10131 відвідувач онлайн
11 466 184

Чоловік помер у ТЦК в Чернівцях. Йому стало зле під час ВЛК, - поліція

Помер чоловік у ТЦК Чернівців. Поліція проводить розслідування

32-річний чоловік помер у Чернівецькому обласному ТЦК та СП.

Про це повідомив Департамент комунікації Нацполіції області, передає Цензор.НЕТ.

Так, 7 лютого правоохоронці виявили в обласному центрі 32-річного жителя, який перебував у розшуку за ухилення від мобілізації.

"Відтак його було запрошено в обласний ТЦК та СП для уточнення військово-облікової інформації, на що він погодився.

За попередньою інформацією, під час проходження військово-лікарської комісії в нього різко погіршилось самопочуття і він знепритомнів. Буковинцю одразу розпочали надавати домедичну допомогу, а на місце події було викликано медиків. Однак, під час проведення реанімаційних заходів, лікарями було констатовано смерть чоловіка", - йдеться в повідомленні.

Тіло чоловіка направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.

Розпочато розслідування за ст. 115 з приміткою "природня смерть" Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Топ коментарі
+42
Цікаво чи будуть реакції і заклики від медійників на цей випадок із закликами до покарання Чернівецького ВЛК за цей випадок? А хоча ні, це вмер звичайний ухилянт/раб/кріпак, на якого всім їм по*уй.
показати весь коментар
07.02.2025 11:48 Відповісти
+36
"Природня смерть" запрошеного в ТЦК наступає в 32 роки. Це ж аксіома! А як інакше?
показати весь коментар
07.02.2025 11:50 Відповісти
+31
Ай, який ухилянт.
ВЛК п'яти хвилин не вистачило зробити висновок "повністю придатний"!
показати весь коментар
07.02.2025 11:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Щоб довести людину до смерті не обов'язково бити її ногами. Можливо у військовозабов'язаного було слабке серце, ось він не витримав погроз, коли співробітники ТЦК розказали яку "сладкую жизнь они ему там устроят"
показати весь коментар
07.02.2025 12:08 Відповісти
Тобто навіть службову перевірку не призначено. Одразу ст.115. Без висновку судмедекспертизи. Геніально. Типу середня тривалість життя в Україні десь 30-35 років.
показати весь коментар
07.02.2025 12:03 Відповісти
Що про це скаже Сирський з Драпатим?
показати весь коментар
07.02.2025 12:05 Відповісти
Скажуть, що клятий ухилянт навмисно помер, щоб не виконувати свого конституційного обов"язку з захисту Батьківщини, та ще й підставив працівників тцк та влк.
показати весь коментар
07.02.2025 12:09 Відповісти
- бабыещёнарожают ...
показати весь коментар
07.02.2025 12:10 Відповісти
"під час проходження військово-лікарської комісії, в нього різко погіршилось самопочуття....на місце події було викликано медиків."

А хто ж тоді проводив ВЛК? Самі тцкуни?
показати весь коментар
07.02.2025 12:06 Відповісти
Якісь методи як у міліції 90-х. Там теж чомусь молоді люди раптово помирали.
показати весь коментар
07.02.2025 12:12 Відповісти
хахахахахахахаха, мухахахахахахаха. на ВЛК де купа лікарів не знайшлося не одного хто мыв би провести реанімаційні заходли, азхазазазазаза, це ваще ЛОЛОЛОЧЕНКО



