12936 відвідувачів онлайн
1 759 27

Ілон Маск заявив, що не має наміру купувати TikTok

Маск не купуватиме Тік-ток

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що не зацікавлений у придбанні платформи TikTok, яку США намагалися заборонити через занепокоєння щодо національної безпеки та її зв’язків з китайським власником - компанією ByteDance Ltd.

Відповідну заяву Маск зробив на конференції, яка була організована Матіасом Депфнером, мільярдером та генеральним директором німецького медіаконгломерату AxelSpringer, пише агентство Bloomberg, інформує Цензор.НЕТ.

"Я не подавав заявку на купівлю TikTok. У мене немає ніяких планів щодо того, що б я робив, якби у мене був TikTok", - сказав Маск.

Мільярдер також заявив, що сам він не користується TikTok.

Придбання соцмережі Twitter Маск назвав "винятком", заявивши, що зробив це, щоб "зберегти свободу слова".

"Зазвичай, я створю компанію з нуля", - заявив американський бізнесмен.

США побоюються, що TikTok може передавати дані Китаю

Влада США побоюється, що TikTok може передавати Китаю дані про американських користувачів.

У квітні 2024 року Конгрес США схвалив законопроєкт про блокування TikTok через можливу загрозу національній безпеці. Того ж місяця його підписав Джо Байден.

Компанії ByteDance, якій належить сервіс, дали 270 днів на продаж американському власнику. Цей термін закінчується 19 січня, тобто за день до інавгурації Дональда Трампа.

16 січня радник Трампа з національної безпеки Майк Волтц заявляв, що закон про блокування TikTok "допускає" продовження терміну продажу сервісу доти, доки угода не буде укладена.

Раніше повідомлялося, що Джо Байден не вводитиме заборону на TikTok в США, залишивши вирішення цього питання наступному президентові Дональду Трампу.

Топ коментарі
+6
Ему твиттер был нужен для прихода к власти Трампа. Он окупит издержки с лихвой.
показати весь коментар
09.02.2025 01:00
+5
Не велика таємниця. У путлера немає вільної валюти.
показати весь коментар
09.02.2025 00:42
+3
той тік ток йому нафіг не потрібен. вибори ж уже виграні і Муск дорвався до корита. і не тому що він хоче бабла намити як наші політики, а тому що він дужу любить владу і кайфує коли керує фінансовими потоками, а разом і людбми у тих потоках. А твіттер він купував лише для того, щоб допомогти Трумпу виграти вибори. до того ж не за свої власні кошти він його купував, а за мутні кошти з кацапського фонду.
показати весь коментар
09.02.2025 00:49
Коментувати
Сортувати:
Можливо досвід твітера його навчив чомусь - як купив ціна просіла на 80+%
показати весь коментар
09.02.2025 00:40 Відповісти
Ему твиттер был нужен для прихода к власти Трампа. Он окупит издержки с лихвой.
показати весь коментар
09.02.2025 01:00 Відповісти
два полупідара заявляють..
а попереджали ж люди...
показати весь коментар
09.02.2025 00:41 Відповісти
Не велика таємниця. У путлера немає вільної валюти.
показати весь коментар
09.02.2025 00:42 Відповісти
У нього є мрія- увесь світ сидить на Х й вибирає ультраправих патріотів !!!Вони з хйлом вже майже привели до перемоги партію AfD в Німеччині. Х - добряче попрацбїював над цим , працює й соьогодні. Підтримує партію ПАТРІОТИ Європи - зʼїзд в Мадриді , там усі європейські Орбани зібралися ... Трамп не визнає ЄС з Брюселем. ІГНОР! Марші "мітинг" з 10 Патріотів Європи у Німеччині на Х крутить вдень й вночі й взад й збоку - але все рівно ті ж 10 , як Путін з бабцями одними й тими катається взад і збоку. Й носять вони плакат з величезною літерою Х - захищають від утиску ... Бо насправді в Німеччині вже військовим дали наказ не користуватися цим Х .
показати весь коментар
09.02.2025 00:46 Відповісти
Уточнюю звучить це трохи інакше щодо Х в Німеччині для військових - указу типу не було

