10009 відвідувачів онлайн
6 658 29

США в ОБСЄ: Путіну краще почати мирні переговори. Ситуація для РФ лише погіршуватиметься

США пригрозили Росії санкціями, якщо не буде мирних переговорів

Сполучені Штати Америки готові посилити санкційний тиск на Росію, якщо та не піде на мирні переговори.

Про це сказала тимчасова повірена у справах США при ОБСЄ Кетрін Брукер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Як заявив президент Трамп, війна Росії проти України має закінчитися. Найрозумнішим кроком для президента Путіна було б розпочати переговори про припинення конфлікту зараз, тому що ситуація для Росії лише погіршуватиметься. Якщо цього не станеться, Сполучені Штати готові посилити тиск на Росію за допомогою санкцій, тарифів та інших заходів", - наголосила вона.

Брукер зазначила, що розв'язані Росією війна стала катастрофою не лише для українського народу, але й "для російського народу, який змушений терпіти наслідки помилкових дій Кремля".

"Війна, розв'язана Росією, спричинила масштабні руйнування в Україні. І чим довше війна затягується, тим гірше для Росії. Війна послабила Росію та її народ. Російська економіка занепадає, і Москва втрачає майже 1500 солдатів щодня", - пояснила вона.

За словами Брукер, США зроблять "все можливе, щоб посприяти стійкому завершенню війни стабільно".

"Таким чином, щоб забезпечити безпеку України та наших партнерів у регіоні, зупинити вбивства, смерті та руйнування. Ми не хочемо бачити недосконале врегулювання, за яким через два, три або чотири роки почнеться нова війна. Російська війна повинна припинитися, і припинитися зараз", - підсумувала вона.

Топ коментарі
+19
Кацапи розуміють тільки дії. Так що досить триндіти. Треба вже вводити ті санкції.
показати весь коментар
31.01.2025 12:04 Відповісти
+14
Найрозумнішим кроком для президента Путіна було б розпочати переговори про припинення конфлікту зараз, тому що ситуація для Росії лише погіршуватиметься.
========

Якщо це і є той мудрий і стратегічний план завершити війну за 1 день, то це пістец, звичайно
показати весь коментар
31.01.2025 12:07 Відповісти
+9
Цей плєшивий недопалок всіх обдурить. І ці всі навіть не помітять цього. Кагебешна школа навчила цю істоту вивертатися з будь-якої халепи. Саме жахливе те, що від його хитрощів більше всього дістанеться нам. Якщо ми ще будемо існувати.
показати весь коментар
31.01.2025 12:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кацапи розуміють тільки дії. Так що досить триндіти. Треба вже вводити ті санкції.
показати весь коментар
31.01.2025 12:04 Відповісти
Та ***** їм на санкції. Русня готова гризти мох і ходити в лапятх, аби тільки відчувати вєлєчіє. Їх мабуть тому так і називать - лаптєногі. Треба давати нормальну зброю щоб їх вєлічіє кожен день демонстративно розй*бували. Постійно палаючі нафтобази, підривающієся склади, тонущі танкери, кожен день прилітаючі по Мацкві дрони - тільки так можна щось внушити. На відсутність грошей їм насрать. Бо вони упороті. Нажаль Захід цього не розуміє, і судячи по всьму ще десятиляття (недіючих санкцій) знадобиться щоб зрозумів. (((
показати весь коментар
31.01.2025 15:10 Відповісти
Найрозумнішим кроком для президента Путіна було б розпочати переговори про припинення конфлікту зараз, тому що ситуація для Росії лише погіршуватиметься.
========

