7665 відвідувачів онлайн
1 074 12

Зеленський поговорив з Науседою: Припинення вогню без надійних гарантій безпеки не принесе Україні тривалого й справедливого миру

Зеленський провів розмову з Науседою

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Литви Гітанасом Науседою і подякував йому за непохитну підтримку України та її народу з боку Литви.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у своєму телеграм-каналі.

Зеленський поділився з лідером Литви деталями контактів із Президентом Трампом та представниками його адміністрації, а також розповів про заплановані зустрічі.

"Обговорили координацію зусиль між ключовими союзниками України. Я підкреслив, що для безпеки України та всієї Європи надзвичайно важливо, щоб Європа була повноправним учасником будь-яких переговорів щодо припинення війни. Припинення вогню без надійних гарантій безпеки не принесе Україні тривалого й справедливого миру. Я наголосив, що Сполучені Штати мають бути ключовим учасником надання гарантій безпеки для України", - розповів глава держави.

Топ коментарі
+4
Найпотужнішому харе істерики закатувати, сам довів стан речей до цього.
показати весь коментар
13.02.2025 21:18 Відповісти
+2
показати весь коментар
13.02.2025 21:16 Відповісти
+2
А мені можна поговорити з Науседою? Толку більше буде. А,забув...дєрьмак мене не знає і нє вєліт
показати весь коментар
13.02.2025 21:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та дістав, другий тиждень гарантії, гарантії кому? Тобі? Дадуть не парся.
показати весь коментар
13.02.2025 21:14 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2025 21:16 Відповісти
А мені можна поговорити з Науседою? Толку більше буде. А,забув...дєрьмак мене не знає і нє вєліт
показати весь коментар
13.02.2025 21:16 Відповісти
Він же кричав Європа ніхто, Америка а особисто Трамп все порішає, думав язиком ляпнув як раніше і все? А тепер коли Трамп тягне за руку до уйла то обісрався? Ти ж звик всім брехати а з "дорослими" ( хочт і упирями ) так не проходить. Ти ще Китаю наляпай так дійсно опа прийде.
показати весь коментар
13.02.2025 21:18 Відповісти
Найпотужнішому харе істерики закатувати, сам довів стан речей до цього.
показати весь коментар
13.02.2025 21:18 Відповісти
Науседа більше робить для України і більше розуміє в справах України чим Зеленський.
показати весь коментар
13.02.2025 21:24 Відповісти
А рідкоземи патлатому американському ублюдку нащо безкоштовно віддав? І купив кацапські реактори,урод.
показати весь коментар
13.02.2025 21:35 Відповісти
А де оті ''гарантії '' яких ти напідписував цілий стос і носився з ними наче з ''писаною торбою''?
показати весь коментар
13.02.2025 21:42 Відповісти
Ага і всі вже забули і з'їли, і Європа не згадує ні саміт нічого.🤬
показати весь коментар
13.02.2025 21:43 Відповісти
Цікаво, які можуть бути гарантії, від кого і яким чином? І хто їх насправді може надати?
показати весь коментар
13.02.2025 22:02 Відповісти