10648 відвідувачів онлайн
6 155 98

Коли дійде до мирних переговорів, побачимо, які умови будуть у "русскіх" до України щодо Курщини, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що операція ЗСУ у Курській області стане важливою частиною переговорного процесу із РФ.

Про це голова держави сказав під час спілкування із журналістами в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Завтра буде рівно пів року операції на Курському напрямку. Дуже важливої операції. І ви ще побачите, коли ми дійдемо до дипломатичного врегулювання закінчення війни, ми ще з вами почуємо, які умови будуть у "русскіх" до України щодо Курського напрямку", - заявив Зеленський.

Він наголосив, що Збройні сили України "стабільно тримають ситуацію". 

Водночас. за його словами, у росіян там великі втрати, які вони сильно занижують.

"У них корейці розбігаються, ми це бачимо", - сказав президент.

Зеленський також відзначив, що на Курщині далекобійною зброєю вдалося вразити кілька важливих об’єктів.

"І це - дуже серйозні кроки. Вони важливі. І я думаю, що вони не зможуть нас виштовхнути найближчим часом з цієї території, і це, як магніт, тримає сьогодні 60 тисяч їх військових на цьому напрямку", - додав він.

Топ коментарі
+36
Якесь пустопорожне базікання
показати весь коментар
05.02.2025 18:06 Відповісти
+23
Їб@ть, дибіл.....
показати весь коментар
05.02.2025 18:08 Відповісти
+22
Та чхали сруські на той клаптик Курської області,вони навіть і згадувати про нього не будуть,а як згадають то ти віддаси їм ще частину України за нього.
показати весь коментар
05.02.2025 18:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якесь пустопорожне базікання
показати весь коментар
05.02.2025 18:06 Відповісти
Як завжди.
показати весь коментар
05.02.2025 18:10 Відповісти
Думаю , срати хотів путлєр на ту курщину, разом з її мешканцями...
показати весь коментар
05.02.2025 18:21 Відповісти
Ні, Курська область буде ключовою позицією України у перемовинах з кацапами.
показати весь коментар
05.02.2025 20:42 Відповісти
Кому треба - вже все побачили ... бо насправді - про все вже домовлено !
показати весь коментар
05.02.2025 18:07 Відповісти
Та чхали сруські на той клаптик Курської області,вони навіть і згадувати про нього не будуть,а як згадають то ти віддаси їм ще частину України за нього.
показати весь коментар
05.02.2025 18:07 Відповісти
Ще дурко і репарації кацапам за Курщину виплатить
показати весь коментар
05.02.2025 18:08 Відповісти
- з твоєї кишені
показати весь коментар
05.02.2025 18:12 Відповісти
Ні, Курська область буде ключовою позицією України у перемовинах з кацапами.
показати весь коментар
05.02.2025 20:49 Відповісти
Їб@ть, дибіл.....
показати весь коментар
05.02.2025 18:08 Відповісти
Ні, він Бубочка, то дебіли 73%, які принесли його і його мародерну команду на найвищі посади в Україні.
показати весь коментар
05.02.2025 19:57 Відповісти
У русскіх то понятно, а які будуть у росіянців? Росіянців жеж більше виходить, ніж рускіх.
показати весь коментар
05.02.2025 18:11 Відповісти
Росіянці це русскіє нєрусскіє?
показати весь коментар
05.02.2025 18:13 Відповісти
Это все поголовье козломордии.
показати весь коментар
05.02.2025 18:17 Відповісти
Росіянці це і рускіє і нєрускіє рускіє
показати весь коментар
05.02.2025 18:19 Відповісти
Та і якщо Курщина таку потужну роль відіграватиме на перемовинах, то чому б ще на Брянщині не захопити клапоть? Фіг з тим Часів Яром і Торецьком. От Брянщина нам треба.
показати весь коментар
05.02.2025 18:14 Відповісти
то для тебе завдання - починай
показати весь коментар
05.02.2025 20:51 Відповісти
впевнений, ти просреш і це, здобуте кров,ю та життями, як просрав пів країни та мільйони громадян
показати весь коментар
05.02.2025 18:11 Відповісти
шо ему говорят, те он и просирает. скажут отдать Курск, он отдаст.
показати весь коментар
06.02.2025 18:42 Відповісти
Яких ще переговорiв ?
показати весь коментар
05.02.2025 18:11 Відповісти
- які , насправді , вже давно відбулися ... і результати яких нам , трохи згодом , доведуть до відома
показати весь коментар
05.02.2025 18:15 Відповісти
Так переговори буде вести Трамп ,а не це непорозуміння янєлох боневтікович .
показати весь коментар
05.02.2025 18:42 Відповісти
Що означає "мирних переговорів"? Чи хтось знає - на переговорах пику товчуть?
показати весь коментар
05.02.2025 18:14 Відповісти
Там крапаль того грунту , а понтов як на половину РФ.
показати весь коментар
05.02.2025 18:14 Відповісти
На курщині ми тримаємо приблизно 400 кв. км - це стільки же, скільки на донетчині ми втрачаємо за 3-5 днів!
Про що там говорити?!!
показати весь коментар
05.02.2025 18:16 Відповісти
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://suspilne.media/917963-deepstate-za-dobu-ukraina-vtracae-do-20-kvkm/&ved=2ahUKEwiCsbPC96yLAxWTKBAIHS0XJnkQFnoECB8QAQ&usg=AOvVaw0CNnrHJ1r-tpuVYghSxQod

