11650 відвідувачів онлайн
1 268 11

Водій вантажівки за $14 000 планував таємно вивезти порушника за кордон, - ДПСУ

Водій вантажівки хотів переправити ухилянта

Водій вантажівки намагався незаконно переправити до Словаччини військовозобов'язаного чоловіка.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі, передає Цензор.НЕТ.

Співробітники відділу внутрішньої та власної безпеки та військовослужбовці Чопського загону стали на заваді протиправним намірам водія вантажного автомобіля, який за грошову винагороду взявся перевезти до Словаччини чоловіка призовного віку.

Де сховався пасажир?

"Пасажир" причаївся на місці для відпочинку в автівці та мав намір уникнути проходження прикордонного контролю. Зʼясувалося, що за обіцянку й організацію незаконного перетину кордону він заплатив 14 тис. доларів США.

Переправника затримали правоохоронці. Йому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Порушник кордону понесе адміністративну відповідальність.

Топ коментарі
+7
А чим цей чоловік гірший від тих, що полетіли в США на молитовний сніданок? Чому одним можна, а іншим ні? Конституція не для всіх однакова?
показати весь коментар
07.02.2025 18:44
+5
Сумасшедши суммы уже что бы из зеленого шапитолия сбежать. А ведь можно было бы сделать легальный откуп и это бабло пошло бы на экипировку солдат. Хотя тогда Дэрмаку не хватит денег гнид зеленых на курорты в США отправлять и Умэрчику на курорт в Турцию слетать. Памятай чужинець - тут господар Умэрчик и Арахамчик.
показати весь коментар
07.02.2025 18:55
+2
Три роки залишилось процентов 15. решта давно хто знайшли знайомства, хто як комісувались
показати весь коментар
07.02.2025 18:59
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
07.02.2025 18:41 Відповісти
А чим цей чоловік гірший від тих, що полетіли в США на молитовний сніданок? Чому одним можна, а іншим ні? Конституція не для всіх однакова?
показати весь коментар
07.02.2025 18:44 Відповісти
А чим гірші ті , хто 3 роки на війні , від тих хто весь це час не шкодує себе в "батальйоні Монако"...?
показати весь коментар
07.02.2025 18:50 Відповісти
Три роки залишилось процентов 15. решта давно хто знайшли знайомства, хто як комісувались
показати весь коментар
07.02.2025 18:59 Відповісти
А хто полетів на цей сніданок? Невже сам боневтік?
показати весь коментар
07.02.2025 19:00 Відповісти
Здається мені, що за 14К$ можна зробити офіційні документи для перетину кордону.
показати весь коментар
07.02.2025 18:54 Відповісти
За 14 к прикордонники самі перевезуть на своїх службових машинах )
показати весь коментар
07.02.2025 21:05 Відповісти
Теж можливий варіант..
показати весь коментар
08.02.2025 16:59 Відповісти
Сумасшедши суммы уже что бы из зеленого шапитолия сбежать. А ведь можно было бы сделать легальный откуп и это бабло пошло бы на экипировку солдат. Хотя тогда Дэрмаку не хватит денег гнид зеленых на курорты в США отправлять и Умэрчику на курорт в Турцию слетать. Памятай чужинець - тут господар Умэрчик и Арахамчик.
показати весь коментар
07.02.2025 18:55 Відповісти
Чи користувався водій ухилянтом на місці для відпочинку поки їхали до кордону?
показати весь коментар
07.02.2025 19:16 Відповісти
ні хто не розглядає варіанти законного відкупу чи альтернативної служби-їх нема є тільки 2 варіанта 1-на мясо 2-купити у зелекомісарів дорого білєт на життя Пропоную задати собі таке питання-тоді багато чого стане зрозуміло