Якщо це і є той мудрий і стратегічний план завершити війну за 1 день, то це пістец, звичайно
показати весь коментар
31.01.2025 12:07 Відповісти
Не буде переговорів і миру не буде - путін хоче виставити Трампа балаболом, і тоді вже розмовляти.
показати весь коментар
31.01.2025 12:10 Відповісти
Та можуть навіть і початися. ***** виставить умову - денацифікація, демілітаризація, і будуть цю денацифікацію обговорювати роками. А війна триватиме. Треба не переговорів вимагати а завершення бойових дій. Відчуй, як кажуть, різницю. Шо тут неясного?
показати весь коментар
31.01.2025 15:14 Відповісти
Цей плєшивий недопалок всіх обдурить. І ці всі навіть не помітять цього. Кагебешна школа навчила цю істоту вивертатися з будь-якої халепи. Саме жахливе те, що від його хитрощів більше всього дістанеться нам. Якщо ми ще будемо існувати.
показати весь коментар
31.01.2025 12:17 Відповісти
))))))))угораю как некоторые недалекие еще куйло считают за умного,.....если б я был на месте плешивого упоротого,я бы для уничтожения рашки действовал так же как он сейчас и действует)и это еще прямого боестолкновения с натой не было и томагавки и другие ракетки на масквабад не летели,вместо танковых клиней уже идут на гольфкарах и самокатах,а тут еще наша меншовартистна биомасса ведеться на это.... я понимаю еще минобороны стран нато стращают чтобы бабло для министерства выбить,сша посмотрело на эту 2 по надувательству щек армию и переписало доктрину военную что главная угроза Китай,все осталное лирика.
показати весь коментар
31.01.2025 13:06 Відповісти
показати весь коментар
31.01.2025 12:22 Відповісти
Початок не в'яжеться з кінцем цієї промови. Логіка відпочиває. Хоча може на термін Трампа вистачить того "миру", а далі - нова війна, але вже не лише з Україною
показати весь коментар
31.01.2025 12:28 Відповісти
Если ситуация для paшки будет ухудшаться, то зачем переговоры сейчас? Чтобы ситуация у них стала улучшаться? А для чего улучшать состояние террористов и убийц?
показати весь коментар
31.01.2025 14:03 Відповісти
Make America Great Again.
Отакий Трамп клоун. Найсильніша у військовому й економічному плані держава сциться по кутках, вся їх велич залишилась лише в їх художніх фільмах.
Зате ******* про Гренландію з Панамою. А ще про те, як будуть дружити з ********* терористами типу КНДР, росії, Китаю.
Гниди-трампісти, де ви?
показати весь коментар
31.01.2025 14:43 Відповісти
Знову ця провальна риторіка-царь поганий а нарід ні при чому.
показати весь коментар
31.01.2025 14:46 Відповісти
З'явився новий мем. Тепер замість фрази про "глибоко занепокоєні" вони "готові посилити санаційний тиск". Ваші санкції, завдяки вашим же корупціонерам Заходу, раша обходить як шмат л##₴на, який ви наклали посеред вулиці
показати весь коментар
31.01.2025 15:07 Відповісти
Замість "глибоко занепокоєні" зараз модна фраза "мир через силу".

Кому саме мир, а кому силу - інтриганти принципово не уточнюють.
показати весь коментар
31.01.2025 15:24 Відповісти
І що далі....?-глубоке занепокоєння??!!!
показати весь коментар
31.01.2025 15:27 Відповісти
Это то, что говорит официальное лицо, а значит сам Трамп, но пэрэсичные больше верят репортеру из Вашингтон таймс.
показати весь коментар
31.01.2025 15:38 Відповісти
Чергове бла-бла-бла...
показати весь коментар
31.01.2025 16:22 Відповісти
У 2014 вияснилось, що ОБСЕ нафарширована агентурою ГРУ. Філіал. Що зараз?
показати весь коментар
31.01.2025 16:52 Відповісти
Так путин вроде и не отказывался от переговоров
показати весь коментар
31.01.2025 18:15 Відповісти
Пожаліли людоїдів. Дебіли.
показати весь коментар
31.01.2025 18:58 Відповісти
,,,що із сказаного цією американською "вумен" ,після трьох років кровопролиття і руйнації України,та геноциду українського народу, є таким, чого вже не було сказано американськими політичними "хліборізками" три роки тому.на початку війни???Кака була,кака є...
показати весь коментар
31.01.2025 19:16 Відповісти
Як же ж вона переживає за немитих андрофагів-терористів!
показати весь коментар
31.01.2025 22:02 Відповісти