8425 відвідувачів онлайн
10 177 88

Порошенко про заборону парламентської діяльності: Б’ють не по мені - вони стріляють в ногу Україні

Петро Порошенко

Лідер "ЄС" та п'ятий президент Петро Порошенко, який перебуває з візитом в Парижі, заявив, що не збирається миритись з аморальною поведінкою монобільшості, яка ігнорує проблеми фронту і толерує представників ОПЖЗ у парламенті.

Про це йдеться на сайті "Європейської солідарності", передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні ми продовжуємо працювати у Франції, в Парижі. І вчора, і сьогодні відбулися зустрічі з урядом, з керівництвом міністерства закордонних справ, з керівництвом комітету з питань закордонних справ і безпеки Сенату і з керівництвом комітету закордонних справ Національної Асамбле. Чому це так важливо зараз? Тому що Україна стоїть перед викликами. Ми маємо забезпечити об’єднання Європи, тому що окремі країни демонструють невизначеність щодо мирного процесу, припинення війни, підтримки України та інтеграції України в ЄС і НАТО. Ми маємо обов’язково координувати свої зусилля з президентом Франції, тому що на нього покладається зараз непросте завдання лідерства, забезпечення можливого розміщення військового контингенту на території України, підтримка позиції для переговорів з американськими партнерами", – розповів Порошенко.

Порошенка відсторонили від участі в засіданнях парламенту

Він також подякував всім, хто висловив підтримку після ганебного, дрібʼязкового рішення Регламентного комітету.

"Всім, хто мені написав сьогодні смс, всім, хто висловив підтримку через соціальні мережі, навіть тим, від кого я почути це не очікував, велике спасибі. Ви сьогодні не Порошенка підтримуєте – ви підтримуєте свободу, демократію і Україну", – зазначив п'ятий президент.

"Друга позиція. Я хочу наголосити: нас не зупинять. Бʼють не по Порошенку – вони стріляють в ногу Україні, що дуже погано. Я повернуся – ми з усім розберемося. Що це там за засідання одне, що це ви далі збираєтеся байдикувати півроку. Ви хотіли про мораль поговорити – так от аморально, коли в Покровську, у Купянську, в Курську наші військові з останніх сил тримають оборону, коли ви в парламенті не знайшли сил вигнати "п’яту колону" путіна ОПЗЖ, а об’єднавшись із ними, хочете мочити Порошенка. Коли у вас немає бажання передати гроші військовим, в тому числі ті, які військові самі платять у вигляді ПДФО, профінансувати зброю. А ви цинічно, знущаючись, кажете: нехай вас, військові, фінансує Порошенко", – наголосив він.

Також лідер "ЄС" нагадав, що допоміг армії уже на 6,5 мільярдів гривень.

"Сьогодні, коли я в Парижі, наша команда знаходиться разом з українськими артилеристами, розом із 43, 47 бригадами, разом з українськими розвідниками, разом із спецпризначенцями. Вони отримують від нас те, чого їм не дала держава. "Теплі" "Мавіки", оптоволоконні FPV-шки, FPV-шки з машинним зором, колеса, бані, обігрівачі і багато іншого. Це є справжня робота, якою я займаюся. Міжнародна парламентська дипломатія – оце є справжня робота, якою я займаюся. І не сподівайтеся, що я вам спущу ваші корупційні оборудки, які ви намагаєтеся творити в парламенті, користуючись моєю відсутністю. Нічого у вас не вийде", – резюмував Порошенко

Що передувало?

Нагадаємо, раніше у "Європейській Солідарності" заявили, що ОП хоче повністю заблокувати депутатську діяльність Порошенка.

Згодом комітет ВР з питань регламенту рекомендував Раді підтримати відсторонення лідера "ЄС" та п'ятого президента Петра Порошенка від участі у засіданнях парламенту.

