6781 відвідувач онлайн
13 041 24

У "Резерв+" запрацювало автоматичне продовження відстрочок для певних категорій громадян, - Міноборони

У Резерв+ запрацювало автоматичне продовження відстрочок

У застосунку "Резерв+" впровадили автоматичне продовження відстрочок від мобілізації для певних категорій.

Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що відсьогодні у "Резерв+" запрацювало автоматичне продовження відстрочок для:

  • людей з інвалідністю, які мають відповідне посвідчення Пенсійного фонду;
  • студентів, аспірантів і докторантів

Тепер достатньо оновити військовий документ у "Резерв+", і якщо є підстави, відстрочка буде продовжена автоматично, пояснив міністр.

"Багато користувачів зверталися до Міноборони із запитом про запуск такої функції. Ми почули ці звернення й зробили сервіс ще зручнішим. Продовжуємо спрощувати бюрократію і працювати над тим, щоб військовозобов’язані отримували необхідні послуги швидко, прозоро і без бюрократичної тяганини", - додав Умєров.

Згодом ця функція буде доступна і для багатодітних батьків (троє дітей у спільному шлюбі).

Топ коментарі
+5
НУ ТАК ЗАРПЛАТНЯ 4000 долярів,ХІБА НІ? ЗА КОГО ГОЛОСУВАЛИ ВЧИТЕЛІ?
показати весь коментар
07.02.2025 21:52 Відповісти
+5
Та прибор вони клали на постанову КМУ. Ба більше, вони і на 23 ст Закону України про мобілізацію клали те, чим Зеля грає. Ст. Закону починається зі слів " Не підлягають мобілізації" Далі йде перелік підстав. В Законі не знайдете ані визначення слова "відстрочка", ані необхідності її оформлення або отримання. Закон передбачає підстави за якими людей не можуть мобілізувати, але ці виродки перекрутили все на свою користь і придумали надання відстроски і в кого її немає, той позбавляється права не бути мобілізованим відповідно до Закону! Крім того, таке право вони омбежують кожен раз, коли закінчується черговий трехмісячник, що теж протизаконно! Цей трехмісячник був вигаданий у травневій постанові КМУ 2024року, який ще вигадав отримання довідки, що теж протизаконно! При тому, підстави в Законі були і до травня 2024. Немає в Законі обов'язку оформлювати довідку, що начебто є підставою для реалізації права громадян. То що створили з реалізацією прав громадя, це злочин та знущання!
показати весь коментар
07.02.2025 22:06 Відповісти
+4
Працюю вчителем вже 30 років, кожні 3 міс треба їхати за 40 км, стояти в черзі, незважаючи на ел чергу, по 3-4 години. Через раз черга не доходить, бо блатні ідуть потоком, то за півгодини вони припиняють прийом, то відповідальна за прийом документів кудись уходить... Потім знову їхати, стояти в черзі та забирати довідку. Навіщо така бюрократія? Хай ті хлопці, які прибігли в школу за останні роки, їздять. Чи зробіть для тих, хто пропрацював більше 10 років, довідку раз на рік.
показати весь коментар
07.02.2025 21:26 Відповісти

Завантаження...