Мир через силу - такий меседж лунатиме на Мюнхенській конференції з безпеки, - посли G7

Посли G7 повідомили, який меседж лунатиме під час Мюнхенської безпекової конференції.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у пресслужбі послів "Великої сімки" в Україні.
"Посли G7 почули від міністра Сибіги щодо планів України. "Мир через силу" - такий меседж звучатиме на Мюнхенській безпековій конференції та на третю річницю повномасштабного вторгнення", – йдеться у повідомленні.
Мюнхенська конференція є регулярним форумом для глобальних обговорень міжнародної безпеки, який набув нового значення на тлі тяглої війни Росії проти України та інших викликів.
Цього року відбудеться з 14 по 16 лютого. Очікується, що в ній візьмуть участь близько 60 голів держав і урядів, 150 міністрів з усього світу, а також керівники провідних міжнародних організацій.
Нагадаємо, українську делегацію на Мюнхенській безпековій конференції очолить президент України Володимир Зеленський.