7396 відвідувачів онлайн

Україна, як ніколи за роки війни, близька до миру, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський

Україна наразі робить все, щоб наблизити мир. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це про це в ексклюзивному інтерв’ю Associated Press заявив президент України Володимир Зеленський

"Ми боремося, ми тримаємося, ми робимо все, щоб наблизити мир. І сьогодні ми, як ніколи за ці три роки війни, близькі до нього. Ми захистили нашу державу, нашу незалежність, нашу країну. Ми також понесли величезні втрати. Я надзвичайно пишаюся нашим героїчним народом. Ми повинні зробити все, щоб відновити стабільність і забезпечити справедливий мир для всіх українців", - заявив Зеленський.

Топ коментарі
+45
Була близька поки зеля не прибрав міни з Чонгару
показати весь коментар
02.02.2025 15:08 Відповісти
+28
показати весь коментар
02.02.2025 15:12 Відповісти
+20
Шо , начинаем на шашлыки готовится , на девятое мая ? Он не ОБУЧАЕМЫЙ , от слова совсем.
показати весь коментар
02.02.2025 15:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Вовк і ягня - справедливість у них оцінюється порізно а особливо коли осел трактує і повчає.
показати весь коментар
02.02.2025 16:02 Відповісти
про це говорять зданий донбас...
показати весь коментар
02.02.2025 16:33 Відповісти
Засмерділо зеленим передвиборчим популізмом.
показати весь коментар
02.02.2025 16:34 Відповісти
лікарі вже виїхали???
показати весь коментар
02.02.2025 16:36 Відповісти
Звісно, близька. Бо ти війну програєш, гундоса потвора. Ти, падло смердюче, зробив усе можливе за три роки, щоб перетворити країну козаків на клоаку мародерів та лузерів. Хоча, які 3 роки? 6 це падло гундосе вже сидить на шиї у народа.
показати весь коментар
02.02.2025 16:36 Відповісти
кац прєдлагаєт сдаться.... де ви ще бачили командира,що не кличе до перемоги,а до якогось міру? мир настане тоді,коли кацапня залишить нашу землю і в цей раз назавжди.
показати весь коментар
02.02.2025 16:44 Відповісти
Доля України була вирішена на "стрєлці" в Омані - сьогодення це процес завершення реалізації підписаного ЗЕблазнем договорняка.
показати весь коментар
02.02.2025 16:51 Відповісти
Не каркай
показати весь коментар
02.02.2025 16:54 Відповісти
До рюсського миру? Так ти ж і намагаєшся це зробити .
показати весь коментар
02.02.2025 17:16 Відповісти
Як завжди якась нісенітниця яка не має жодного відношення до реальності
показати весь коментар
02.02.2025 17:17 Відповісти
Як ти вже ....!!!!!
показати весь коментар
02.02.2025 17:21 Відповісти
Що він несе?! До чого ця лабуда про мир? Сценаристи в ОПі кокса перебрали?
Здали 30% України рашистам, розгромлені міста і села, пора про мир говорити?
показати весь коментар
02.02.2025 17:23 Відповісти
Видно що Зеленский згадав про свою давню улюблену мрію про те що "надо развести
-войска и надо просто перестать стрелять" И обязательно посмотреть в глаза )(уйлу.
И вот тогда будет мир в Украине и во всём мире. А те що українці вже ніколи не
повернуть свою рідну українську землю а її загальна площа 125 000 кв. км. і яка
перевищує разом узяті території Угорщини та Болгарії. І тоді наша продана Батьківщина
яка поки що тимчасово окупована фашистським кремлем. Вона через його такий
злочинний мир - капітуляцію може скоро вже на віки стати гидкою кацапською територію.
показати весь коментар
02.02.2025 17:34 Відповісти
Окупанти і далі зосереджують зусилля на Покровському та Куп'янському напрямках,
і це означає що Україна, як ніколи за роки війни, близька до миру по-єрмаковськи
показати весь коментар
02.02.2025 18:04 Відповісти
Від його виступу таке враження ,ніби цей поц грає в компютерну гру ,а не керує країною.
показати весь коментар
02.02.2025 18:24 Відповісти
показати весь коментар
02.02.2025 18:31 Відповісти
Зеленый удод
показати весь коментар
02.02.2025 18:41 Відповісти
План "миру" вже написав??? Без плану нічого не вийде!
показати весь коментар
02.02.2025 19:04 Відповісти
Тю. Можна було підписати капітуляцію і у 2022 році.
Якщо ЗЄ у 2025 році сдасть ***** 20% території України - це буде такою самою капітуляцією.
Ну і буде мир. Але такий собі...
показати весь коментар
02.02.2025 19:54 Відповісти
Можна було підписати капітуляцію і у 2022 році. І не втратити більше як 20 % рідної Української землі.
показати весь коментар
02.02.2025 20:32 Відповісти
Ти часом не підарок свинособачий?
показати весь коментар
02.02.2025 23:31 Відповісти
Стерво, краще б Чмоня цього не казав ! Бо у 2024 році українці наїлися локшини від мирних угод зі Швейцарії. І не тільки.
показати весь коментар
02.02.2025 20:51 Відповісти
Як вже дістав своїми висерами цей смарагдовий ублюдок.
показати весь коментар
02.02.2025 21:04 Відповісти
Головну позицію, типу від "України", Зеленскій вже озвучив, і трубить її без зупину. "Проста пєрєстать стрєлять!" Вже про кордони 1991 року повний мовчок. Бо "ЗСУ не може звільнити території військовим шляхом. Тому підписуємо договір з Кацапією як є, а територія я потім поверну. Дипломатичним шляхом! Десь колись потім". І ніяких вимог до кацапії. Зате все по їхніх умовах.
показати весь коментар
02.02.2025 21:48 Відповісти
нехватає лише другого НайПотужнішого Саміту Миру...