Топ коментарі
+71
Зелені гниди повинні сидіти в вʼязниці.
показати весь коментар
30.01.2025 23:31 Відповісти
+60
Ну чо? Лишнее подтверждение что для недонаполеона главный враг - это Порох, а не *****.
показати весь коментар
30.01.2025 23:34 Відповісти
+43
Коли обирали "зе", свідомо або ні - стріляли у серце країни. А коли, після цього, ще й проголосуали за монобільшість "слуг" - то був вже контрольний у пусту макітру...
показати весь коментар
30.01.2025 23:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зелені гниди повинні сидіти в вʼязниці.
показати весь коментар
30.01.2025 23:31 Відповісти
Там терміни тягнуть на десятки тисяч років. Сидіти у в'язниці мають спільники і найманці зелених гнид. А самих зелених гнид має бути ліквідовано.
показати весь коментар
30.01.2025 23:50 Відповісти
Обов'язково з конфіскаціями. Вкраденими ними грошима - ми всі борги погасимо..там офшори вже тріскаються від бабла.
показати весь коментар
30.01.2025 23:54 Відповісти
Кому шо, а пролетаріям головне відняти і поділити. Навіть якщо конфіскувати все до нитки у всіх родичів зелених гнид до 7-го коліна, це не компенсує навіть тисячної долі шкоди, якої вони завдали.
показати весь коментар
31.01.2025 05:12 Відповісти
Ще один зелений новорег. Скільки тобі за пост платять? Чи в тебе погодинна оплата? Якесь нашестя зеленого та кацапського бидла сьогодні..
показати весь коментар
31.01.2025 05:53 Відповісти
Пані, ЗаПодоляцкі зелено-ригівськи боти вони ж тупі від народження.
показати весь коментар
31.01.2025 07:53 Відповісти
Semen Pistruil це бот подляцький. реєстрація 28 січень 2025р. зелені 30 сребників іуди для цієї зелені не смердять.
показати весь коментар
31.01.2025 09:01 Відповісти
Пролетарії невдоволено загуділи праведним гнівом. Бот подоляцький не дозволяє відняти і поділити. Я лише намагався сказати, що вони не стільки крали стільки руйнували все, і конфіскація не компенсує збитки. Це як бомж, в якого з майна лише діряві носки угнав ваш новенький автомобіль, розбив його в мотлох, а потім пропонує свої діряві носки і труси в якості компенсаці.
І взагалі, марина, добридень, виборов, йдіть до дупи, дебіли.
показати весь коментар
31.01.2025 09:45 Відповісти
Ти звідти й гундосиш, походу. В тебе текст - суцільна обмовка за Фрейдом. Тільки відняти, поділити, раїся бідна як бомж. Може росія й бомж, але винуватці війни, так само, як і твої зелені хазяєва - не бідні. От їх майно та активи будуть конфісковани. На погашення зовнішніх боргів та на відбудову України, компенсації людям за втрачене здоров'я та майно.
показати весь коментар
31.01.2025 09:58 Відповісти
що тобі не зрозуміло у фразі, йди до дупи?
показати весь коментар
31.01.2025 09:59 Відповісти
Ні)) сиди там саме, одноосібно))
показати весь коментар
31.01.2025 10:03 Відповісти
Не відняти, а КОНФІСКУВАТИ.
Відняти це коли людина заробила честною працей, а КОНФІСКУВАТИ це повернути у власність народу то шо ВКРАДЕНО або нажите іншим, ПРОТИЗАКОННИМ шляхом.
показати весь коментар
31.01.2025 07:51 Відповісти
З повною конфіскацією майна та будь яких активів разом з родичами адже це свідоме посібництво.
показати весь коментар
31.01.2025 10:23 Відповісти
Якщо так радикально то виборів ми не дочекаємось..За майно та гроші СН триматимуться до останнього..,А вибори потрібні якнайшвидше
показати весь коментар
31.01.2025 11:57 Відповісти
А вони і так тримаються до останнього. Половина слуг - це ОПЗЖ. Та і це не радикально, радикально це коли б їх розстрілювали би разом з їх сім'ями, а те що я пропоную м'яке вирішення проблеми зрадників, коли я кажу проблеми я маю на увазі катастрофи, а коли кажу зради то маю на увазі діяльність направлену на знищення України з середини.
показати весь коментар
31.01.2025 16:52 Відповісти
Твори бардак ! Мы здесь проездом!
(С) Гасло "Слуг народу"
показати весь коментар
31.01.2025 18:33 Відповісти
Ну чо? Лишнее подтверждение что для недонаполеона главный враг - это Порох, а не *****.
показати весь коментар
30.01.2025 23:34 Відповісти
Ні, це позитивний тест на "хто БАТЬКО-МАТИ" зеЄрмакомародерні - кремль з гебістькою попівнею ( АРМАВІР - це ж ЗЕублді нарікли те ПРокляття від Порошенка для Кремля й для себе)
показати весь коментар
30.01.2025 23:44 Відповісти
Я ненаведжу соріян, зелень та біло-голубих ригіАналів (не блакитних а саме ГОЛУБИХ), но тут единий випадок коли московити праві - це режим Зеленського.
показати весь коментар
31.01.2025 07:55 Відповісти
Апсолютно вірно !!! для нелегітивної влади зе-нелоха оманського на 6 році царювання винен в усьому не він і його зе-камарілья довбограїв, корукціонерів, запродаанців-колоборатнів яких нашвидкоруч в 2019 році поназбирали і привели до влади олігархи беня к., ахметка на пару з кацапським фсб, а Петро Порошенко !!!

