4671 відвідувач онлайн
718 38

Досягнення мирної угоди має відбуватися з повним залученням України, - Науседа

Науседа про майбутні перемовини про мир в Україні

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що нова адміністрація США має забезпечити повну участь Києва у переговорах щодо припинення бойових дій, а також додав, що вирішення конфлікту не повинно бути досягнуте на двосторонній основі між Москвою та Вашингтоном.

Про це політик сказав в інтерв’ю агентству Associated Press, повідомляє Цензор.НЕТ.

Науседа переконаний, що "було б неприйнятним, якби мир було встановлено за зачиненими дверима і без участі України".

"Україна заплатила дуже високу ціну в цій війні. Україна втратила багато людських життів. Зруйновано інфраструктуру, споруди та житлові будинки. Український народ заслуговує на право встановлювати умови цього миру. Я думаю, що президент Дональд Трамп це розуміє: жодних мирних переговорів без України", - сказав литовський лідер.

Окрім того, він додав, що прпинення бойових дій в Україні має відбуватися за повної участі Києва та за умови збільшення витрат на оборону з боку країн Європи, щоб уникнути будь-якої майбутньої російської агресії.

Науседа наголосив, що мирна угода, укладена без належних заходів стримування, дозволить Росії консолідувати свої сили та підготуватися до подальшої агресії.

За словами політика, навіть коли в Україні буде досягнуто припинення вогню, "не можна вірити, що наміри Росії полягатимуть у тому, щоб просто зупинитися і нічого не робити".

"Вони (росіяни, - ред.) скористаються цією перервою, щоб консолідуватися, зміцнити військовий потенціал і знову завдати удару в майбутньому. І тоді головне питання - що стане наступною ціллю Росії? Можливо, Україна. Можливо, країни Балтії", - заявив Науседа.

Топ коментарі
+10
У світі завжди домовляються сильні. Ті, хто залежить від допомоги, можуть погодитися або протестувати. Науседа не змінить "закон джунглів".
показати весь коментар
31.01.2025 18:50 Відповісти
+4
Так про це сьогодні казав Рубіо , простіше кажучи , корейський варіант 1953 року , а не тєлємарафонівська маячня про кордони 91 року.
показати весь коментар
31.01.2025 19:15 Відповісти
+3
так і планується, демілітаризація, позаблоковість, розділ території з фактичного контролю
враховуючи що ресурсодобувні райони вже поза контролем україни - вона перестане бути цікавою комусь, крім великих агрохолдингів Європи
показати весь коментар
31.01.2025 22:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сегодня все страны должны говорить о выводе рашистских войск и о возврате Украине всех её

территорий, только после этого можно говорить о каких-то мирных переговорах!
показати весь коментар
31.01.2025 18:41 Відповісти
Таваріщ Мєссінг ,ви ж в нас екстрасенс ,так повинні знати як закінчиться війна .
показати весь коментар
31.01.2025 18:57 Відповісти
Конечно знаю, только далеко не каждый поймёт то, что я могу сказать.

