9067 відвідувачів онлайн

В обласному ТЦК у Рівному прогримів вибух

Вибухи лунають в окупованому Маріуполі

У Рівненському обласному територіальному центрі комплектування прогримів вибух.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "РБК-Україна".

За попередньою інформацією, інцидент стався близько 16:15. Є ймовірність, що внаслідок вибуху постраждали люди.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що вибух спричинив вибиті вікна в будівлі ТЦК. На місце події терміново виїхали три карети швидкої допомоги, а також співробітники поліції та рятувальники.

Усі служби наразі працюють на місці, встановлюючи причини вибуху та надаючи медичну допомогу постраждалим.

Топ коментарі
+34
Зараз русня почне через свою агентуру "качать тєму всєнародного восстанія".
показати весь коментар
01.02.2025 17:21 Відповісти
+26
Всих тцкунів, подалі від гріха - на фронт, туди де вони повинні бути.... Повістки і поштарка рознесе.. , тим більше що скоро будуть в електронному вигляді...
показати весь коментар
01.02.2025 17:24 Відповісти
+24
Головна проблема в тому, що в процесі так званної мобілізації немає справедливості. У війні мають воювати не лише вмотивовані добровольці та ті, хто не зміг купити бронь. Воювати мають представники всіх категорій суспільства. В тому числі, діти політиків й чиновників, судьї і прокурори , блогери та активісти, представники шоу-бізнесу. Люди - не ідіоти.
показати весь коментар
01.02.2025 17:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Шо, вже ТЦКашники видобутку бурштину почали заважати?
показати весь коментар
01.02.2025 17:33 Відповісти
Та я теж так подумав
показати весь коментар
01.02.2025 17:40 Відповісти
Там не дістануть. Тим більше - зброя, танки літаки. Відіб'ються.
показати весь коментар
01.02.2025 17:50 Відповісти
А от тепер великий мобілізатор ЗЄ хай спробує розібратися де реакція населення, а де російські диверсії.

