7753 відвідувача онлайн
6 923 89

Трамп з 1 лютого запровадить митні тарифи на товари з Канади, Китаю й Мексики, - Білий дім

Трамп з 1 лютого запровадить мита на товари з Канади, Китаю й Мексики

Адміністрація президента США Дональда Трампа запровадить в суботу, 1 лютого, значні митні тарифи для Канади, Мексики й Китаю. 

Про це заявила речниця Білого дому Керолайн Левітт, повідомляє CNN, передає Цензор.НЕТ.

За її словами, тарифи на канадські й мексиканські товари становитимуть 25%, а на китайські - 10%: їх США запроваджують "за незаконний фентаніл, який вони видобували та дозволили розповсюджувати у нашій країні, який вбив десятки мільйонів американців".

"Це дані обіцянки та дотримані президентом обіцянки", - сказала вона.

Водночас речниця Білого дому відмовилися розголошувати додаткову інформацію, чи поширюватимуться мита на всі товари й чи застосовуватимуть їх щодо імпорту нафти.

Левітт також спростувала інформацію Reuters про те, що тарифи США проти Канади та Мексики запрацюють з 1 березня – на місяць пізніше, назвавши його неправдивим.

Водночас джерело додало, що Трамп переглядав тарифні плани з допущенням деяких винятків, однак вони були б "нечисленними й рідкісними".

Топ коментарі
+20
Для товарів з Канади БІЛЬШ НІЖ ВДВІЧІ вищі, ніж для товарів з Китаю! А трампон ще Байдена звинувачував в тому, що він прокитайський кандидат.
показати весь коментар
31.01.2025 22:15 Відповісти
+19
Закомплексований ідіот який хоче показати який він альфа але лажає раз за разом)
При тому що він насправді боїться тягатися з серйозними суперниками і вибирає жертвами тих, хто точно не зможе рівноцінно відповісти
показати весь коментар
31.01.2025 22:11 Відповісти
+14
Турборежим!...
Десь це вже було!...
показати весь коментар
31.01.2025 22:09 Відповісти

Завантаження...