показати весь коментар
30.01.2025 23:36 Відповісти
Владу в країні захопили мавпи з бракованими гранатами!
показати весь коментар
30.01.2025 23:39 Відповісти
нажаль, пане Президент, ЗЄльоні стріляють не в ногу, а в голову України!

.
показати весь коментар
30.01.2025 23:41 Відповісти
Коли обирали "зе", свідомо або ні - стріляли у серце країни. А коли, після цього, ще й проголосуали за монобільшість "слуг" - то був вже контрольний у пусту макітру...
показати весь коментар
30.01.2025 23:41 Відповісти
Господи ! Бл...ь!!!та зглянься на те ,шо робить зеленська шобла в Україні !!! Втули їм своєю Божою рукою ,по макитрі ,шоб мало не здалося !!!Амінь !!!
показати весь коментар
30.01.2025 23:47 Відповісти
Е ні, пані Luiza, Бог любить, щоб йому допомагали, тоді і він докладається.
показати весь коментар
30.01.2025 23:50 Відповісти
Так наче ж опзжопу заборонили? Чи я щось наплутала?
показати весь коментар
30.01.2025 23:48 Відповісти
ОППЗЖ+ОПУ = ето як Ленін і Партія ... БЛІЗНЄЦИБРАТЬЯ - а СН - то слуги цього нещастя України , раби кремлівських гнид
показати весь коментар
30.01.2025 23:54 Відповісти
і що зміниться?
показати весь коментар
30.01.2025 23:51 Відповісти
Оце не дасть Пороху можливості виїхати на важливу зустріч. Наприклад.
показати весь коментар
30.01.2025 23:59 Відповісти
Яка ж гидота , фууууууу😤
показати весь коментар
31.01.2025 00:02 Відповісти
толі Генсек НАТО Рютте приїде обніматись з Порохом в Київ....

ото буде номер !

.
показати весь коментар
31.01.2025 00:06 Відповісти
Плісняві до виборів готуються, а тут генсек НАТО з Порошенком обіймаються, замість того, щоб з безумною фоткатися.
показати весь коментар
31.01.2025 00:16 Відповісти
Рютте тертий політик !

