6590 посетителей онлайн
726 38

Достижение мирного соглашения должно проходить с полным привлечением Украины, - Науседа

Науседа про майбутні перемовини про мир в Україні

Президент Литвы Гитанас Науседа заявил, что новая администрация США должна обеспечить полное участие Киева в переговорах по прекращению боевых действий, а также добавил, что решение конфликта не должно быть достигнуто на двусторонней основе между Москвой и Вашингтоном.

Об этом политик сказал в интервью агентству Associated Press, сообщает Цензор.НЕТ.

Науседа убежден, что "было бы неприемлемым, если бы мир был установлен за закрытыми дверями и без участия Украины".

"Украина заплатила очень высокую цену в этой войне. Украина потеряла много человеческих жизней. Разрушена инфраструктура, сооружения и жилые дома. Украинский народ заслуживает право устанавливать условия этого мира. Я думаю, что президент Дональд Трамп это понимает: никаких мирных переговоров без Украины", - сказал литовский лидер.

Кроме того, он добавил, что прекращение боевых действий в Украине должно происходить при полном участии Киева и при условии увеличения расходов на оборону со стороны стран Европы, чтобы избежать любой будущей российской агрессии.

Науседа отметил, что мирное соглашение, заключенное без надлежащих мер сдерживания, позволит России консолидировать свои силы и подготовиться к дальнейшей агрессии.

По словам политика, даже когда в Украине будет достигнуто прекращение огня, "нельзя верить, что намерения России будут заключаться в том, чтобы просто остановиться и ничего не делать".

"Они (россияне. - Ред.) воспользуются этим перерывом, чтобы консолидироваться, укрепить военный потенциал и снова нанести удар в будущем. И тогда главный вопрос - что станет следующей целью России? Возможно, Украина. Возможно, страны Балтии", - заявил Науседа.

Топ комментарии
+10
У світі завжди домовляються сильні. Ті, хто залежить від допомоги, можуть погодитися або протестувати. Науседа не змінить "закон джунглів".
показать весь комментарий
31.01.2025 18:50 Ответить
+4
Так про це сьогодні казав Рубіо , простіше кажучи , корейський варіант 1953 року , а не тєлємарафонівська маячня про кордони 91 року.
показать весь комментарий
31.01.2025 19:15 Ответить
+3
так і планується, демілітаризація, позаблоковість, розділ території з фактичного контролю
враховуючи що ресурсодобувні райони вже поза контролем україни - вона перестане бути цікавою комусь, крім великих агрохолдингів Європи
показать весь комментарий
31.01.2025 22:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Сегодня все страны должны говорить о выводе рашистских войск и о возврате Украине всех её

территорий, только после этого можно говорить о каких-то мирных переговорах!
показать весь комментарий
31.01.2025 18:41 Ответить
Таваріщ Мєссінг ,ви ж в нас екстрасенс ,так повинні знати як закінчиться війна .
показать весь комментарий
31.01.2025 18:57 Ответить
Конечно знаю, только далеко не каждый поймёт то, что я могу сказать.

