Рашисти накопичуються по підвалах та будинках та йдуть на штурм біля міської забудови Торецька, - 28 ОМБр

У міській забудові Торецька лінії фронту як такої не існує: де російським війська вдалося накопичитися, звідти вони й далі намагаються продовжити рух.
Про це розповів пресофіцер 28-ї ОМБр ЗСУ Євген Алхімов в етері "Еспресо", повідомляє Цензор.НЕТ.
За його словами, зараз найбільш активні бої відбуваються не в самому Торецьку, а на території промислової зони селища Кримське (Торецька міська громада Бахмутського району Донецької області - ред.).
Ворог там намагається накопичуватися у будинках і потім йти на штурми. Вчора, 29 січня, підрозділ спецбатальйону "Шквал" робив у тій зоні зачистку, вибивши звідти противника. Однак у міській забудові лінії фронту як такої не існує, тобто де окупантам вдалося накопичитися, чи то у підвалах, чи десь ще, там вони й роблять спроби далі кудись проходити", - розповів пресофіцер 28-ї ОМБр.
Алхімов додав, що Представники підрозділу Нацполіції КОРД на західних околицях Торецька контрольовано допустили групу рашистів в одне із приміщень, а згодом здійснили "зачистку"., однак українські захисники щодня вибивають противника та не дають йому просунутися далі.
Нагадаємо, представники підрозділу Нацполіції КОРД на західних околицях Торецька контрольовано допустили групу рашистів в одне із приміщень, а згодом здійснили "зачистку".