Мілітарний: за добу Україна втрачає до 20 кв.км

показати весь коментар
05.02.2025 18:20 Відповісти
За січень ми втратили 325 квадратних км. Отже втрачаємо 11 км в день.
показати весь коментар
05.02.2025 18:23 Відповісти
Але точно не "400 ...за 3-5 днів!" , як написано вище ...
показати весь коментар
05.02.2025 18:26 Відповісти
нуну так ти вже у паяла чмута він в тебе авторітет сумська тро вже вся в чмутоваках та з чмукто покемонами спорядженими по чмутовськи 7.62 на 39
показати весь коментар
05.02.2025 19:32 Відповісти
"За геолокаційними данними ISW, російські війська просунулися в січні на 498 квадратних кілометрів".
А у жовтні-листопаді було ще більше.
показати весь коментар
05.02.2025 19:29 Відповісти
На Мілітарному це СЕРЕДНЕ ЗА 2024 РІК!
А у вересні-грудні темпи втрат ЗНАЧНО ЗРОСЛИ.
показати весь коментар
05.02.2025 19:04 Відповісти
Для порівняння -територія міста Києва 840 кв.км. ,а територія Курської області - 30 000 кв.км ,так що нехай зєля запхне ту Суджу собі в одне місце ,разом з тамтешніми хуторами і корівниками.
показати весь коментар
05.02.2025 18:49 Відповісти
Питання,де буде Донбас,коли постануть ті переговори?
А з "курська" виведуть війська за указом,як попередня умова задля переговорів-ану чи так не буде?
На "курськ" зермак перегнав всі добірні війська з найкращим зах.озброєнням,які стояли на обороні Донбасу,тому на Донбасі постала критична ситуація.
Ось де то дрб мало би свій нюх подати.
показати весь коментар
05.02.2025 18:16 Відповісти
Те ж саме було з контрнаступом в лоб.Як тільки накопили техніку,людей підготовили і все просрали.
показати весь коментар
05.02.2025 18:20 Відповісти
Чекали побудови укріпрайону і як його закінчив ворог саме туди і почали наступати. Кілька місяців чекали і відмазки о неготовність базікали. Ну дочекались готовності, але укріплень
показати весь коментар
05.02.2025 18:45 Відповісти
Так,як ви нинішній на сайті,то читайте уважно: "коли постануть ті переговори".
А по кaрті боевых действий DeepState:
Вчора: "Ворог просунувся в Часовому Яру, Срібному, біля Новоандріївки та Надіївки" -Донеччина
Нині:"Сили Оборони України відновили позиції біля Надіївки. Ворог просунувся біля Западного, Кіндрашівки та Тополів"-Харківщина.
Втрата територій щодня.
показати весь коментар
05.02.2025 19:29 Відповісти
Русских там нет одни ордынцы лесоболотные..
показати весь коментар
05.02.2025 18:17 Відповісти
Тобто вже відомо, що умови на тих переговорах будуть виставляти русскіє...
показати весь коментар
05.02.2025 18:18 Відповісти
Що значить "які умови будуть у русскіх"?
На наші умови треба наполягати!
Звільнення всієї України!
показати весь коментар
05.02.2025 18:18 Відповісти
🤣
показати весь коментар
05.02.2025 20:11 Відповісти
Мені одне цікаво - хто ще зібрався перемагати орду на чолі з Ослом?
показати весь коментар
05.02.2025 18:21 Відповісти
Козир явно не Осел. Нам би ще такого козиря у штабі путіна.
показати весь коментар
05.02.2025 20:26 Відповісти
За курщину кацапье насчитает тебе триллион баксов убытков и кражу третьяковки, которая в то время была на гастролях в суджи.
показати весь коментар
05.02.2025 18:23 Відповісти
і отримають хєр на москальське рило 🤣
показати весь коментар
05.02.2025 18:25 Відповісти
Все правильно говорить. Якщо б москалям було похер на Курщину то 60-тисячне угрупування там би не штурмувало кожний день
показати весь коментар
05.02.2025 18:24 Відповісти
Подолякюгенд?
показати весь коментар
05.02.2025 18:27 Відповісти
Та ні ,людина просто гівномарафону і зєліних відосиків передивилася ,а це перед сном шкідливо ,ще якийсь жах із зєлєю присниться.
показати весь коментар
05.02.2025 18:52 Відповісти
може потужнічає за мзду невеличку? чи за ідею?
показати весь коментар
05.02.2025 20:51 Відповісти
Так заброньовані диванні патріоти вони як Остап Бендер -ідєйниє борци за дєнєжниє знакі.
показати весь коментар
05.02.2025 20:58 Відповісти
Лахмандєй, перестань називати кацапів "руськими"!
показати весь коментар
05.02.2025 18:26 Відповісти
Ти млять нах*** думай про перемогу, а не про перемовини. Бо поки ти будеш мріяти про мир то рашисти захоплять всю Україну
показати весь коментар
05.02.2025 18:27 Відповісти
руZZкому міру повірити - себе обманути!