От жеж кріварукіє одоробала. Реанімаційні заходи це ж база. Які вони в біса лікарі тоді. Чорниє ескуапи в бєлих халатах, як ті платформєнщікі за бабло.
показати весь коментар
07.02.2025 12:14 Відповісти
Де ти набереш скільки лікарів на всі ВЛК, які працюють цілодобово? Ось і викручуються як можуть.
Ось і беруть кочегарів, сантехніків та електриків з лікарень. Тим більше що потрібен один діагноз.
показати весь коментар
07.02.2025 12:37 Відповісти
Ну от взяти хоча б мене, я не гінеколог, але подивитись можу
показати весь коментар
07.02.2025 12:39 Відповісти
Когда увидишь поперёк, не забудь сообщить
показати весь коментар
07.02.2025 14:05 Відповісти
Та всім розкажу і покажу, думаю нобєлєвку отримааю за це
показати весь коментар
07.02.2025 14:12 Відповісти
Яке розслідування) Це був терорист завербований фсб рф, він хотів підмішати у бутлі з водою отрути, але переплутав пляшки!
показати весь коментар
07.02.2025 12:08 Відповісти
ОМБр Григорович щодо вбивства військового ТЦК: До ухилянтів мають бути більш жорсткі міри, ніж "бусіфікація"
То це вже який по рахунку "стало зле" ?
Давайте називати речі своїми іменами, не стало зле, а вбили.
показати весь коментар
07.02.2025 12:10 Відповісти
Знову набігли підари-сцикуни-ухилянти обсмоктувати ТЦК! Вбили!!!! Чуваку строк підійшов після його ширяння солями і пекельними сумішами! Таких як він у квартирах після передозу дохнуть втихаря і лежать у хатах і квартирах завонюються. Краще б цю тему кожен день піднімали - про наріків. Як боротися з цим. Нє-єєєє! Ведуться на ті теми , які вигідні москалям! Придурки!
показати весь коментар
07.02.2025 13:37 Відповісти
Цікаво чому він 32 роки прожив, а як тільки попав туди, то одразу помер?

Зараз ультрапатріоти напишуть що він помер аби не йти на фронт.
показати весь коментар
07.02.2025 12:11 Відповісти
Занадто сильно ухилявся - от і помер ...((
показати весь коментар
07.02.2025 12:18 Відповісти
32 роки. І такий слабкий. Мабуть, пиячив чи коловся з дитинства ! Т о до чого тут " .... під час проходження військово-лікарської комісії ..." В той день він міг й за "чашкою" горілки знепритомніти вдома чи не так ?
показати весь коментар
07.02.2025 12:12 Відповісти
Бухати це тобі не спортом займатись, тут здоровля мати треба. Алкаші як раз ВЛК пройдуть ще фору дадуть тендітним маминим синкам із качалок
показати весь коментар
07.02.2025 12:18 Відповісти
Здоровля тримати чарку - це не здоров'я ЛІТАТИ по окопам з 30-50 кг на спині, під та у руках. Серце тримає чарку, а навантаження відмовляється !
показати весь коментар
07.02.2025 12:27 Відповісти
Не боги горшки ліплять. Трохи вправ, тренувань для молодого організму і всі обмеження здадуться байкою.
показати весь коментар
07.02.2025 12:33 Відповісти
Звісно. Не в горах народився. Проте в 32 роки на медкомісії дуба врізати - це занадто. Бачив таких на марафоні. Так це ж трясця марафон, а не в трусах біля медикині йовзати.
показати весь коментар
07.02.2025 12:44 Відповісти
тут до ванг не ходити. не треба бути медиком, щоб зрозуміти, що померлий мав всі класичні прояви гіпертрофічної кардіоміопатії (ГКМП), що й призвело до раптової серцевої смерті (РСС). саме в молодому віці такий ризик смерті серця особливо високий. так як новий препарат для лікування- Camzyos, Мавакамтен, дуже дорогий та потребує довготривалого прийому, на що у мобілізованого не було грошей, а у мсек часу на очікування, то комісія на місці вирішила по старінке, провести йому термінову спиртову септальну *******, в результаті чого мобілізований і помер природною смертю. "від алкоголізму" - записано в висновку судмекексперта тієї ж мсек. так що розходимось, ніякого криміналу. навіть багато молодих спортсменів так вмирає. буває.
показати весь коментар
07.02.2025 12:15 Відповісти
Це все припущення. Помирають від різного.
показати весь коментар
07.02.2025 12:43 Відповісти
)) ясний пєнтіум. ну тут явно не класична епілєпсія. тут міг би ще померти й від термінової септальної міектомії, але, судячи з опису, медики, знайомі з основами медицини, в мск були повністю відсутні, якщо й був кардіохірург з ветклініки, то, випадково в цей момент, покурить вийшов, тому ******* бувшому ветеринару довірили провести. ніхто ж з комісії й подумати не міг, що такі мєлочі можуть до такого привести. а то б професійних медіків заранє викликали, щоб вже потім не викликати їх на реанімацію.
показати весь коментар
07.02.2025 13:12 Відповісти
Вибачте, але ви повністю не у курсі цього випадку, не зважаючи на вашу геніальну прозорливість невизнаного діагноста. Він помер у проктолога!
показати весь коментар
07.02.2025 13:50 Відповісти
Ще одна жертва терористів з центру катування.
показати весь коментар
07.02.2025 12:18 Відповісти
Ага. В 32 взяв і помер..... Замочили.
показати весь коментар
07.02.2025 12:23 Відповісти
За три роки повномасштабного вторгнення 32 річних чоловік не загинув ні від ракет ні від шахедів, але помер у ТЦК, Країна чудес їй богу.
показати весь коментар
07.02.2025 12:26 Відповісти
Не нужно такими новостями будоражить общество, все мы смертны и в принципе любой может умереть в каждую минуту, причин тысячи!

