Головним питанням Мюнхенської безпекової конференції буде війна в Україні, - держсекретар США Рубіо

Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що головним питанням Мюнхенській безпековій конференції для американської делегації буде питання російської війни в Україні.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"На цю конференцію їдуть люди з усіх куточків світу. Але головним для всіх буде війна в Україні, і президент дуже чітко сказав про це. Президент Трамп чітко заявив, що війну в Україні потрібно закінчити",- зауважив глава Держдепу.
Рубіо зауважив, що президент США має наміри просуватися в цьому питанні, щоби покінчити з війною.
"Це відповідає інтересам усіх, щоб ця війна закінчилася, й тому, очевидно, ми обговорюватимемо це з міністрами закордонних справ та іншими лідерами там (у Мюнхені – ред.)", - зазначив держсекретар США.
За його словами, іншою важливою темою обговорень у Мюнхені стануть можливості для врегулювання на Близькому Сході. У цьому контексті він звернув увагу на зміни в регіоні, зокрема, на втрату позицій Хезболли в Лівані, а також зміну влади в Сирії.
Якщо елементарну банальність вякне не якийсь Мусійович - а САМ президент Трамп - хіба елементарна банальність не перестає бути елементарною банальністю? Їжачку зрозуміло - війну треба закінчити - але Трамп не їжачок, він сова-стратег - ляпнув, а як то зробити нехай думають Їжачки - великий стратег Трамп вже накомандувався, аж упрів.