показати весь коментар
05.02.2025 18:28 Відповісти
Опять обдолбался зекурыш... Увидите, услышите... И увидим и услышим как тебе, зегнида, пожизненное дадут за госизмену!!!
показати весь коментар
05.02.2025 18:28 Відповісти
Не буде ніяких переговорів до повного звільнення українських території, і то переговори про те щоб Україна не буде далі бомбити кацапстанську територію!
показати весь коментар
05.02.2025 18:33 Відповісти
Наівне якесь.Живе у свєму віртуальному світі
показати весь коментар
05.02.2025 18:34 Відповісти
показати весь коментар
05.02.2025 18:35 Відповісти
Криворізький Цицерон *** .
показати весь коментар
05.02.2025 18:53 Відповісти
Скільки "умів" пропадає в коментарях.
показати весь коментар
05.02.2025 18:35 Відповісти
Дегенератор випадкових слів виповз на вечірній гундос. Посрав на голову своєму стаду і поліз нюхати вечірню дорожку. День пройшов не даремно, можна відпочити тепер в ліжку з єрмаком.
показати весь коментар
05.02.2025 18:36 Відповісти
питається ,а яка цінність для Украни рашистської " курщини" (тієї частини.котра підконтрольна Україні " ,якщо вона нічого не вартує для куйла???
показати весь коментар
05.02.2025 18:37 Відповісти
А скільки вже наших хлопців і дівчат поклали там зєльониє стратєгі ,ось така от , "цінність для України ",якого хєра вони взагалі туди полізли.
показати весь коментар
05.02.2025 19:09 Відповісти
Я скажу для чого,хоча це особисте бачення і як завжди:
А щоби відкрити дорогу на Дніпро через Донбас,адже на курськ перегнали добірні війська разом з найкращим озброєнням,включаючи абрамси,хімарси,авіацію,системи роду військ по бпла,2 полки ссо,аьфа сбу,та ще багато чого такого.
Що мізгує пуйло: а пх,нехай там стоять на болотах в курській,як дійду до Ужг.-займуся ними.
показати весь коментар
05.02.2025 19:43 Відповісти
саме для знищення добре підготовлених українських підрозділів ,і західної війскової допомоги...
показати весь коментар
05.02.2025 20:02 Відповісти
А хто б сумнівався.
показати весь коментар
05.02.2025 20:10 Відповісти
а ты уверен что еще будешь на курщине? или спецом 18 летних мобилизуешь?
показати весь коментар
05.02.2025 18:37 Відповісти
ХЗ яким треба бути тупим безмозглим ***@ном, щоб досі підтримувати ОЦЕ грьобане ганьбище та ще й бажати далі за нього голосувати ...
показати весь коментар
05.02.2025 18:37 Відповісти
Отаким ***@ном, які наводять рашистські ракети, палять військові авто і тп, це вороги України.
показати весь коментар
05.02.2025 20:51 Відповісти
ЇМ ПОФІГУ. Вони потребуть мову, суверенітет, обмеження армії і тд і тд - НАМ КРАНТИ на переговорах
показати весь коментар
05.02.2025 18:38 Відповісти
Буде як з Дебальцево. Спочатку заморозиться, потім вони зберуться навколо анклаву, накопичать просто безумну кількість військ і ударять всім чим є. Виб'ють за 3-4 дні і підпишуть Догововір-2, як це було з Мінськом-1/2.
показати весь коментар
05.02.2025 18:49 Відповісти
коли був байден, зе!паяцу приходилось постійно напружуватись. виглядати за розумного. читати без помилок. не імпровізувати.
зараз прийшов трамп, повний імбецил. зе!гундос, нарешті може розслабитись та увійти у свій природний стан дегенерата.
кожного дня, обоє навипередки віджигають відверту маячню, і не паряться.
показати весь коментар
05.02.2025 18:53 Відповісти
У ЗЄ одна єдина Суджа в активі.
А у ***** 20% України.

