9931 відвідувач онлайн
13 622 24

ССО зачистили ворожі позиції на Курщині: знищено групу окупантів, захоплено трофеї і важливі документи. ФОТОрепортаж

Воїни 8 полку ССО під час спеціальних дій на території Курської області провели зачистку ворожих позицій, завдали значних втрат противнику в живій силі та захопили важливі трофеї ворога.

Під час бою оператори ССО ліквідували двох північнокорейських солдат. Крім того, за допомогою скидів з дронів наші воїни знищили 7 окупантів, ще 10 зазнали поранення.

"Також операторами 8-го полку ССО на ворожих позиціях було виявлено та захоплено: засоби індивідуального захисту та військову екіпіровку окупантів, далекомір "ДЛ-5", тепловізійний приціл "1ПН139-1", штурмову гвинтівку АК-12 з прицілом "1П87", засоби зв’язку, які можуть містити дані про пересування та плани ворога. Крім того, знайдено документи ворога", - йдеться у повідомленні.

Отримані трофеї, зокрема, техніка та документи, нададуть важливу інформацію про тактику та ресурси противника.

трофеї ССО на Курщині
трофеї ССО на Курщині
трофеї ССО на Курщині
трофеї ССО на Курщині
трофеї ССО на Курщині
трофеї ССО на Курщині
трофеї ССО на Курщині
трофеї ССО на Курщині
трофеї ССО на Курщині
трофеї ССО на Курщині

Нагадаємо, 21 січня президент України Володимир Зеленський заявив, що 4 тисячі КНДРівців вже ліквідовано на Курщині. Також зазначалося, що відбувся запеклий бій операторів ССО з північними корейцями на Курщині: ліквідовано 21 КНДРівця, ще 40 - трьохсоті".

Топ коментарі
+8
Чергова гарно виконана робота-всім виконавцям черговий респект...
показати весь коментар
28.01.2025 10:58 Відповісти
+8
Що той кореєць писав, що хотів донести, хєр його знає. Але в голові насрано конкретно)))
показати весь коментар
28.01.2025 11:13 Відповісти
+5
Капитуляция - Сдавайтеси)
показати весь коментар
28.01.2025 11:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чергова гарно виконана робота-всім виконавцям черговий респект...
показати весь коментар
28.01.2025 10:58 Відповісти
Колись нас так само "муштрували" "Допрос военнопленного". Правда, рівень перекладу з російської мови, на англійську, був вищим. А у цих - як у кацапських батраків, на форумі "Цензора"...
Розмова двох "ольгінців" на зміні:
- Слышь, братела! А чего хахлы ржут, кагда мы им на хахляцкам пишем?
- Патаму что переводчик с русскава на хахляцкий писали не ани, а русскаязычные жиды - типа Салавьёва...
показати весь коментар
28.01.2025 11:07 Відповісти
само чуло? чи як завжди збрехав? те, що у них криві перекладчі це всі вкурсі по цьому їх і вираховують, але отой твій триндіж залиш своїм собутильнікам.
показати весь коментар
28.01.2025 15:39 Відповісти
.........................................
показати весь коментар
28.01.2025 15:44 Відповісти
ти, як завжди збрехав, нічого нового.
показати весь коментар
28.01.2025 16:13 Відповісти
...........................................
показати весь коментар
28.01.2025 16:15 Відповісти
Я так і не зрозумів, чим ти його так дістав?
показати весь коментар
28.01.2025 18:11 Відповісти
Розумієш - є така категорія людей - "дрібні паскудники""... Як особистості, нічого значущого собою не представляють... Їх психологія налаштована на постійних підозрах, що люди це бачать і їх зневажають. Показать себе чимось значимим їм не дозволяє рівень інтелектуального розвитку (а то і набута моральна деградація - наркомани, алкоголіки чи просто психічно неврівноважені люди). Тому вони стараються навкруги себе розкидать у оточуючих якнайбільше лайна - як у прямому фізичному, так і в моральному плані. Робиться це для того, щоб хоч якось показать свою "зверхність". Хоча-б уявну і у власних очах.
Оцей "клоун" - із цієї категорії... Знає, що я його зневажаю та ігнорую, але постійно бігає за мною по форуму та пробує "намазать лайном мої двері"...
показати весь коментар
28.01.2025 18:30 Відповісти
То на фото случайно не електронний приціл "Око" який рашисти розробляли для того щоб вести вогонь не висовуючи голови з окопу?
показати весь коментар
28.01.2025 11:08 Відповісти
Що той кореєць писав, що хотів донести, хєр його знає. Але в голові насрано конкретно)))
показати весь коментар
28.01.2025 11:13 Відповісти
Ого, то напевно якийсь корейський суперспецназ був. Напаковані раритетами, які простим чувакам не дають.
показати весь коментар
28.01.2025 11:22 Відповісти
Смерть рашистам і чучхе!
Слава Україні!
показати весь коментар
28.01.2025 11:26 Відповісти
Героям слава👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼
показати весь коментар
28.01.2025 12:37 Відповісти
Капитуляция - Сдавайтеси)
показати весь коментар
28.01.2025 11:33 Відповісти
Сунь ... чай-стафайса
показати весь коментар
28.01.2025 11:58 Відповісти
Бросік аруює
Над аркою Лезуні
Сапразивл реніє

