Трамп з 1 лютого запровадить митні тарифи на товари з Канади, Китаю й Мексики, - Білий дім

Адміністрація президента США Дональда Трампа запровадить в суботу, 1 лютого, значні митні тарифи для Канади, Мексики й Китаю.
Про це заявила речниця Білого дому Керолайн Левітт, повідомляє CNN, передає Цензор.НЕТ.
За її словами, тарифи на канадські й мексиканські товари становитимуть 25%, а на китайські - 10%: їх США запроваджують "за незаконний фентаніл, який вони видобували та дозволили розповсюджувати у нашій країні, який вбив десятки мільйонів американців".
"Це дані обіцянки та дотримані президентом обіцянки", - сказала вона.
Водночас речниця Білого дому відмовилися розголошувати додаткову інформацію, чи поширюватимуться мита на всі товари й чи застосовуватимуть їх щодо імпорту нафти.
Левітт також спростувала інформацію Reuters про те, що тарифи США проти Канади та Мексики запрацюють з 1 березня – на місяць пізніше, назвавши його неправдивим.
Водночас джерело додало, що Трамп переглядав тарифні плани з допущенням деяких винятків, однак вони були б "нечисленними й рідкісними".
При тому що він насправді боїться тягатися з серйозними суперниками і вибирає жертвами тих, хто точно не зможе рівноцінно відповісти
Десь це вже було!...