - а реальна.
Казати, що Україна вигадана держава - може лише психічно хворий шизофренік.
показати весь коментар
30.01.2025 14:54 Відповісти
Та ти шо? І що у виборчому законодавстві Румунії так і прописано, що за начебто за наявність шизи( а насправді за розповсюдження провокативних тех про сусідню країнуї) можна вигнати із виборів в Румунії? Чувак, не натягуй сову на глобус.
показати весь коментар
30.01.2025 16:07 Відповісти
Ну, як мінімум - є співучасником втручання у виборчий процес.
Факт втручання доведений, тому що результати виборів скасовані.
Таке рішення суду не можна винести без обгрунтування загрози національній безпеці.
Тому привід є. Тільки волі політичної немає.
Тому бути йому президентом, вже тепер гарантовано.
показати весь коментар
30.01.2025 15:25 Відповісти
Ти на яке питання відповідаєш?
показати весь коментар
30.01.2025 16:09 Відповісти
На питання про закон.
На основі чого скасували результати виборів?
На основі того ж самого можна скасувати цьому фашисту право балотуватись.
Так, недемократично. Але корисно для держави.
Що краще - корчити з себе законослухняних і потрапити в махровий "русскій мір", або зробити виняток - і залишитись в світі нормальних людей?
показати весь коментар
30.01.2025 16:18 Відповісти
Підпуйловник звичайний-мерзенний...
показати весь коментар
30.01.2025 14:10 Відповісти
Політика! - політикана
показати весь коментар
30.01.2025 14:10 Відповісти
Хай Джорджеску нагадають, що Румунію насправді ВИГАДАЛИ - коли з території Волощини та Семиграддя, Великобританія та Франція, після Кримської війни, створили "буферну" зону для протистояння анексії Росією "придунайських князівств" та Балкан...
показати весь коментар
30.01.2025 14:11 Відповісти
Кто будет напоминать? Те кто такого же мнения как и этот цыган?
показати весь коментар
30.01.2025 14:16 Відповісти
Не знаю... Наше МЗС, наприклад... До речі - з румунської в, на початку ХХ стодіття, реготали не тільки дипломати Європи, але й лінгвісти. Справа в тому, що вони оголосили себе "правонаступниками Римської імперії", на підстві того, що їх мова має основою античну "латину"... Насправді, ця мова - такий самий "суржик", як і "русский язык", який (як його називав Владімір Даль), є "великарусским НАРЕЧИЕМ русского языка". Їх історія виникнення подібна. Римляни покорили Дакію, самих даків перетворили в рабів. Правлячим класом там стали колоністи - колишні римські легіонери. Вони між собою розмовляли латиною . І змушували до цього своїх підданців. Само-собою, їх "латина" не вирізнялася "витонченістю мови Ціцерона". Саме цей "солдатський жаргон" і став основою мови "волохів" та "молдован"...
показати весь коментар
30.01.2025 14:36 Відповісти
МЗС? Сыбига - помощник дерьмака, если не забыл, а именно елдака я имел в виду говоря -Те кто такого же мнения...
показати весь коментар
30.01.2025 15:11 Відповісти
так і французи спочатку кельтською розмовляли, поки їх аж сам Цезар не підкорив

англійські лінгвісти оцінюють що найбільший вклад в англійську мову зробила теж латина, а вже потім "англо-саксоньське нарєчіє" (яке більш схоже було на нідерландську мову)

всі назви днів тижня в англійській мові скандинавські, від данців, бо колись данці правили майже всіма королівствами не теренах Британії ( крім Мерсії та Сассексу )
показати весь коментар
30.01.2025 15:56 Відповісти
Взагалі пора в ООН підняти питання міжднародного визначення:
що таке вигадана держава і що таке не-вигадана держава
Порушників цього визначення карати судом ООН.
показати весь коментар
30.01.2025 15:26 Відповісти
Я зараз скажу страшну річ, всі держави та країни які існують є вигаданими і штучно створеними конкретними народами чи етносами. У дикій природі такого явища як "країна" не існуе.
показати весь коментар
30.01.2025 15:37 Відповісти
Я уже "злякався"... Тут мова йде про інше... не було такого "народу" - "румуни". Були "волохи", "семиградці", та "молдовани" . Всі три народи говорили на діалектах, створених на основі "вульгаризованої латини". З перших двох було створено Румунію, а Молдова, під назвою "Бесарабія", перебувала під владою Російської імперії...
показати весь коментар
30.01.2025 17:15 Відповісти
А МЗС якого не викликало посла на килим??? Сплять чи саботують?? Безхребетні, беззубі нікчеми..
показати весь коментар
30.01.2025 14:11 Відповісти
Тому що посол представляє державні органи та владу в іншій країні, а не якогось лівого поца, нехай і кандидата в президенти, який на поточний момент ніким не є.
показати весь коментар
30.01.2025 14:28 Відповісти
Та ладна! Наших он постійно викликають!