ЗЕлений дегенерат своїми діями доводить країну до громадянського протистояння під час війни.
Довбойоб кончений...
показати весь коментар
01.02.2025 17:35 Відповісти
А хто розігнав воєнкомати?
От і з них спрос, відео дій теперішніх кцт облетіли весь світ.
Підганяють людей під гасло "путінпамагі",чи що?
показати весь коментар
01.02.2025 17:37 Відповісти
Навезли з лугандонії кацапських прихвостнів без перевірок от воно оте все і влаштовує то військового то волонтера вбили то піриви підпали . Тотальна перевірка зупинка авто і перевірка багажа і пасажирів
показати весь коментар
01.02.2025 17:38 Відповісти
Кацапи розпочали активну фазу терору проти ЗСУ у тилових областях. Будь-який прояв агресії проти ТЦК з боку "незадоволених" має має жорстко припинятися, за певних обставин - із застосуванням зброї на ураження. "Незадоволені" та "обурені", які чинять опір законним вимогам ТЦК прирівнюються до кацапських диверсантів, а їхня діяльність - як посягання на підрив оборононоздатності України. Ніяких послаблень, тількі жорсткі та рішучі заходи !!!
показати весь коментар
01.02.2025 17:39 Відповісти
А яке твоє свиняче діло, ти кацапський стукачьок?
показати весь коментар
01.02.2025 17:42 Відповісти
То і є фсбешник.
показати весь коментар
01.02.2025 17:51 Відповісти
Хто зі зброєю прийде ,той від зброї і загине! Це ви пропонуєте,щоб незаконне формування ТЦК почало зброєю користуватися,то це прямий шлях до громадянської війни
показати весь коментар
01.02.2025 20:22 Відповісти
Ігорьок випий валір'яни і заспокойся. Бо можуть вийти самі на себе.
показати весь коментар
05.02.2025 15:22 Відповісти
Що зараз Марь-анка єрминетчица строчити буде..
показати весь коментар
01.02.2025 17:46 Відповісти
Ухилянтська зграя має вибір - або здохнути на вулиці як щур від кулі уповноваженого представників Держави, або захищати Батьківщину як усі законослухняні та порядні громадяни. Найпростіший шлях для кожного чоловіка 18-60 років прийти до ТЦК та здійснити процедури, передбачені законодавством.
показати весь коментар
01.02.2025 17:47 Відповісти
Красиво сказал. Троллятина из Донбабве. Почти зашло. Кроме одного. А якого дітька оці представникі держави не на фронті та ще й полюють на співгромадян із вогнепальною зброєю.
показати весь коментар
01.02.2025 17:51 Відповісти
А чого це співгромадяни зі зброєю стріляють в тцк, а не в зелену гниду, яка обіцяла зупинити війну, але вже шостий рік зупиняє? Може було б більше толку?
показати весь коментар
01.02.2025 18:35 Відповісти
Співробітники тцк,навіщо пакують в бусики і зброю також наставляють на українців?
показати весь коментар
01.02.2025 20:40 Відповісти
Не переводь стрілки, якби зечмо виконало свою обіцянку, то ніхто б не пакував і не наставляв. Чи ти подолякобот? Наголосували "парня із народа", а тепер вам винна зінка.
показати весь коментар
01.02.2025 20:56 Відповісти
Ну це ж нереально,він би ніяку обіцянку не виконав.А в тих хто пакує немає свої свідомості?І ті хто в тцк,за кого голосували,по вашому?
показати весь коментар
01.02.2025 22:30 Відповісти
Як би ти тут стрілки не переводив, а тцк навіть якщо воно найгірше, це наслідки правління зєбабуїна. От ідіть і стріляйте в нього, а не в тцк. Щоб вилікуватись, треба спершу прибрать причину, а потім наслідки.
показати весь коментар
01.02.2025 23:40 Відповісти
Я не перевожу.Якщо тцк руки протягають,значить вині.Не може так бути,а ми ні до чого.Руки протягають з тцк.Копають людей і тягнуть в бусики тцк.Тцк можуть не робити цього.Вибори проводити не можна.Сьогодні Порошенко це сказав.Вибори будуть,після завершення,чи зупинення війни і все.По іншому не буде.
показати весь коментар
01.02.2025 23:58 Відповісти
А я не казала, що тцк святі.
показати весь коментар
02.02.2025 00:44 Відповісти
А ще якого хера в нас мусорів розвелось так багато? В нас біля райвідділка раніше(до зеленого пришестя) постійно стояла одна дві машини, зараз 12-14. Людей поменшало на третину, а мусорів побільшало вдвічі.
показати весь коментар
01.02.2025 20:01 Відповісти
порохобандерівці давно на нулі
показати весь коментар
01.02.2025 18:24 Відповісти
Приклад--95 квартал і сотні тисяч поліцаїв та депутатів ічиновників..Діти еліти та класу ймущих. А не тільки бідняки.
показати весь коментар
01.02.2025 17:57 Відповісти
З окопу строчишь ,хєрой?
показати весь коментар
01.02.2025 19:45 Відповісти
Ігорьок ти на 100% є ТЦКуном. Тому й очко заграло. Що скажеш про вбивство в Запоріжжзі ТЦКашником цивільного. Ти вилупку вважаєш,ьщо це норнмально?
показати весь коментар
05.02.2025 15:24 Відповісти
