6782 відвідувача онлайн
6 803 29

США в ОБСЄ: Путіну краще почати мирні переговори. Ситуація для РФ лише погіршуватиметься

США пригрозили Росії санкціями, якщо не буде мирних переговорів

Сполучені Штати Америки готові посилити санкційний тиск на Росію, якщо та не піде на мирні переговори.

Про це сказала тимчасова повірена у справах США при ОБСЄ Кетрін Брукер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Як заявив президент Трамп, війна Росії проти України має закінчитися. Найрозумнішим кроком для президента Путіна було б розпочати переговори про припинення конфлікту зараз, тому що ситуація для Росії лише погіршуватиметься. Якщо цього не станеться, Сполучені Штати готові посилити тиск на Росію за допомогою санкцій, тарифів та інших заходів", - наголосила вона.

Брукер зазначила, що розв'язані Росією війна стала катастрофою не лише для українського народу, але й "для російського народу, який змушений терпіти наслідки помилкових дій Кремля".

"Війна, розв'язана Росією, спричинила масштабні руйнування в Україні. І чим довше війна затягується, тим гірше для Росії. Війна послабила Росію та її народ. Російська економіка занепадає, і Москва втрачає майже 1500 солдатів щодня", - пояснила вона.

За словами Брукер, США зроблять "все можливе, щоб посприяти стійкому завершенню війни стабільно".

"Таким чином, щоб забезпечити безпеку України та наших партнерів у регіоні, зупинити вбивства, смерті та руйнування. Ми не хочемо бачити недосконале врегулювання, за яким через два, три або чотири роки почнеться нова війна. Російська війна повинна припинитися, і припинитися зараз", - підсумувала вона.

Топ коментарі
+19
Кацапи розуміють тільки дії. Так що досить триндіти. Треба вже вводити ті санкції.
показати весь коментар
31.01.2025 12:04 Відповісти
+14
Найрозумнішим кроком для президента Путіна було б розпочати переговори про припинення конфлікту зараз, тому що ситуація для Росії лише погіршуватиметься.
========

Якщо це і є той мудрий і стратегічний план завершити війну за 1 день, то це пістец, звичайно
показати весь коментар
31.01.2025 12:07 Відповісти
+9
Цей плєшивий недопалок всіх обдурить. І ці всі навіть не помітять цього. Кагебешна школа навчила цю істоту вивертатися з будь-якої халепи. Саме жахливе те, що від його хитрощів більше всього дістанеться нам. Якщо ми ще будемо існувати.
показати весь коментар
31.01.2025 12:17 Відповісти

Завантаження...