Наші могли б ноту протесту передати або ще щось. Щоб влада країни лівому поцу вуха повідшибала й зняла з виборів.
показати весь коментар
30.01.2025 14:31 Відповісти
Не викликали тому шо цей підор не є представником влади Румунії, а всього лиш кандидат в президенти.
показати весь коментар
30.01.2025 14:29 Відповісти
3еленський останні 6 років з усіх сил намагається показати світу, що Україна то failed state. Виступаючи в кросовках з трибуни ООН і призначенням усіляких фотографів, шоуменів, мінетчиць та просто дебілів послами до ключових держав.
показати весь коментар
30.01.2025 14:12 Відповісти
І ще генералів-інвалідів.
показати весь коментар
30.01.2025 16:20 Відповісти
Цыган о*уел.
показати весь коментар
30.01.2025 14:13 Відповісти
Треба його ліквідувати щоб було поменше всяких ******** на кацапських грошах!
показати весь коментар
30.01.2025 14:19 Відповісти
Це така відповідь що ніяка.
показати весь коментар
30.01.2025 14:20 Відповісти
1. і за це московське падло румуни готові проголосувати, ще й більшістю ? Ще одне підтвердження, що бути членом ЄС - не гарантія, що країна назавжди на правильному шляху

2. невже це падло все таки пустять до виборів вдруге ?

3. коли там вже 3-я світова ? це походу невідворотно.

щоб зомбувати цілий народ, вже й телевізор не треба - вже хватить тіктоку й умєлих російських ручонок
показати весь коментар
30.01.2025 14:21 Відповісти
русскіе там працюють повсюду через ютуб, тік ток, тв, а ми лише у стані жалоби. Зайдіть на тіж самі відо ютуба з орбаном, там русскіє боти днями та ночами формують думку угорців
показати весь коментар
30.01.2025 14:25 Відповісти
Більшість адекватних ромунів працює по всьому ЄС, в самій румунії десь 40% ті хто в бігах, пенсіонери що шкодують за совком та інший контигент типу Донбас 2.0.
показати весь коментар
30.01.2025 14:50 Відповісти
Я вже навіть знаю, з ким рашисти зібралися ділити Україну. З оцим от лайном.
показати весь коментар
30.01.2025 14:26 Відповісти
Виявляється ******* є і в Румунії, мабуть таки якась таки пошесть в ЄС, треба карантин.
показати весь коментар
30.01.2025 14:33 Відповісти
ага. а румунія вєчна була))))))))
показати весь коментар
30.01.2025 14:35 Відповісти
І румуни за новими територіями побігли? Хай у себе порядок наведуть, більше 20 років в НАТО і ЄС, а толку дуже мало. Крім доріг на малощо спромоглися. За вуха ЄС і НАТО їх притягли до себе з переляку перед російськими кгбістами, але в Румунії, схоже, це зовсім не оцінили.
показати весь коментар
30.01.2025 14:39 Відповісти
Ще один степендіат газпрому, але без газу
показати весь коментар
30.01.2025 14:40 Відповісти
у світі немає жодної невигаданої держави. усі держави, їх назви, їх мови і закони були вигадані людьми, які жили на тих територіях
показати весь коментар
30.01.2025 14:43 Відповісти
Вигадана держава? А Румунію що, Господь призначив державою? Недолугий дурень несе московську херню і потребує відповідної реакції від Євросоюзу.
показати весь коментар
30.01.2025 14:49 Відповісти
А визвати посла?!
А накласти санкції?!
А відкрити кримінальне впровадження?!
показати весь коментар
30.01.2025 14:50 Відповісти
Ця заява Джорджеску є прямим та відвертий ЗАЗІХАННЯМ НА ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ!
Стаття 110 КК України.
Де реакція Президента?!
Де реакція РНБО?!
Де реакція СБУ?!
Де реакція Прокуратури?!
показати весь коментар
30.01.2025 15:00 Відповісти
а чому офіційні особи держави мають реагувати на маячню розумово відсталих?
піди в психіатричну клініку і відповідай там кожному пацієнту, якщо тобі немає чим зайнятися.
показати весь коментар
30.01.2025 15:06 Відповісти
Тому, що психічні хворі займають державні посади!
От коли усіх пацієнтів запреш у психлікарні - ось тоді і вимагай туди ходити!
показати весь коментар
30.01.2025 15:10 Відповісти
Потужно!
- Дурак! - Сам дурак!
показати весь коментар
30.01.2025 15:04 Відповісти
Всі без винятку європейські нації "вигадані" протягом 18 та 19 століть. До початку 20 століття не було жодної повністю сформованої нації. Іншими словами відбувався процес самоідентифікації різноманітних етнічних груп в плавильному котлі етнічних конфліктів та союзів. В багатьох місцях Європи ці болісні процеси і досі стимулюють ревізіоністські групи. Найбільшим ворогом націоналізму і національної гідності всіх народів світу є єврейські нацисти які можуть отримати владу, а відтак і гроші, в будь якій країні світу тільки за умови повного знищення і приниження самоідентифікації народів. Встановлення ханукії на Майдані политому кровю українців є яскравим прикладом навязування чужої історії, викривлення світосприйняття і приниження українського на догоду "зєлєнскому".
показати весь коментар
30.01.2025 15:05 Відповісти
Це, можливо, старт другої кампанії, кілька місяців тому у Румунії відбулися президентські вибори, де начебто переміг ************** кандидат. Слідчі органи Румунії встановили. що виборчу кампанію контролювала через соціальні мережі величезна кількість ботів з Мордорщини, з фейками та *************** наративами. КС Румунії постановив результати виборів скасувати, і провести їх через рік, і якщо ще контролює своїх холуїв.
показати весь коментар
30.01.2025 15:10 Відповісти
і якщо ще Московщина контролює своїх холуїв, то впевнитися в цьому.
показати весь коментар
30.01.2025 15:11 Відповісти
то вона повинна була впевнитися в цьому.
показати весь коментар
30.01.2025 15:13 Відповісти
Як казав Джорджеску - смоктав, смокчу, і буду не лише тільки смоктатиму, поки у ху....ла на мене є гроші