8840 відвідувачів онлайн

На Мюнхенській конференції "творитиметься історія", - Сікорський

Радослав Сікорський про Мюнхенську конференцію

Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори з адміністрацією Трампа на Мюнхенській конференції будуть вирішальними.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Державний секретар США Марко Рубіо оголосив, що приїде до Мюнхена. Я очікую, що там буде віцепрезидент США, спеціальний представник Келлог, отже, це буде дуже важлива конференція, на якій творитиметься історія", - сказав міністр.

За словами Сікорського, немає кращої гарантії безпеки континенту, ніж тісна трансатлантична співпраця.

"Але Європа повинна робити все більше і більше для власної оборони. Я щиро вірю, що ми можемо працювати разом зі Сполученими Штатами над виробленням взаємовигідних правил діалогу як щодо політики безпеки, так і щодо торговельної політики", - пояснив він.

Глава МЗС заявив, що Польща непохитно домагатиметься посилення військової підтримки України та продовження санкційного тиску на Російську Федерацію, а також робитиме все для посилення ролі Європи.

"Сильна Європа дорівнює сильним Сполученим Штатам Америки й трансатлантичному альянсу. Ми повинні поділяти не лише наші цінності, але й більшість наших інтересів, і разом ми зможемо успішно протистояти викликам, які кидають нам авторитарні режими", - підсумував він.

Топ коментарі
+20
Так-так, "Мюнхенський Сговор" 1938-го теж "створив історію".
показати весь коментар
13.02.2025 09:29 Відповісти
+15
В Будапешті теж
Була історія....
Але Жжж не дуже вона
Допомогла нашій країні.
показати весь коментар
13.02.2025 09:31 Відповісти
+12
показати весь коментар
13.02.2025 09:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
13.02.2025 09:27 Відповісти
Смотрите!
Мальчик сочиняет прошлое! - БАЛАШОВ: Генерал Наев нам все сказал ПРО ЗЕЛЕНСКОГО!

https://www.youtube.com/watch?v=dFdY0Q8vkxw

Що робив ЗЄ у перші дні війни
Цього ви ще не знали, дивіться, слухайте...
показати весь коментар
13.02.2025 09:36 Відповісти
Когда началась война, я был дома в Киеве с женой и детьми, было 4:50 утра.
Дети меня разбудили (!!!)

и сказали, что были сильнейшие взрывы.

Через несколько минут я получил сигнал, что идет ракетный обстрел.
показати весь коментар
13.02.2025 09:40 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2025 10:29 Відповісти
Так-так, "Мюнхенський Сговор" 1938-го теж "створив історію".
показати весь коментар
13.02.2025 09:29 Відповісти
Єдине не розумію: якщо рижі пашуть на парашу, чому Україна має віддавати родовища амерам, а не параша?
показати весь коментар
13.02.2025 09:35 Відповісти
дивно так?
І друге питання - якщо Трамп хоче зняти санкції з росіі - причому тут Україна?
Не Україна запроваджувала Американські санкції.
показати весь коментар
13.02.2025 12:55 Відповісти
Творитимуться чудеса
показати весь коментар
13.02.2025 09:29 Відповісти
В Будапешті теж
Була історія....
Але Жжж не дуже вона
Допомогла нашій країні.
показати весь коментар
13.02.2025 09:31 Відповісти
Ось це дипломат .Всім вилизав!Тому й союз буде називатися Варшавським.Правда в решти " союзників" є ще шанс переплюнути в цих змаганнях
показати весь коментар
13.02.2025 09:38 Відповісти
Сікорському можна вірити.
показати весь коментар
13.02.2025 09:40 Відповісти
Ага. Точно що буде творитись історія. Всі будуть спостерігати як Тампон візьме глобус резинку і зітре Україну з карти світу. А потім візьме глобус розріже його пополам половину собі а половину ***** і Сі віддасть
показати весь коментар
13.02.2025 09:40 Відповісти
Одне питання, навіщо йому віддавати другу половину лузерам?
показати весь коментар
13.02.2025 11:23 Відповісти
Німеччина не покладає надто великих надій на Мюнхенську безпекову конференцію Джерело: https://censor.net/ua/n3535509
показати весь коментар
13.02.2025 09:44 Відповісти
ясна річ.
де мюнхен, а де німеччина...
показати весь коментар
13.02.2025 09:47 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2025 10:03 Відповісти

така
показати весь коментар
13.02.2025 09:45 Відповісти
Готуйте ляхи дупи, ви наступні.
показати весь коментар
13.02.2025 09:48 Відповісти
Та хто така ця Америка без Ізраїля?...
показати весь коментар
13.02.2025 09:49 Відповісти
Какая там история, смешно читать . Абсолютно ничего не произошло из того что реально может повлиять на войну, рыжий предводитель команчей как обычно пел свою песню что если бы у него не украли выборы войны бы не было. Ну и еще с кремлевской крысой по телефону это повторил, и все. а шум стоит невообразимый
показати весь коментар
13.02.2025 09:52 Відповісти
Мюнхенська історія у стилі "рибенТрамп-xyūлo" 🤣🤣🤣 це вже було
показати весь коментар
13.02.2025 09:53 Відповісти
Ялти ой Мюнхенська конференція
показати весь коментар
13.02.2025 09:54 Відповісти
- Я - историк, - подтвердил ученый и добавил ни к селу ни к городу: - Сегодня вечером на Патриарших прудах будет интересная история!

(М. Булгаков, "МиМ")
показати весь коментар
13.02.2025 10:01 Відповісти
- букетно-цукерковий період трампа і пуйла скоро припиниться.

- трампові якийсь час здаватиметься, що пуйло конструктивний, а угоду ось-ось досягнуто..Поки не зрозуміє, що пуйло тягне час і не готове ні в чому поступатись по Україні: воно піде з африки, азії, але за Україну вчепилось намертво, вимагатиме 4 області і Крим + ляльковий уряд для окупації всього.

- трамп не хоче виглядати лузером, що погодився на все. Йому треба хоч мінімальні поступки по Україні, а їх не буде. Як і угоди.

- ніяких рідкоземельних металів США не добуватиме: що б там не підписали, в Україні це не рентабельно. Але мага-додіків це заспокоїть у питанні зброї.

- рано чи пізно трамп стане на курс Байдена: санкції, санкції і ще раз санкції. З терористами домовитись неможливо
показати весь коментар
13.02.2025 10:04 Відповісти
Одобряю. Приступай-те немедленно!
показати весь коментар
13.02.2025 10:42 Відповісти
У 1938 му у Мюнхені теж "творилася історія"! Совпадєніє?
показати весь коментар
13.02.2025 11:55 Відповісти
Блоки, сторони… третя світова набирає обертів