знає на кого і як ставити

.
показати весь коментар
31.01.2025 01:56 Відповісти
він і так не давав пороху виїхати. так що зміниться?
показати весь коментар
31.01.2025 00:08 Відповісти
Так, але приводів стане більше.
показати весь коментар
31.01.2025 00:12 Відповісти
треба було бути справжньою опозицією, народною. а зараз зе може звинуватити пороха в зраді і посадити поряд з Червінським. і нічого не зміниться.
показати весь коментар
31.01.2025 00:15 Відповісти
А що може зробити опозиція, якщо в парламенті 27 депутатів від опозиційної партії Європейська солідарність ? Як ви, шановні проголосували на виборах, те й маєте ! І не кричіть з піною у рота - " Де та опозиція ?!! "
показати весь коментар
31.01.2025 00:33 Відповісти
Це якою " справжньою"? Це тою, яка фінансується, як і ваша ферма ведмедчуком ?
показати весь коментар
31.01.2025 00:34 Відповісти
Давайте поміркуємо . Кабмін своїми ключовими кріслами був, є й ще забитий менеджерами Ахмєтова - батька-голдувальника війни. Камишін свою справу стратегічного міністра зробив7 Ні не не дрони , зерно Ахметівське виівіз дуже вдало.Ще й з Польщею срач зробив на радість Москві. Умєров на Держмайні спочатку накрався , а зараз на Оборонці - нєзамєнімий двічі притягнутий НАБУ до розслідування усєгда сухий гусь. Пермовник в Стамбулі - не здивуюся, ящо його й зараз тримають у кріслі для наступних договорняків.
То Україною править такий собі недоМАСК- татарин Ахмєтка ? Ось сьогодні Метінвест оголосило, які самошеччі податки він заплатив Україні. На його каналах ведеться антиопозиційна робота з Гайдаями та іншими виблдками -ФАБРИКА НОВИН , це бувша його Україна -24 ...Канал Сейчас також Ахметівський ... Порохом відволікають увагу опозиції та навіть й партнерів . Он Такер Карлсон прямо зараз кричить, яка гниль та бєспрєдєл та Україна ... Тобто поки Трамп Гренландлію окочує, МАРОДЕРНЯ ГОТУЄТЬСЯ . Умєров не думає відповідати а НАБУ не думає його відсторонювати....
показати весь коментар
31.01.2025 00:19 Відповісти
Завжди усі вибори в усі роки незалежності робили олігархи.Навіть усі Свободи та Укропи з Правими Секторами - то творіння олігархату, вже не кажу про мафіозно дружнього Юлі Бєню. Абу шкуру продажну Пінчука та Ахмєтова - повністю залежні відрашкостану. Національно-патріотичним залишився лише Порошенко . Й так вийшло, що усі на фронті не до партійного будівництва чи реставрації національних традиціійних партій.
Й хтось вірить що Пінчук та Ахмєтов за мир для незалежної України? Без з"вязків з рашистами? Чи Бєня ? Що зараз політична еліта - ***** ОПЗЖ ТА СН таТатарови з Єрмаками агенти кремля.
показати весь коментар
31.01.2025 00:34 Відповісти
Вам приклад ? - Такі порядні руські Євген Кісєльов та Ігор Яковенко- гості ПРЯМОГО... А я вчора тільки згадала Шустера - ось він "тут как тут" у них... Любімчік Ахемова та Пінчука . Вони не дуже різняться від шлюхи Латиніної. Той же Ваня Яковина - слова української не вивчив за десятки років в Україні, востоковєд знавець східних діалектів, як й Кісельов ...