На этом сайте на форму есть моя статья, называется "Мир на троих", я её написал в декабре 2024 года, я первым в мире предположил вариант, при котором Трамп уже или только будет сговариваться с китаем и россией о новом разделе мира и только два месяца спустя обозреватель агентства Блумберг, Андреас Клут, высказал такое же предположение.
показати весь коментар
31.01.2025 19:06 Відповісти
Так про це сьогодні казав Рубіо , простіше кажучи , корейський варіант 1953 року , а не тєлємарафонівська маячня про кордони 91 року.
показати весь коментар
31.01.2025 19:15 Відповісти
Вы о чём ведёте речь, о каком корейском варианте, для кого, для Украины или для всего мира?
показати весь коментар
31.01.2025 19:34 Відповісти
А весь світ тут до чого ? ,мова йде про Україну. А що до нового розділу світу ,так це стосуєть в основному країн Африки ,де є як і сателіти США так і сателіти колишнього СССР ,на які рашка хоче відновити свій вплив ,але швидше за все вони перейдуть під вплив Китаю .
показати весь коментар
31.01.2025 19:48 Відповісти
Запомните, запишите и детям передайте, нельзя делить ни Украину, ни весь мир!
показати весь коментар
31.01.2025 20:34 Відповісти
Які ми розумні ,так повертайтесь на Батьківщину ,а не повчайте нас з Фатерлянду , самі розумні і без ваших порад обійдемось і, до речі , чому на общєпанятнам пішетє , що рідну мову забули ілі харошій русскій ?
показати весь коментар
31.01.2025 20:42 Відповісти
корейський варіант у центрі Європи ? Під Китай з рашкою? точно - тоді справа лиш в маленькому - чия буде Гренландія
показати весь коментар
31.01.2025 19:51 Відповісти
Шановна ,ви уважно читайте ,підконтрольна територія України - сфера впливу США ,так само як і Південна Корея ,де перемир"я діє вже понад 70 років , а чия буде Гренландія ,то вже вирішать країни Заходу .
показати весь коментар
31.01.2025 20:32 Відповісти
У світі завжди домовляються сильні. Ті, хто залежить від допомоги, можуть погодитися або протестувати. Науседа не змінить "закон джунглів".
показати весь коментар
31.01.2025 18:50 Відповісти
Україна буде запрошена і прийматиме участь в оголошенні вердикту ,який написаний вже давно і в якому будуть мабуть прописані більшість пунктів "оманської зради"
показати весь коментар
31.01.2025 18:51 Відповісти
СТАМБУЛЬСЬКОЇ більш свіжої -Умеров спец в турецькій та взагалі знає 5 мов , й сім"я його в лапах у Трампа, як Ви думаєте, чому він жівєє всєх живих на посту Міністра після усіх зрад скандалів та саботажу .
показати весь коментар
31.01.2025 19:33 Відповісти
як Ви думаєте, чому з яблуні падають яблука???
показати весь коментар
31.01.2025 19:41 Відповісти
це Ви!!! биля свого мозку пальцем колупаєте
показати весь коментар
31.01.2025 19:43 Відповісти
добре придивіться чия усміхнена "макітра" знизу,котра ,не відповідаючи на запитання,не відчуває,що запитання про яблука,саме і є той палець ,котрий їй мозги колупає,але на марно.
показати весь коментар
31.01.2025 21:18 Відповісти
ВсЬо. Території злили. Про Репарації вже й ніхто не згадує. Україна програла разом ..... з Європою, яка весь час зволікала з допомогою. Ну, крім стурбованості звісно. Це вони встигали навіть до ракетних ударів. РЕЗЮМЕ: 430 мільярдів країн НАТО на ВПК - це, мабуть, тільки в документах НАТО.
показати весь коментар
31.01.2025 18:57 Відповісти
Домовленностями вигідними для рашки будуть такі, котрими "українська сторона "забезпечить узаконення Козира -Єрмака на виборах та рятування усіх бакановихз вовкою
показати весь коментар
31.01.2025 19:14 Відповісти
"повним залученням України"-УМЕРОВА. АРАХАМІЇ, депутата ОПЗЖ ЧАЛОГО, можна ще генерала Білецького - він добряче організовував вояк з СВИНАРЧУКАМИ воювати під ВР .
Зараз сумніваюсь, що з фронту підуть під Білецького бійці біля ВР МАРОДЕРНЮ до влади просувати . Проти Пороха+Залужного йому Гогалішвілі підсобить з ультрасами з рашки . Вони обоє люди Авакова .
показати весь коментар
31.01.2025 19:12 Відповісти
правильна реакція ЄРМАКОБАНАТУ - жгіте ісчо ... Тільки для виборів будуть воїни вдома .ПАмятайте- не справиться з ними Білецький
показати весь коментар
31.01.2025 19:26 Відповісти
Наташа !! Прочитай шо таке аксіома Ескобара.... А потім чіпляй ярлики.. Я теж можу на тебе навішувати неприємні речі
показати весь коментар
31.01.2025 19:29 Відповісти
навішуй - а я слухаю ГАЙДАЯ на каналі Ахмєтова Фабрика Новин учора, позавчора ... Кого обсирає політтехнолог ЄРМАКОБАНАТУ - ті й вороги Кремля. В мене дуже проста логіка . дати посилання ?
показати весь коментар
31.01.2025 19:36 Відповісти
Чи може ти думаєш що Ахметов ЗА УКРАЇНУ ??? з Єрмаком та вовою?
показати весь коментар
31.01.2025 19:38 Відповісти
Раджу не слухати нікого і ніколи а аналізувати і думати своєю головою
показати весь коментар
31.01.2025 19:41 Відповісти
ну і - навіщо ? якщо банкова тупа все вибовтує
показати весь коментар
31.01.2025 19:45 Відповісти
Справа не в думати , а головне які умови будуть надані Україні для виборів - фейково домовлених на угодах чи справжніх всенародних.. Європі вигідні справжні - я так думаю, як Ви пропонуєте .
показати весь коментар
31.01.2025 19:48 Відповісти
ЧИТАЄМО ДЕТЕКТОРМЕДІА й знаємо ворогів України в медіапрпосторі

Власником каналів «Фабрика новин» і «Сейчас» є Ростислав Буняк, який ще до виходу System Capital Management із медійного бізнесу працював у медіагрупі спочатку product-лідером «Сьогодні», а згодом і керівником департаменту диджитал-напрямку «Новинної групи Україна».ТОБТО ЦЕ ПОВЕПРТАЮТЬСЯ МЕДВЕДЧУКІВСЬКІ ТА ІНШІ ГОСТІ КАНАЛІВ АХМЄТОВА

На цьому каналі зараз розкручують політтехнолога Гайдая Кожно дня інтерв"ю про кандидатів для перевиборів , він вже не лише Пороха встиг обісрати а й Залужного ...
Він працював на виборах рашки , типу гарні партії там вів - кремлівські але типу не путінські ( хтось йому там дозволяв???)
Зараз він з Любарським розкрутив хейт проти Портнікова , ( Скобеєва підключилася) , тепер троих підмивя поговоривши з Червінським... А в цей час взялися за Пороха.
Те як в наглу сратьхотів ЗЕ-Є та Умеров на компромати й типу справи НАБУ говорить лиш про одне - вони вже знають хто пообіцяв що й з ким з Києва буде домовлятись
показати весь коментар
31.01.2025 19:23 Відповісти
Лозунг Порошенко: "Если про Украину, то ничего без Украины" потрачено.
Будут переговоры между США и РФ по поводу судьбы Украины. И ничего с этим уже не сделаешь....
показати весь коментар
31.01.2025 19:15 Відповісти
"по пововду судьби украини"- саме з маленької літери , бо СУДЬБИ СЬОГОДНІШНЬОГО ЄРМАКОБАНАТУ
показати весь коментар
31.01.2025 19:29 Відповісти
Я вже давно писав, що якщо Зеля не вимкне режим барана і не припинить рогами рити землю, то на нас чекає доля історичного занедбання. Щось схоже сталось з Кубою, вони теж думали, що вони пуп землі, а натомість великі держави між собою домовились, розподілили кордони впливу, а Куба досі потерпає і нікому немає до неї діла.
показати весь коментар
31.01.2025 19:39 Відповісти
так і планується, демілітаризація, позаблоковість, розділ території з фактичного контролю
враховуючи що ресурсодобувні райони вже поза контролем україни - вона перестане бути цікавою комусь, крім великих агрохолдингів Європи