7793 відвідувача онлайн
5 414 20

Офіційний сайт USAID перестав працювати, - Reuters

Офіційний сайт USAID перестав працювати

У суботу, 1 лютого, офіційний сайт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) перестав працювати. Користувачі під час спроби доступу бачать повідомлення про неможливість знайти IP-адресу сервера.

Про це пише агентство Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

Наразі невідомо, що стало причиною збою - технічні проблеми чи цілеспрямоване відключення ресурсу.

Офіційні представники USAID поки не висловлювали жодних коментарів щодо цієї ситуації. 

Reuters пише, що очікується, що незабаром будуть надані роз'яснення щодо відновлення роботи сайту.

Вищезгадана ситуація сталася на тлі повідомлень ЗМІ про те, що адміністрація президента США Дональда Трампа може позбавити Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) незалежності й передати його у підпорядкування Державного департаменту.

Як повідомлялося, раніше у USAID підтвердили повне призупинення фінансування всіх програм та проєктів в Україні на 90 днів на виконання директиви Держдепу про аудит зовнішньої допомоги. Це рішення стосується усіх країн, де працює USAID, за винятком Ізраїлю та Єгипту.

Українські організації та органи місцевого самоврядування отримують повідомлення про необхідність призупинити реалізацію проєктів, що фінансувались коштом USAID або організацій, залежних від американського фінансування.

USAID підтримує проєкти у понад 100 країнах світу, зокрема в Україні кошти спрямовують у тому числі на відбудову шкіл, надання медичних послуг, ремонт критичної енергетичної системи.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення USAID виділило Україні $2,6 млрд на гуманітарну допомогу, $5 млрд – на розвиток.

Президент Володимир Зеленський доручив урядовцям дати звіт щодо тих програм американської підтримки, які зараз призупинені. Заступниця голови Офісу президента Ірина Верещук анонсувала переговори про відновлення фінансування гуманітарних проєктів.

Топ коментарі
+6
Татаров? Щоб не публікували скільки Спотужнено американських цільових грошей?
показати весь коментар
02.02.2025 00:04 Відповісти
+6
З'єрмачено, статарвено, загогішвілено, збуданено, змалючено, ой, тобто збаканено!
показати весь коментар
02.02.2025 00:10 Відповісти
+5
Деж тепер попрошайки типу бігуса та Ткача харчуваться будуть. Хто тепер буде вкладувати думки у їх світлі голови і чий кошт
показати весь коментар
02.02.2025 00:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
02.02.2025 00:17 Відповісти
Можна почути що саме перелічені особи не такого "вкладали в думки" пересічного українця?
показати весь коментар
02.02.2025 10:33 Відповісти
Буде тільки висер, чи якась аргументація? В чому рабство? Редакції постійно показують, як наше панство під час війни проживає своє найкраще життя за наші кошти. Так в чому рабство?
показати весь коментар
02.02.2025 13:03 Відповісти
Мне Трамп все больше напоминает Зеленского. Тот тоже в19 году выпилил всю инфу на предшествующие власти. Та же шариковская методичка. Новый мир построим.
показати весь коментар
02.02.2025 00:23 Відповісти
масштаб не той- але психологія та сама (не дай боже й цей з темниками з мацкиви звіряється )
показати весь коментар
02.02.2025 02:50 Відповісти
Не буде допомоги ? це означає, що крастимуть опзжОПУшні мародери ще більше ...
Це як про тата алкоголіка - все подорожчало в магазинах , але це не значить что алкаш тато стане менше пити, порсто синок його буде менше їсти.
показати весь коментар
02.02.2025 00:23 Відповісти
в сша вже 3ій літак впав. погана прикмета. Ще є час зупинитися
показати весь коментар
02.02.2025 00:55 Відповісти
4-ий . За день до Вашингтонської трощі розбився F-35 -пілот катапультувався
показати весь коментар
02.02.2025 02:48 Відповісти
А ще пожари масштабні. Залишилося вулкану запуститися.
показати весь коментар
02.02.2025 08:31 Відповісти
Ось так працює кацапська агентура в США.Ще є у когось сумніви,кого обрали амеріканці і що чекає світ.Можете пояснити мені,кого оберуть в Україні після так званого "перемир'я".Це стосується всіх ідіотів,що волають про "нелегітімність" зе вторячі кацапськой пропоганді і ботофермі.При цьому користуясь кацапськой телегой,фсбешной "дієї".
показати весь коментар
02.02.2025 04:52 Відповісти
І кого ж оберуть в Україні, гіршого, ніж зе?
показати весь коментар
02.02.2025 09:14 Відповісти
Чорний день в житті грантоїдів
показати весь коментар
02.02.2025 08:56 Відповісти
Зареєструватись на форумі ЦН саме сьогодні, щоб накинути на грантоїдів, це потужно.
Зареєструватись раніше, щоб покритикувати владу і її шісток за розкрадання гуманітарки, за браковані міни, за повальну корупцію і мародерство бажання не було.
показати весь коментар
02.02.2025 09:18 Відповісти
А как же хамна хапко харчевацца будет типерь. 🤣🤣🤣
показати весь коментар
02.02.2025 11:04 Відповісти
ВСЕ. Трампуля сказав - наїлися, а тепер вистачить... розкрадати бюджет сша.
показати весь коментар
02.02.2025 12:10 Відповісти