9113 відвідувачів онлайн
6 179 21

Рубіо не поїде на саміт G20 до ПАР: "Південна Африка робить дуже погані речі"

Рубіо не поїде на саміт G20 в ПАР та пояснив, чому

Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що не поїде на саміт G20 у Південно-Африканській республіці.

Про це він повідомив у соцмережі X, передає Цензор.НЕТ.

"Я не відвідуватиму саміт G20 в Йоганнесбурзі. Південна Африка робить дуже погані речі. Експропріація приватної власності. Використання G20 для просування "солідарності, рівності та стійкості". Іншими словами: DEI та зміна клімату", - пояснив держсекретар.

Рубіо заявив, що його робота полягає в просуванні "національних інтересів Америки, а не витрачанні грошей платників податків чи потуранні антиамериканізму".

Напередодні у ПАР заявили, що не можуть запросити Путіна на саміт G20 через ордер МКС.

Рубіо не поїде на саміт G20 в ПАР та пояснив, чому

Топ коментарі
+14
А вони працювали? Наскількі я зрозумів після приходу Мандели до влади чорношкірі громадяни якраз таки перестали працювати та опанували ,,експропріацію,, у білих. Скрізь пишуть що міста ПАР це суцільна злочинність. Залишки білих ховаються у будинках під огорожею з колючої проволоки. Як і в країнах колишніх колоніях бритів чи голандців, португальців, французів.
показати весь коментар
06.02.2025 15:23 Відповісти
+13
Треба зробити ПАР 51 штатом США, призначити туди південноафриканця Маска губернатором, він швидко наведе порядок.
показати весь коментар
06.02.2025 15:10 Відповісти
+8
Ця ПАР зараз в друзях *****, тому непогано, що не поїдуть
показати весь коментар
06.02.2025 15:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Треба зробити ПАР 51 штатом США, призначити туди південноафриканця Маска губернатором, він швидко наведе порядок.
показати весь коментар
06.02.2025 15:10 Відповісти
Правда перед тим потрібно вислати в сусідні бантустани чорну частину населення ПАР.
показати весь коментар
06.02.2025 15:16 Відповісти
а хто ж буде працювати? Підмітати, чистити, готувати, мити посуд, вивозити сміття?
показати весь коментар
06.02.2025 15:17 Відповісти
А вони працювали? Наскількі я зрозумів після приходу Мандели до влади чорношкірі громадяни якраз таки перестали працювати та опанували ,,експропріацію,, у білих. Скрізь пишуть що міста ПАР це суцільна злочинність. Залишки білих ховаються у будинках під огорожею з колючої проволоки. Як і в країнах колишніх колоніях бритів чи голандців, португальців, французів.
показати весь коментар
06.02.2025 15:23 Відповісти
хз хто вулиці прибирає та каналізацію чистить...думаєш білі?
показати весь коментар
06.02.2025 16:19 Відповісти
вони тільки зпід батога працюють.
показати весь коментар
06.02.2025 17:05 Відповісти
Негри можуть працювати тільки під ударами батога білого наглядача
показати весь коментар
06.02.2025 19:54 Відповісти
Солідарно з путєном, містер Рубіо?
показати весь коментар
06.02.2025 15:22 Відповісти
Вам довбойобам алмази і рубіни не дають?
показати весь коментар
06.02.2025 15:23 Відповісти
Ця ПАР зараз в друзях *****, тому непогано, що не поїдуть
показати весь коментар
06.02.2025 15:26 Відповісти
Теперішні США також друзі *****, найкращі в світі.
показати весь коментар
06.02.2025 15:49 Відповісти
Що цікаво, ПАР мае власну ЯО.
показати весь коментар
06.02.2025 15:33 Відповісти
Давно вже ні. Відмовились ще у 90-ті
показати весь коментар
06.02.2025 16:25 Відповісти
Рубіо ти тільки Маску про це не кажи, бо судячи з того як його виховували у ПАР в часи апартеїду він може на тебе образитись
показати весь коментар
06.02.2025 15:50 Відповісти
"Південна Африка робить дуже погані речі"

Які?
Колупається між пальцями ніг, а потім нюхає?
показати весь коментар
06.02.2025 15:57 Відповісти
Маск тепер влада. Хоче - дає гроші хитродупим хвойдам, не хоче - звоне в пекін, щоб звідти дали. Хвойдам все одно, а трампону приємно.
показати весь коментар
06.02.2025 16:50 Відповісти
Вірно. Не мій цирк - не мої абізяни.
показати весь коментар
06.02.2025 17:01 Відповісти
Глупая выходка!

А нельзя было предложить перенести эту встречу в другую страну?
показати весь коментар
06.02.2025 19:01 Відповісти