Жаль человека, но видно так ему было суждено, а ТЦК не имеет к этому никакого отношения.
показати весь коментар
07.02.2025 12:27 Відповісти
однако какое совпадение...пришел в ТЦК и умер...в 32... не в АТБ, не в сауне, не в баре, не дома, не на стадионе...умер на ВЛК(!) врачебной(!) ***** комисии! Навідь "швидку" не треба викликати...тут збіговіисько кваліфікованих (?) лікарів...і отакої...
показати весь коментар
07.02.2025 12:31 Відповісти
Человек может умереть где угодно и когда угодно, по всей видимости был стресс и сердце не выдержало.

Не ищите врагов, там где их нет, смутьянов в Украине и так хватает.
показати весь коментар
07.02.2025 12:36 Відповісти
да...мог где угодно...а умер в ТЦК в окружении врачей...врагов не ищу...констатирую факт, а смутьянов( хотя при чем тут смутьян? ) везде хватает..
показати весь коментар
07.02.2025 12:39 Відповісти
Десять лет идёт война в Украине, а вы так и не поняли, что только вместе можно выжить и добиться справедливости, а когда вы все врозь, вас будут бить и унижать.

Сегодня нужно победить внешнего врага, а только потом, нужно будет бороться с внутренним, а сразу всё это делать не получится, а тем более, с таким народом.
показати весь коментар
07.02.2025 12:50 Відповісти
ты меня патетикой не дави, приезжай в Николаев, хотя тут не так уже как до освобождения Херсона и расскажешь о смыслах жизни и кто что не понял...Пониматель блд, интернетный
Не так страшні московські вощі як українські гниди! Єта фраза, сказанная более 100 лет назад, сегодня тож актуальна
показати весь коментар
07.02.2025 13:04 Відповісти
Согласен, в плане того, что такие внутренние враги, как вы, намного страшнее внешнего врага, его видно и он не скрывает своей ненависти к Украине и украинцам, а вы выдаёте себя за патриотов Украины, а на самом деле, являетесь её страшными врагами.
показати весь коментар
07.02.2025 13:36 Відповісти
так і пиши, боротися з президентом Єрмаком не на часі
показати весь коментар
07.02.2025 13:04 Відповісти
А для вас "внешний враг" я так зрозумів це в Україні, а "внутренний" це в Німеччині?
показати весь коментар
07.02.2025 13:06 Відповісти
Не стоит собственную глупость выносить на всеобщее обозрение.
показати весь коментар
07.02.2025 13:37 Відповісти
Як би помер в АТБ чи вдома, то про це не цікаво писати писакам і сцикунам і москальські тролі не заробили би ні копійки!
показати весь коментар
07.02.2025 13:45 Відповісти
Ну то і не треба було в новини вкидати про вбивство ТЦКуна, щоб не будоражити спільноту поганими новинами
показати весь коментар
07.02.2025 12:35 Відповісти
"Природня смерть", кажете? Тобто це природгьо - відвідати ВЛК і померти? Чому тої "природньої смерті" не сталося за інших обставин? Тут просто написана дурість, хоча це не означає, що від мобілізації, чи проходження ВЛК треба ухилятись. Просто лікарям потрібно згадати, що вони лікарі.
показати весь коментар
07.02.2025 12:30 Відповісти
ВЛК взагалі явище для людини не природнє, тому так, на ній можна і копита двинуть
показати весь коментар
07.02.2025 12:36 Відповісти
Чорний гумор