На этом сайте на форму есть моя статья, называется "Мир на троих", я её написал в декабре 2024 года, я первым в мире предположил вариант, при котором Трамп уже или только будет сговариваться с китаем и россией о новом разделе мира и только два месяца спустя обозреватель агентства Блумберг, Андреас Клут, высказал такое же предположение.
показать весь комментарий
31.01.2025 19:06 Ответить
Так про це сьогодні казав Рубіо , простіше кажучи , корейський варіант 1953 року , а не тєлємарафонівська маячня про кордони 91 року.
показать весь комментарий
31.01.2025 19:15 Ответить
Вы о чём ведёте речь, о каком корейском варианте, для кого, для Украины или для всего мира?
показать весь комментарий
31.01.2025 19:34 Ответить
А весь світ тут до чого ? ,мова йде про Україну. А що до нового розділу світу ,так це стосуєть в основному країн Африки ,де є як і сателіти США так і сателіти колишнього СССР ,на які рашка хоче відновити свій вплив ,але швидше за все вони перейдуть під вплив Китаю .
показать весь комментарий
31.01.2025 19:48 Ответить
Запомните, запишите и детям передайте, нельзя делить ни Украину, ни весь мир!
показать весь комментарий
31.01.2025 20:34 Ответить
Які ми розумні ,так повертайтесь на Батьківщину ,а не повчайте нас з Фатерлянду , самі розумні і без ваших порад обійдемось і, до речі , чому на общєпанятнам пішетє , що рідну мову забули ілі харошій русскій ?
показать весь комментарий
31.01.2025 20:42 Ответить
корейський варіант у центрі Європи ? Під Китай з рашкою? точно - тоді справа лиш в маленькому - чия буде Гренландія
показать весь комментарий
31.01.2025 19:51 Ответить
Шановна ,ви уважно читайте ,підконтрольна територія України - сфера впливу США ,так само як і Південна Корея ,де перемир"я діє вже понад 70 років , а чия буде Гренландія ,то вже вирішать країни Заходу .
показать весь комментарий
31.01.2025 20:32 Ответить
У світі завжди домовляються сильні. Ті, хто залежить від допомоги, можуть погодитися або протестувати. Науседа не змінить "закон джунглів".
показать весь комментарий
31.01.2025 18:50 Ответить
Україна буде запрошена і прийматиме участь в оголошенні вердикту ,який написаний вже давно і в якому будуть мабуть прописані більшість пунктів "оманської зради"
показать весь комментарий
31.01.2025 18:51 Ответить
СТАМБУЛЬСЬКОЇ більш свіжої -Умеров спец в турецькій та взагалі знає 5 мов , й сім"я його в лапах у Трампа, як Ви думаєте, чому він жівєє всєх живих на посту Міністра після усіх зрад скандалів та саботажу .
показать весь комментарий
31.01.2025 19:33 Ответить
як Ви думаєте, чому з яблуні падають яблука???
показать весь комментарий
31.01.2025 19:41 Ответить
це Ви!!! биля свого мозку пальцем колупаєте
показать весь комментарий
31.01.2025 19:43 Ответить
добре придивіться чия усміхнена "макітра" знизу,котра ,не відповідаючи на запитання,не відчуває,що запитання про яблука,саме і є той палець ,котрий їй мозги колупає,але на марно.
показать весь комментарий
31.01.2025 21:18 Ответить
ВсЬо. Території злили. Про Репарації вже й ніхто не згадує. Україна програла разом ..... з Європою, яка весь час зволікала з допомогою. Ну, крім стурбованості звісно. Це вони встигали навіть до ракетних ударів. РЕЗЮМЕ: 430 мільярдів країн НАТО на ВПК - це, мабуть, тільки в документах НАТО.
показать весь комментарий
31.01.2025 18:57 Ответить
Домовленностями вигідними для рашки будуть такі, котрими "українська сторона "забезпечить узаконення Козира -Єрмака на виборах та рятування усіх бакановихз вовкою
показать весь комментарий
31.01.2025 19:14 Ответить
"повним залученням України"-УМЕРОВА. АРАХАМІЇ, депутата ОПЗЖ ЧАЛОГО, можна ще генерала Білецького - він добряче організовував вояк з СВИНАРЧУКАМИ воювати під ВР .
Зараз сумніваюсь, що з фронту підуть під Білецького бійці біля ВР МАРОДЕРНЮ до влади просувати . Проти Пороха+Залужного йому Гогалішвілі підсобить з ультрасами з рашки . Вони обоє люди Авакова .
показать весь комментарий
31.01.2025 19:12 Ответить
правильна реакція ЄРМАКОБАНАТУ - жгіте ісчо ... Тільки для виборів будуть воїни вдома .ПАмятайте- не справиться з ними Білецький
показать весь комментарий
31.01.2025 19:26 Ответить
Наташа !! Прочитай шо таке аксіома Ескобара.... А потім чіпляй ярлики.. Я теж можу на тебе навішувати неприємні речі
показать весь комментарий
31.01.2025 19:29 Ответить
навішуй - а я слухаю ГАЙДАЯ на каналі Ахмєтова Фабрика Новин учора, позавчора ... Кого обсирає політтехнолог ЄРМАКОБАНАТУ - ті й вороги Кремля. В мене дуже проста логіка . дати посилання ?
показать весь комментарий
31.01.2025 19:36 Ответить
Чи може ти думаєш що Ахметов ЗА УКРАЇНУ ??? з Єрмаком та вовою?
показать весь комментарий
31.01.2025 19:38 Ответить
Раджу не слухати нікого і ніколи а аналізувати і думати своєю головою
показать весь комментарий
31.01.2025 19:41 Ответить
ну і - навіщо ? якщо банкова тупа все вибовтує
показать весь комментарий
31.01.2025 19:45 Ответить
Справа не в думати , а головне які умови будуть надані Україні для виборів - фейково домовлених на угодах чи справжніх всенародних.. Європі вигідні справжні - я так думаю, як Ви пропонуєте .
показать весь комментарий
31.01.2025 19:48 Ответить
ЧИТАЄМО ДЕТЕКТОРМЕДІА й знаємо ворогів України в медіапрпосторі