Дійсно подивимося, що цей дебіл розраховує отримати.
показати весь коментар
05.02.2025 18:56 Відповісти
https://x.com/leusenko1 Олег Леусенко
показати весь коментар
05.02.2025 18:59 Відповісти
Все закономірно. Зедібіли вибрали шашлики.
показати весь коментар
05.02.2025 19:09 Відповісти
Что тут гадать, какие условия могут быть у беспредельщиков и отморозков, типа путлера?

Отдайте им всё на халяву, а сами оставайтесь ни с чем, вот такие будут условия.
показати весь коментар
05.02.2025 19:07 Відповісти
показати весь коментар
05.02.2025 19:11 Відповісти
показати весь коментар
05.02.2025 19:35 Відповісти
Як і народ на приколі.
показати весь коментар
05.02.2025 19:47 Відповісти
Тут один із зесекти вчора бризкав слиною, що Порошенка і Кличка давно треба було посадити. Ось яка в них основна проблема. А те що смарагдовий вилупок знищив Україну їх не іпе.
показати весь коментар
05.02.2025 20:41 Відповісти
один дурик носиться по сайту з посиланням на петицію накласти санкції на Пороха ніби то за створення партії ригіонів.
хоча воно добре знає що там зовсім інша історія , але ж зелене бидло воно бидло і щоразу це доказує
показати весь коментар
05.02.2025 20:47 Відповісти
можна поцікавитися - а яка НА ТЕПЕРІШНІЙ час різниця між кличком порошенком і зеленським? не кажучи про зеслугу зенужного!(
показати весь коментар
05.02.2025 20:55 Відповісти
Для фсбешних ботів "всє ані адінакавіє, всє аднім міром мазаніє, всє ані варуют…"
показати весь коментар
05.02.2025 21:03 Відповісти
А чого я повинна витрачати свій час, щоб щось доводити зебілу або ідіоту, що включив дурочку?
показати весь коментар
05.02.2025 22:23 Відповісти
Ти Південь поверни українцям! Не треба парити населенню про непотріб Курщину!
Чи вирішили Південь обміняти на срану курщину? Так Пу наказав?
показати весь коментар
05.02.2025 20:02 Відповісти
Брехуне, поверни українцям Азовське море з містами на березі цього моря і базами відпочинку. Поверни запорізьку АЕС і Новокаховську ГЕС, Поверни Херсонську і Запорізьку область та міста Маріуполь, Вугледар, Бахмут, Севєродонецьк, Лісічанськ та інші, вони набагато більші Суджі. Як тобі спиться брехуне, коли по твоїй вині загинули сотні тисяч військових і мирних громадян, коли за твоєї збереженої дупи кацапи згвалтували сотні дітей і жінок, коли виросли цвинтарі за ці три роки, як за всі 30 років незалежності. Коли половина населення України поїхали шукати долі і щоб зберегти своє життґя і своїй дітей, а ти тут розмишляєш вслух про Курську область, ніби цього всього не сталося?
показати весь коментар
05.02.2025 20:13 Відповісти
Ну,хз,зе неук у військовій справі,але творожний вихваляє.Знає,що х.ня,як військовий,але хвалить.Нехай туди їде і останнім повертається з боліт.
показати весь коментар
05.02.2025 20:18 Відповісти
Що там той сраний шматок курщини в порівнянні з тим, що Україна втрачає Крим, вихід до моря, шельф і все що повʼязане зі статусом морської держави.
показати весь коментар
05.02.2025 20:32 Відповісти
Ішак і надалі піаритьта виправдовує свою авантюру, видаючи бажане за дійсне та сподівається, що це буде мати якийсь результат в майбутньому. А буде приблизно так, що ***** за умову сісти за стіл перемовин потребує вивід ЗСУ з курщини.
показати весь коментар
05.02.2025 21:28 Відповісти
Кацапи в Україні захопили в 100 разів більше території, ніж ми на тій кукурщині!
показати весь коментар
05.02.2025 21:29 Відповісти