8794 відвідувача онлайн
4 790 71

Перемир’я між Україною та РФ можливе за 3-6 місяців, - президент Фінляндії Стубб

Президент Фінляндії Александр Стубб

Президент Фінляндії Александр Стубб припустив, що найближчими місяцями у війні Росії проти України можливе перемир'я. 

Про це повідомляє Yle, передає Цензор.НЕТ.

Водночас президент Фінляндії з обережним оптимізмом ставиться до прагнень президента США Дональда Трампа досягти миру в Україні.

"Спочатку будуть прагнути перемир'я, на що піде від 3 до 6 місяців, а потім і мирних переговорів", – зазначив Стубб.

Лідер Фінляндії вважає, що найближчими днями, тижнями й місяцями Україну слід підтримувати так, щоб вона мала сильну позицію для початку можливих мирних переговорів із Росією.

Його оптимізм у цьому питанні зріс після розмови з президентом Володимиром Зеленським минулого тижня.

Щодо шансів посадити за стіл переговорів російського диктатора Володимира Путіна, то Стубб вважає, що його потрібно змушувати до діалогу, а не схиляти.

"Особисто я думаю, що Путін розуміє лише жорстку риторику. І саме такою мовою до нього зараз звертається Дональд Трамп", - заявив президент Фінляндії.

Він переконаний, що немає ризиків обговорення миру в Україні без участі самої України.

Стубб додав, що Європа теж має брати участь у переговорах у тій чи іншій формі, оскільки на них вирішується майбутнє європейських безпекових структур.

Топ коментарі
+13
Поки московія не повернеться до розміру рідних болот, поки не розвалиться, як гнила лоскутна ковдра - нічого не буде.
показати весь коментар
30.01.2025 20:15 Відповісти
+8
Н на х@я нам перемир'я? Хтось може пояснити?
показати весь коментар
30.01.2025 20:12 Відповісти
+8
у рф на фронті все нормально, солдатів примусово не мобілізують, техніки багато, в повітрі перевага повна

навіщо потрібне перемир'я?
показати весь коментар
30.01.2025 20:21 Відповісти

Завантаження...