Це ті події, які є неминучими при подібному свавіллі в країні. To be continued...
показати весь коментар
01.02.2025 17:47 Відповісти
знайдуть...пристрелять на місці. все правильно буде! прокацапськиї підарів тільки так можна виховувати!
показати весь коментар
01.02.2025 18:06 Відповісти
І це тільки початок. Ви даже не представляєте якими терактами ***** буде тероризувати Україну після підписання так званного "мирної угоди". Чи є ще наївні які думають що Україна підпише часткову капітуляцію яку називають мирною угодою і ***** нас оставить в спокої? Я вас розочарую. ***** зробить в Україні пекло ще жахливіше ніж зараз коли йде війна щоб показати Європі що Україна це чорна дира яку потрібно зачистити і розділити.
показати весь коментар
01.02.2025 17:51 Відповісти
На річці Збруч в кордонах 1939 року.
показати весь коментар
01.02.2025 17:58 Відповісти
А де кацапи спиняться якщо ми перестанемо воювати?
показати весь коментар
01.02.2025 18:17 Відповісти
Сцуров, собака ти ******, ти коли вже дорогу до Одеського ТЦК знайдеш?
показати весь коментар
01.02.2025 20:05 Відповісти
Лютий 1917 року вже на порозі...
показати весь коментар
01.02.2025 17:54 Відповісти
Памперсники не роблять революцій
показати весь коментар
01.02.2025 17:59 Відповісти
Революцію в 1917 в лютому зробили запасні полки які не захотіли іти на фронт.
показати весь коментар
01.02.2025 18:02 Відповісти
Нех жіє Польска !
показати весь коментар
01.02.2025 18:01 Відповісти
Нєх жувати у поляків. Йди до ТЦК. Стань ЧОЛОВІКОМ.
показати весь коментар
01.02.2025 18:06 Відповісти
І хто б міг подумати, що дибільний хрестик у бюлетні 2019 року таке наробить?
показати весь коментар
01.02.2025 18:17 Відповісти
Напад кацапів був передбачений ще з 1991 року. Національно-демократичні лідери закликали готуватися і зміцнювати військо. Але народ вперто обирав до влади відвертих кацапофілів. Довибиралися!!
показати весь коментар
01.02.2025 18:23 Відповісти
Млять, скільки тут кацапських тролів набігло з лозунгами що треба здаватись. Це все взаємозв'язана цепочка московських терористів. Одні проводять теракти чи обстрілюють ракетами мирні будинки а інші зразу ж вилазять з призивами що треба здаватись. Не розумію чого СБУ нічого не робить
показати весь коментар
01.02.2025 18:23 Відповісти
Не бреши. Щось я тут не бачу, хто кричить здаватися.
показати весь коментар
05.02.2025 15:26 Відповісти
Черговий сумний результат жахливої політики прокацапської самоправної влади, давно прогнозований всіма хто з клепкою. На жаль, висновків зроблено не буде, хіба тільки такі, що ще погіршать ситуацію...
показати весь коментар
01.02.2025 18:35 Відповісти
Невже після цього висеру ти бан не заробив?
показати весь коментар
01.02.2025 19:20 Відповісти
СБУ має зібрати IPшники всіх адвокатів ухилянтів на цьому сайті та веселунів, які радіють вбивствам працівників ТЦК. Тут штрафний полк можна зібрати.
показати весь коментар
01.02.2025 19:19 Відповісти
День позитивних новин, одного тцкуна застрелили, інших людоловів садистів взірвали. 💪
Ящик Пандори відкрила влада, це називається громадянський спротив корупованій гнилій системі.
показати весь коментар
01.02.2025 19:38 Відповісти
Так немає ніяких висновків , експертиз - яка причина вибуху.
А тут вже понеслося про якихось "ухилянтів".
показати весь коментар
01.02.2025 19:40 Відповісти
Вбивство ТЦК шника,вибух в ТЦК.Щось в мене з'явилася підозра що в ВР лежить закон яким Зеленський почне закручувати гайки. Ой не добре передчуття ...
показати весь коментар
01.02.2025 20:31 Відповісти
Mason Lemberg: ----"ми знову забудемо поговорити про причини, забудемо за існування Зеленського і будемо говорити про наслідки.

А ТЦК діє такими методами і в такий спосіб з якої причини? Просто так? Просто тому що хтось проснувся з ранку і вирішив ловити перехожих на вулицях, які виходили в тапках в магазин біля хати? Одночасно в усіх ТЦК, по всій країні прийшла в голову ця "геніальна" ідея?

Ні, це дії, на які їх благословив потужний лідор, який підтримує такі дії, який вважає, що саме так мав би відбуватися "справедливий процес".

І він створив умови для таких дій. І саме він несе відповідальність за наслідки цих дій. А це страшна відповідальність, бо наслідки страшні. Це небачена деградація суспільства через беззаконня, несправедливість і безправ'я на фоні безкарності і зловживань-
показати весь коментар
01.02.2025 21:22 Відповісти
Щось клоуни примітивно почали себе рідних спасати, але роблять це якось недолуго.
показати весь коментар
05.02.2025 15:27 Відповісти
Сторінка 2 з 2