Вони уже всі розписані у Грдона та Шустера на шоу в черзі стоять...
показати весь коментар
31.01.2025 00:50 Відповісти
Андрій Білецький ВЖЕ у Мосейчучки лиже . а до Шустреа вже записався... Вам ще назвати . Партія ГОЛОС виживе лиш під Єрмаком - Умеров жеї хня фішка, а Железняк аграрний лобіст усіх олігархів й тільки аграрних у т ч ... Немає сил у ЄС все це перекричати ... Надія тільки на гуртування Пороха та Залужного...
показати весь коментар
31.01.2025 01:00 Відповісти
А почалося все з нападу на занадто пропрогандистськопроУКРАЇНЬКОГО Портнікова - Порошенко наступний ... Любарський навіть на офіцера Червінського "розмінявся" щоб з хейту Портнікова трохи ЗАукраїнцем задєлацца ... Страшні часи йдуть .
показати весь коментар
31.01.2025 01:52 Відповісти
показати весь коментар
31.01.2025 00:50 Відповісти
Це чучело стефанішенське,страшне , і до гидоти не естетичне ...
показати весь коментар
31.01.2025 01:44 Відповісти
зестефанішин, ска порося мерзенне.
показати весь коментар
31.01.2025 09:02 Відповісти
При владі були політики , які крали ,
але зелена банда краде безбожно під прикриттям самого
ЗепреЗедента і його Єрмака з братом !!
Такого жаху ще не було 😡
Не можна допустити до наступних виборів Зеленського ,
так як це смерть для Украіни 🙁
показати весь коментар
31.01.2025 00:01 Відповісти
ЗЄльоні крадуть під час війни, у Воїнів !
Це нові смерті ...

За мародерство НЕ буде пощади !

.
показати весь коментар
31.01.2025 00:08 Відповісти
вони хоча б імітували патріотизм а зараз...
показати весь коментар
31.01.2025 00:51 Відповісти
зелені ****і, щоб ви повиздихали разом з своїми ви***дками!!! Амінь.... Будьте ви всі ****і прокляті раз і навіки!!!! Ви стільки зробили для знищення України , скільки не зробив ЖОДЕН з попередників боневтіка за ВСЮ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ!!!
показати весь коментар
31.01.2025 00:08 Відповісти
У прокацапських "слуг" як був, так і залишився ворог не Цапія, а Порошенко. Кому ще не зрозуміло, що Боневтік - ворог?
В Україні сформовано два політичних лагеря - проросійських сил(партія регіонів, ОПЗЖ, опоблок, наш край, відродження, слуга народу, за майбутнє, довіра і половина Голосу) та проукраїнських сил(ЄС, народний фронт, свобода, рух, правий сектор і половина Голосу). Не потрібно вибирати месію, який не має своєї підготовленої команди, а потрібно вибирати представника політичної сили, яка пропонує рух в ЄС і НАТО, а не так як вибрали у 2019 році "какую разницу" із телевізора Бені.
показати весь коментар
31.01.2025 00:34 Відповісти
Притомним людям це було зрозуміло ще в 2019 році, а деяким прямоходячим особинам і на цей день не дійшло:
показати весь коментар
31.01.2025 07:36 Відповісти
батьківщину в інвалідной каталці куди подів?
показати весь коментар
31.01.2025 09:18 Відповісти
Багато помилок у свій час зробив... А з огляду на зараз - хай би й далі помилявся... Жах не з фронту... Недопалок знімає " Апокаліпсис" на " go-pro"...
показати весь коментар
31.01.2025 00:54 Відповісти
Земразі повинні висіти на стовпах, так як і їх виборців,які війну наголосували.
показати весь коментар
31.01.2025 01:41 Відповісти
73% повісити, і тоді ти підеш захищати країну?
показати весь коментар
31.01.2025 06:04 Відповісти
а що 73% зелені захищають Україну? ці подонки грабуть Україну або за кордоном на коштах Євросоюзу.
показати весь коментар
31.01.2025 09:11 Відповісти
Де ви взяли 73... Це 73 від тих 33 що прийшли на голосування, а це тільки близько 19 відсотків, але їх ще менше бо цвк як завжди брешуть! А серед тих хто захищає країну щось з цієї мерзоти нікого!
показати весь коментар
31.01.2025 09:17 Відповісти
ні Рютте, ні господь-бог не вибирали зєлю "на царство" - самі українці вибрали. бачили очі що вибирали - то тепер їжте! і боріться як можете! а приколотися пвторно слабо? і що - знову ото зелене виберуть?
показати весь коментар
31.01.2025 02:24 Відповісти
птах
А наш славний КС, який у червні 2019 дав добро на проведення абсолютно безпідставних дострокових виборів до ВР - ні при чому?!
показати весь коментар
31.01.2025 08:37 Відповісти
А вони не для того будували, щоби потiм демонтувати !
показати весь коментар
31.01.2025 18:28 Відповісти
Хтось пише повинні відповідати, сидіти у вязниці, тири-пири, а я кажу - їх потрібно всіх повісити, а також ментів, суддів і прокурорів, бо такого піздєца навіть при петуховічі не було! А порох, а Порох буде знову гетьманом нашим сивочолим і вимиє цю всю *******, як гній з рани!!!
показати весь коментар
31.01.2025 06:03 Відповісти
Тут Цензор помилково написав, що Петра Порошенка вже відсторонили від участі в засіданнях парламенту. Це не так. То регламний комітет більшостю голосів (6 слуг ) приняв постанову - звернення до Верховної Ради, щоб позбавити Порошенка права брати участь у засіданнях парламенту протягом пів року (ще буде голосування у ВР) за начебто грубі слова богдану яременку. Тому депутату, який колись прославився тим, що під час засідання Верховної Ради переписувався з повіями, заказував їх послуги, ну пам'ятаєте, той "анал-табу".