Помер до того як відправили у частину : Помер 32-річний житель, який перебував у розшуку за
ухилення від мобілізації.

Помер через день у військовій частині : Мужній військовий віддав життя, захищаючи своїх побратимів

Надревніша професія журналіста вона така....
показати весь коментар
07.02.2025 12:30 Відповісти
А най би ви так само жили
показати весь коментар
07.02.2025 12:32 Відповісти
Хлопець хоч і попав в місце, де всі болящі чудесним чином позбавляються всіх хвороб, але, очевидно, просто не встиг пройти оздоровлюючі обряди ескулапів ВЛК до кінця і раптово помер. Ось чому так важливо кожному вчасно оновити свої дані і як можна раніше відвідати ТЦК, щоб безкоштовно отримати заряд здоров'я, бадьорості, оптимізму, і, головне, впевненості у власному майбутньому!
показати весь коментар
07.02.2025 12:35 Відповісти
Ціную ваш гумор. Проте, у 22 році казали з телеящика - готуйтеся всі, бо всі будуть воювати. Це актуально й зараз. Тому, хлопець не попав у місце, а сам вліз по вуха вдома у тепличних умовах. Виключаю, що він - інвалід дитинства. Їх на ВЛК в інше місце запрошують. У мене сусід там був.
показати весь коментар
07.02.2025 12:50 Відповісти
18-25 точно мобілізують, буде як в російських серіалах - лишаться самі мєнти і плокулоли
показати весь коментар
07.02.2025 13:03 Відповісти
В анабиоз впал наверное.
показати весь коментар
07.02.2025 12:38 Відповісти
Залізно "ухилився", не придерешся.
показати весь коментар
07.02.2025 12:44 Відповісти
К в кацапстане сердечная недостаточнасть
показати весь коментар
07.02.2025 12:46 Відповісти
В новині змі використовують маніпуляційні формулювання. "Чоловіка було запрошено" - ага з хлібом в сіллю, святковим запрошенням. "Поліція виявила в процесі відпрацювання" - ага, випадково знайшла тіло, яке випадково і раптово померло. "Природня смерть" - якось так співпало, що вмирають всі, хтось у тцк - таке нажаль буває, ніхто не винний. "Надали медичну допомогу" - тцк тим і займається, що турбується про здоров'я. Якщо вам зле, ідіть у тцк, там одразу допоможуть, поставлять на ноги, якщо вмрете, то це цілком природньо
показати весь коментар
07.02.2025 12:46 Відповісти
Ну так в нас в міліцейських/поліцейських відділках люди частенько падають і вмирають від падіння з висоти свого зросту, а в тцк у людей раптово загострюються хронічні або приховані хвороби. Але неупереджені розслідування завжди підтверджують, що причини смерті природні.
показати весь коментар
07.02.2025 13:23 Відповісти
пан холопа, старий молодого, молодиц старого, пагон рядового, рядовий пагона, тцкун гражданського, гражданський тцкуна.
Кожен намагається випхати когось замість себе.
туди нехоче ніхто
показати весь коментар
07.02.2025 12:49 Відповісти
Ухилися от призыва с помощью смерти,сорок штраф и конфискация майна.
показати весь коментар
07.02.2025 12:51 Відповісти
Взагалі-то життя один раз дається, і кожен в праві прожити його як хоче, але якщо ти давав присягу, то маєш іти на фронт на захист вітчизни, а не сидіти на броні та відлавлювати людей замівсть себе!!!
показати весь коментар
07.02.2025 13:01 Відповісти
Я не заключав не з ким ніякий договір і підпис не ставив, що я комусь шось винен і тим паче не давав присягу. Жіночко, у нас тут не середньовіччя, а щось схоже на капіталізм. Тут так це не працює, як ви хочете. Безоплатно, а тим паче за ідею воювати ніхто не буде.
показати весь коментар
07.02.2025 13:16 Відповісти
Мы с вами как то не пересекались. Я таких постоянно спрашиваю. У меня, с этого сайта, уже большая коллекция ответов. Прошу назовите вашу сумму вознаграждения, за которую вы в понедельник подпишите контракт.
Спасибо.
показати весь коментар
07.02.2025 14:17 Відповісти
Я? Я ні за яку. А от інші люди цілком ймовірно, що заключать. От я це особистість, а не загальна маса, насєлєніє чи виборці Зеленського 73%
показати весь коментар
07.02.2025 14:31 Відповісти
А от інші люди цілком ймовірно, що заключать.