Власником каналів «Фабрика новин» і «Сейчас» є Ростислав Буняк, який ще до виходу System Capital Management із медійного бізнесу працював у медіагрупі спочатку product-лідером «Сьогодні», а згодом і керівником департаменту диджитал-напрямку «Новинної групи Україна».ТОБТО ЦЕ ПОВЕПРТАЮТЬСЯ МЕДВЕДЧУКІВСЬКІ ТА ІНШІ ГОСТІ КАНАЛІВ АХМЄТОВА

На цьому каналі зараз розкручують політтехнолога Гайдая Кожно дня інтерв"ю про кандидатів для перевиборів , він вже не лише Пороха встиг обісрати а й Залужного ...
Він працював на виборах рашки , типу гарні партії там вів - кремлівські але типу не путінські ( хтось йому там дозволяв???)
Зараз він з Любарським розкрутив хейт проти Портнікова , ( Скобеєва підключилася) , тепер троих підмивя поговоривши з Червінським... А в цей час взялися за Пороха.
Те як в наглу сратьхотів ЗЕ-Є та Умеров на компромати й типу справи НАБУ говорить лиш про одне - вони вже знають хто пообіцяв що й з ким з Києва буде домовлятись
показать весь комментарий
31.01.2025 19:23 Ответить
Лозунг Порошенко: "Если про Украину, то ничего без Украины" потрачено.
Будут переговоры между США и РФ по поводу судьбы Украины. И ничего с этим уже не сделаешь....
показать весь комментарий
31.01.2025 19:15 Ответить
"по пововду судьби украини"- саме з маленької літери , бо СУДЬБИ СЬОГОДНІШНЬОГО ЄРМАКОБАНАТУ
показать весь комментарий
31.01.2025 19:29 Ответить
Я вже давно писав, що якщо Зеля не вимкне режим барана і не припинить рогами рити землю, то на нас чекає доля історичного занедбання. Щось схоже сталось з Кубою, вони теж думали, що вони пуп землі, а натомість великі держави між собою домовились, розподілили кордони впливу, а Куба досі потерпає і нікому немає до неї діла.
показать весь комментарий
31.01.2025 19:39 Ответить
так і планується, демілітаризація, позаблоковість, розділ території з фактичного контролю
враховуючи що ресурсодобувні райони вже поза контролем україни - вона перестане бути цікавою комусь, крім великих агрохолдингів Європи