9087 відвідувачів онлайн
12 494 25

Під час обшуків у Комарницького знайшли документи про фінансування "Слуги народу", - Черненко

гроші для партії Слуга народу

Співробітники НАБУ і САП під час обшуків у київського адвоката Дениса Комарницького, за неофіційною інформацією, знайшли матеріали, що містять дані про фінансування партії "Слуга народу".

Про це у Facebook повідомив колишній народний депутат Олександр Черненко, інформує Цензор.НЕТ.

Екснардеп нагадав, що за інформацією слідства, слідчі дії проводились у рамках розслідування у сфері будівництва і землевідведення. Але наслідки цих обшуків, на його думку, можуть вийти далеко за рамки цих справ.

"За неофіційною інформацією, під час обшуку правоохоронці знайшли документи, що містять дані про фінансування партії "Слуга народу". Нібито також було знайдено аудіозаписи, у яких фігурує багато з високопоставлених посадовців з цієї політичної сили та Офісу Президента" – написав Черненко.

На його думку, це буде добрим тестом для НАБУ і САП – чи буде реакція щодо виявлених документів, чи "вони так і залишаться в шухлядах детективів".

Сам Комарницький заявив про "замовну брудну кампанію" проти нього, його родини і клієнтів. Він повʼязав обшук зі своєю адвокатською діяльністю і повідомив, що звертатиметься до суду для захисту честі, гідності та ділової репутації.

Топ коментарі
+26
Самі на себе вийшли. Замнуть?
показати весь коментар
06.02.2025 20:44
+18
показати весь коментар
06.02.2025 20:44
+16
показати весь коментар
06.02.2025 20:45
Коментувати
Сортувати:
Самі на себе вийшли. Замнуть?
показати весь коментар
06.02.2025 20:44 Відповісти
показати весь коментар
06.02.2025 20:45 Відповісти
Ні))) то чел, скоріш за все - або тупонув десь, або зажерся, або зіскочити забажав))))

Або зеленим цап відбувайло потрібен на пожарний - бо німці з австріяками можуть запотиличників надавати, якщо на Кличка полізуть.
показати весь коментар
06.02.2025 20:50 Відповісти
Порошенко отметили на МОЛИТВЕННОМ Завтраке с республиканцами в США. Вот почему это важно / СИНЮТКА- ютуб
був оголошений як віп-персона з трибуни під аплодисменти величезного залу гостей
показати весь коментар
06.02.2025 22:32 Відповісти
показати весь коментар
06.02.2025 20:44 Відповісти
Невже там й про ті бабки , що віз той, що "ПА ТІХАМУ В ЛЄС" просився?
НАБУ та САП - саме ці структури їли теж бабло фонду USAID, котрий прихлопнув з перевірками МАСК ...
Невже злякалися й почнуть щось робити.
показати весь коментар
06.02.2025 22:37 Відповісти
УМЄРОВ-ВИХАДІ? А наліз нього ж план у Турції з командою хйла та Келлогом мусить... А тепер кажуть відкладається перемовна історія ...
показати весь коментар
06.02.2025 22:40 Відповісти
Та ні САП, ні НАБУ не пройдуть той тест на порядність, бо це НЕМОЖЛИВО!
показати весь коментар
06.02.2025 20:45 Відповісти
Звиняюсь, і шо тіпєріча дєлать,
показати весь коментар
06.02.2025 20:49 Відповісти
ще одне ТЦК підірвуть
показати весь коментар
06.02.2025 20:56 Відповісти
Заносили - віина почалася - перестали носити і вони хотіли ломанутись бо золотии запас закінчився - тоді "старші" іх почали ловити і стращати
показати весь коментар
06.02.2025 20:55 Відповісти
Виходить, що Дубінський в суді не брехав, коли свідчив, що СН фінансувалась за російські гроші? Але чи набудуть ці матеріали розголосу? Чи будуть розмінною монетою для збагачення керівництва САП і НАБУ? Та кануть, як колись зникла чорна бухгалтерія Янека, матеріали по розстрілам Небесної Сотні...
показати весь коментар
06.02.2025 20:58 Відповісти
Главнає нє вийті на саміх сєбя...
показати весь коментар
06.02.2025 20:59 Відповісти
Вбивця чеченців, вже виїхав до керівників НАБу і САП...
показати весь коментар
06.02.2025 21:04 Відповісти
Ні, викликав до себе, "на кого батон крошать".
показати весь коментар
06.02.2025 21:33 Відповісти
Виявиться ІПСО, рука Кремля, і втручання особисто Порошенка.
показати весь коментар
06.02.2025 21:06 Відповісти
Та ви шо? Вони ж слуги народа.
Хай їм пусто буде
показати весь коментар
06.02.2025 21:07 Відповісти
комарницький?
це ж гандон черновецького.
отакої!
чи позитивні блогери будуть терміново тулить цю потвору до віталіка?
показати весь коментар
06.02.2025 21:18 Відповісти
Гундоса почвара як німецька актриса, приймав від усіх казнокрадів і агентів ФСБ, починаючи з Комарницького і закінчуючи Сівковичем, Деркачем. Тому і така війна. Тому і від влади його буде важко відсторонити, бо знає, що йому світить.
показати весь коментар
06.02.2025 21:20 Відповісти
Копнуть бы ещё как следует у Ху#ла с Израителем и Козаком.
Там финансирование слуги урода на десятки миллиардов долларов.
показати весь коментар
06.02.2025 21:23 Відповісти
тільки оприлюднення цих документів може їх захистити від знищення
показати весь коментар
06.02.2025 22:04 Відповісти
https://x.com/********



https://x.com/********

Yaroslav Dziubin ✚25



https://x.com/********

@********


Реальність України після катастрофи 19-го...
показати весь коментар
06.02.2025 23:22 Відповісти
Всі наші бидлоелітні крадії між собою давно перезлягалися - нема де проби ставити. Якщо одне в іншого харкне, то обхаркає собі спину.
показати весь коментар
06.02.2025 23:23 Відповісти
Амбарная книга 2.Сивкович давал все под роспись.
показати весь коментар
07.02.2025 07:33 Відповісти
Этот крысятник так уже надоел, что отвратительно даже его обсуждать1

Хочется дождаться конца войны, а потом собрать всех этих уродов в один мешок и отправить на

экскурсию к Титанику.
показати весь коментар
07.02.2025 09:17 Відповісти