С небольшим отклонением ваш ответ попадает в топ ответов с этого сайта.
Самый распостраненный ответ:
Сумма колеблется от 1-2 миллионов грн, но воевать будут индусы и жители Южной Америки.
Еще никто, даже не соврал, ещё № штук, и я иду.
Спасибо. Радуйте нас комментариями
показати весь коментар
07.02.2025 15:05 Відповісти
Це добре чи погано? Я правильно відповів?
показати весь коментар
07.02.2025 15:10 Відповісти
А хто я такой? Давать вам оценку. Сам пенсионер, пока спокойно взираю на события. Вы выражаете мнение большинства пользователей. Мы все за колхоз, только в другом селе
показати весь коментар
07.02.2025 16:13 Відповісти
Твої мужики всі ті? Всіх на війну відправила? Чи ти стара діва нетрадиційної орієнтації?
показати весь коментар
07.02.2025 13:17 Відповісти
Мабуть "переборщили" з пропозицією піти добровольцем
показати весь коментар
07.02.2025 13:04 Відповісти
зробили пропозицію від якої не зміг відмовитися
показати весь коментар
07.02.2025 13:06 Відповісти
В нас нещодавно тцкуни зловили на вулиці інсулінозалежного діабетчика і тримали його в своїй буцегарні вимагаючи підписати направлення на влк, не пускали до нього рідних . Чоловікові стало погано, але йому пощастило, що пси не забрали у нього телефон і він зміг подзвонити рідним,які викликали швидку.
показати весь коментар
07.02.2025 13:18 Відповісти
то його визнали придатним чи ні?
якщо ні, то яка причина? "Смерть" в списку захворювань не числиться.
показати весь коментар
07.02.2025 13:23 Відповісти
Там всі придатні!!! Я з обмежено придатного по 3 (ТРЬОМ) статтям, став абсолютно придатним, безо всяких приписок, як пишуть іншим шо там типу в ТЧК можна працювати чи в тилу. Універсальний солдат епти, но я і не сперечався, бо у мене бронь, хотів скорше покинути те місце, та і мені якось байдуже на той висновок влк, бо я навіть не розглядаю такого варіанту як служба навіть у тилових частинах
показати весь коментар
07.02.2025 13:35 Відповісти
Это трюк ИПСО, они специально приходят в ТЦК и умирают там.
показати весь коментар
07.02.2025 14:55 Відповісти
Так сильно боявся вмерти, що сам вмер. Геройська смерть.
показати весь коментар
07.02.2025 15:03 Відповісти
Чорт, це не країна а якась кунсткамера, притрушена блискітками офіційних заяв і телемарафону
показати весь коментар
07.02.2025 15:10 Відповісти
Народець щось зовсім нежиттєздатний пішов, померти в 32 роки на пустому місці?
Так злякався, що можливо помре на фронті, що серце не витримало страху
показати весь коментар
07.02.2025 22:12 Відповісти
Сторінка 2 з 2