Віце-канцлер Німеччини Роберт Габек звинуватив Маска у свідомій підтримці ультраправих сил з метою послаблення Європи . Крім того, німецькі військові вирішили призупинити свою активність у соціальній мережі X (колишній Twitter), яка належить Маску, через побоювання щодо об'єктивності обміну інформацією на платформі
показати весь коментар
09.02.2025 00:51 Відповісти
Коли ви ліваки вже зрозумієте, що першопричиною популярності різних ультраправих партій є не ***** чи маск, а бездарна або взагалі шкідлива лівацька політика, а ***** і маск цим просто користуються.
показати весь коментар
09.02.2025 00:56 Відповісти
Усі партії ходили на вибори й отримували реакцію виборців на свої дії - ВИБОРАМИ
Чоме переміг НАЦИЗМ в Європі в середні 20го сторіччя ?
показати весь коментар
09.02.2025 01:06 Відповісти
Є так поняття ПОПУЛІЗМ хіба тільки у лівих? США прийшли до кризи ІСТОРИЧНОЇ двопартійності . У світі існують коаліційні правління країною - справжній баланс різносторонній , близький за поглядами , а не отой брехливий договорняковий двопрартійний ...от він й привів до піку популізму ізоліціоністського. Вам би хотілося весь світ пербудувати ?
показати весь коментар
09.02.2025 01:12 Відповісти
той тік ток йому нафіг не потрібен. вибори ж уже виграні і Муск дорвався до корита. і не тому що він хоче бабла намити як наші політики, а тому що він дужу любить владу і кайфує коли керує фінансовими потоками, а разом і людбми у тих потоках. А твіттер він купував лише для того, щоб допомогти Трумпу виграти вибори. до того ж не за свої власні кошти він його купував, а за мутні кошти з кацапського фонду.
показати весь коментар
09.02.2025 00:49 Відповісти
а шо Сі сталося ...? товаріщь маск взнав , шо трамп не на довго ?
показати весь коментар
09.02.2025 00:52 Відповісти
ілона не народжена в Амеріці - може валізи, параход, південна афріка?
показати весь коментар
09.02.2025 00:55 Відповісти
Може, тоді TikTok купить Маска?
показати весь коментар
09.02.2025 00:57 Відповісти
пиндець як все звалилося на *****.
3 ****** тиждні і нема країни...
показати весь коментар
09.02.2025 00:58 Відповісти
Українці хочуть чути новини про передоз. І щодо Маска також. Тому не треба турбувати людей вечірніми гундосами або проміжними новинами. Певідомите коли станеться.
показати весь коментар
09.02.2025 01:44 Відповісти
Трамп підписав указ, який наказує Міністерству фінансів і Міністерству торгівлі США створити суверенний фонд добробуту і заявив, що він може купувати TikTok.
показати весь коментар
09.02.2025 03:35 Відповісти
Так переймаюся тим, так переймаюся!
показати весь коментар
09.02.2025 05:46 Відповісти
То би ще кравчучку, бо все не влізе...
показати весь коментар
09.02.2025 05:47 Відповісти
Ілон, у тебя кіслоє ліцо, тєбє уже нікто дєнєг нє даст на покупку Тік-Тока. Аутист недавно вітав своїх іксів з днюхою, якось ніяково оголосив про скромний фінрезультат *свободи слова*. Донні-агрегатор не приносить слави і грошей.
показати весь коментар
09.02.2025 07:43 Відповісти
Трамп-молодший хвастався плакатом, як він ударом в пердак вишибає Бубачку з обкладинки журнала Тайм, а Тайм, як відповідь, в свою чергу помістив Аутиста на мощноє крісло Трампа. Так сказати, вбили березовий кілок в дружбу Донні Чубчика і Артиста больших і малих технологій.
показати весь коментар
09.02.2025 07:57 Відповісти
А шо таке? Грошиків не вистачає?
показати весь коментар
09.02.2025 08:46 Відповісти
То зачекайте, тік-ток же китайський, тобто й так "наш" (якщо дивитися з боку кооперативу "Озеро"), навіщо їм його купувати в самих себе?
показати весь коментар
09.02.2025 08:58 Відповісти
Нехай RT викупить; гарантовано у політиці цього каналу нічого не зміниться.
показати весь коментар
09.02.2025 09:29 Відповісти
Нафіга новини про того нациста??
показати весь коментар
09.02.2025 10:01 Відповісти