Я дивилася то засідання регламного комітету. Там Артур Герасімов розповідає, як під час бесіди Порошенка з іншим депутатом стосовно непостачання державою дронів, коли війскові з відчаю звонять з фронту, богдан яременко підходить і нахабно каже Порошенку: " Без тебе Збройни Сили обійдуться."
За день до того інсидента,каже Герасімов, Петру Порошенку в 5 годині ранку звонять війскові з Курщини, просять дрони, кажуть зовсім немає. Порошенко питає: "Коли?" Кажуть: "Через 2-3 години". Порошенко особисто занявся цим і через кілька годин нічні Мавікі вже в дорозі. Все на нервах. Війскові звонять Порошенку персонально весь час.

І от виник інцідент. Слуги ствержують, що Порошенко послав яременко на х-й. І за це треба заборонити Порошенку всю діяльність у Верховній Раді на пів року.

Ось запис засідання того регламного комітету. Артур Герасімов приблизно з 52 хвилини.

https://eurosolidarity.org/2025/01/30/volodymyr-vyatrovych-zaborona-dlya-poroshenka-braty-uchast-v-zasidannyah-rady-serjozno-poslablyuye-derzhavu/

Нема слів. Бідна Україна
показати весь коментар
31.01.2025 07:35 Відповісти
нє, ну так правильно зробив, що послав туди, де анал не табу.
показати весь коментар
31.01.2025 08:46 Відповісти
Таварісч, твоя методичка про "ліпєцкіє хвабрікі" і тому подібне вже даже геть кінчені не вживають, але виявилося, що є ще куди дно пробивать.
показати весь коментар
31.01.2025 07:43 Відповісти
Ішак дограється.
показати весь коментар
31.01.2025 07:40 Відповісти
І що буде? Що ти зробиш?
показати весь коментар
31.01.2025 08:21 Відповісти
Петро Олексійович борітесь і поборете цю зелену сволоту. бажаю Вам і ЄС перемоги над зеленими ворогами України.
показати весь коментар
31.01.2025 09:05 Відповісти
Пане ''Порох''! Пора зелену гадину топити. Досить гратися в толерантність! На кону Україна.
показати весь коментар
31.01.2025 09:12 Відповісти