Вашу джікзен!
показати весь коментар
28.01.2025 11:59 Відповісти
Що воно дає зачистка ворожої позиції на курщині,коли окупанти наблизились вже до Покровська?
Так можна "дозачищуватись",що рускі танки перекриють зах.кордони,а вони ще там далі будуть.
Бусифіковані не в змозі втримати позиції.
Два полки ссо перегнав зермак на курщину в якості піхоти,а в країні ситуація,близька до критичної,або як сказав Буданов, "дуже небезпечні процеси для самого існування України".
показати весь коментар
28.01.2025 12:24 Відповісти
на першому фото північнокорейска версія членіна) тільки з посмішкою
показати весь коментар
28.01.2025 12:33 Відповісти
https://news.sky.com/video/north-korean-troops-temporarily-pull-back-from-frontline-in-russia-13297553 @ "Солдати Північної Кореї відступили з фронту в Курській області і затихли - джерело

Північнокорейські війська, які раніше були відправлені на допомогу росії в Курську область, відступили й тимчасово залишили лінію фронту, повідомляє джерело з посиланням на українського командира із позивним "Пульс". За його словами відведення північнокорейських військових відбулося близько 2 тижні тому. Наразі бойові дії в даному районі ведуть виключно російські підрозділи.
Однак, радіоперехоплення, отримані українськими військовими, вказують на те, що північнокорейці можуть повернутися найближчим часом. Українські військові припускають, що вони або лікують поранених, або проводять переоцінку своєї тактики, або очікують на підкріплення.
Разом з тим, як зазначає джерело, північнокорейські військові зазнають значних труднощів у адаптації до ******** війни, особливо до використання дронів та інших технологій. Багато хто з них вчиняє самогубство, щоб уникнути полону. "Вони готові до реалій війни у ​​найкращому разі 1980 року", - розповів CNN український військовий.

Важкі втрати і тактика
Втрати північнокорейських військових залишаються колосальними. За даними Києва та західних розвідок, понад 4 тисячі північнокорейців було вбито або поранено з початку їхньої участі у війні. Британська розвідка підтверджує ці цифри. Серед особливостей тактики північнокорейських солдатів українські військові відзначають мінімальне спорядження та запас води, а також застарілий підхід до ведення бойових дій. Як розповів український командир із позивним "Амур", корейці розраховують на захоплення позицій противника, щоб використати їхні припаси для виживання.

Контекст та перспективи
Північнокорейські війська виявилися непідготовленими до реальних умов ******** війни. Незважаючи на високу витривалість та молодість солдатів, їхня стратегія та оснащення більше підходять для конфліктів минулого століття. Тим часом, за даними The New York Times, в Курську область можуть перекинути нові північнокорейські підкріплення, включаючи артилерійські установки і ракети. Однак, очевидно, що навіть додаткові сили не зможуть компенсувати значних втрат.
Північна Корея, відправляючи своїх солдатів у російські регіони, стикається з найважчими наслідками. ******* війна з використанням безпілотників та високотехнологічного обладнання стала для них шоком. У поєднанні з величезними втратами та моральним занепадом це робить участь Північної Кореї у війні вкрай проблематичною."
показати весь коментар
28.01.2025 13:51 Відповісти
Массовый забой импортного чучхейского скота продолжается...
показати весь коментар
28.01.2025 17:03 Відповісти
Обіймаю вас, хлопці! Героям слава!
показати весь коментар
28.01.2025 13:52 Відповісти
The cannon fodder is from North Korea, but the Samsung phone is from South Korea!
показати весь коментар
28.01.2025 17:01 Відповісти
I agree