7620 відвідувачів онлайн
5 038 19

ССО підтверджує відвід військових КНДР з фронту на Курщині

КНДРівців відвели з Курщини. У ССО підтвердили

У Силах спеціальних операцій ЗСУ підтвердили, що на Курщині близько 3 тижнів не фіксують присутність північнокорейських найманців.

Про це повідомив речник ССО, полковник Олександр Кіндратенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

"Сили спеціальних операцій говорять виключно за напрямки, де застосовуються наші підрозділи, у звʼязку з цим повідомляємо, що присутність військ КНДР орієнтовно три тижні не відмічається, імовірно зазнавши великих втрат вони змушені були відійти", - сказав він.

РФ вивела військових КНДР з позицій на Курщині

Раніше видання The New York Times повідомило, що північнокорейських найманців, які воювали на боці РФ проти Сил оборони України на Курщині, вивели з лінії фронті після великих втрат.

Топ коментарі
+8
наелись?...или карапуз отозвал?
показати весь коментар
31.01.2025 13:13 Відповісти
+6
Нарешті: "Вивод войськ із Курськой області". Але є нюанс.
показати весь коментар
31.01.2025 13:34 Відповісти
+5
Але одних лише безстрашності та відданості виявилось замало для успіху на полі бою.
показати весь коментар
31.01.2025 16:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
наелись?...или карапуз отозвал?
показати весь коментар
31.01.2025 13:13 Відповісти
Нарешті: "Вивод войськ із Курськой області". Але є нюанс.
показати весь коментар
31.01.2025 13:34 Відповісти
Ахаха
показати весь коментар
31.01.2025 20:56 Відповісти
Як там кажуть "все цели выполнили, mission complete"
показати весь коментар
31.01.2025 22:28 Відповісти
Песиків спужалися...
показати весь коментар
31.01.2025 13:45 Відповісти
Черговий пшик, а как дисал, как дисал.
показати весь коментар
31.01.2025 15:04 Відповісти
Всіх собаки переїли?
показати весь коментар
31.01.2025 15:08 Відповісти
жирдяй хвилюється що з такими ************ апетитами він взагалі без армії залишиться?? Ким же тоді з "омериками" воювати?))
показати весь коментар
31.01.2025 15:09 Відповісти
думали отримають багато досвіду, а отримали багато трунів )))
показати весь коментар
31.01.2025 22:31 Відповісти
Косоокі нікуди не поділися ,
вони просто вивчають мову кацапів ,
думають що це ім допоможе !!
Здохнете всі з кацапами разом 🤬

показати весь коментар
31.01.2025 15:50 Відповісти
Дарма сміялись з північнокорейців,/вважаючи що їх всього 12 тис./вони виявились більш безстрашними ніж рашисти / з погляду наших військових/.Це відбірні війська Ина ,спецназівці та спецпризначенці ,тому і записки їх ,про партію,та восхваляння вождя,що йдуть на убой за нього.
показати весь коментар
31.01.2025 15:59 Відповісти
Але одних лише безстрашності та відданості виявилось замало для успіху на полі бою.
показати весь коментар
31.01.2025 16:13 Відповісти
Так..звичайно.замало.адже останнє коли корейці воювали,це пятдесяті роки...
а тепер уявіть,,якщо б в їх руки попало ******* озброєння, та ******* ведення війни..
показати весь коментар
31.01.2025 16:17 Відповісти
Все їм потрапило, тільки не опанували поки.
показати весь коментар
31.01.2025 16:23 Відповісти
Так ніхто й не сміявся, їх просто знищували. Хоча іноді, на обличчях наших дронщиків, з'являлась ледь помітна, вдоволена посмішка.
показати весь коментар
31.01.2025 20:54 Відповісти
Задачу выполнили, получили боевой опыт. Теперь других обучать будут... на том свете.
показати весь коментар
31.01.2025 16:41 Відповісти
Навіть в кім-анутих на всю голову любителів чучхє 30% втрат - то вже катастрофа. А в генетичного сміття з засрашки, яке йде вбивати українців, що закрити борги по кредитам/іпотеці - це ще не поріг втрати керованості. Тактика загород-загонів та розстрілів по ярах незгодних йти на штурми - працює, на жаль.
показати весь коментар
31.01.2025 17:46 Відповісти
виявилось банзай атаки у стилі дідов не мали великого успіху проти "весільних" розвіддронів фіпівішок та касентих снарядів.
значить пухляк буде змінювати підготовку вйськ для "війни" проти южан, досвід вони здобули на власній шкурі.
показати весь коментар
31.01.2025 20:56 Відповісти
Чекають,коли підвезуть сотні сау і мільйон снарядів:вже вивчили,що до чого,недооцінювати нідочого,це більш завзяті,аніж самі касапи.
показати весь коментар
31.01.2025 22:17 Відповісти