10792 відвідувача онлайн
1 265 22

Членство України в НАТО зараз малоймовірне. Проте це не означає, що країна не може вступити до Альянсу в майбутньому, - Гегсет

гегсет

Глава Пентагону Піт Гегсет не виключає членства України в НАТО в майбутньому.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це він сказав у інтерв'ю Breitbart News.

"Я не той, хто оголошує, що є червоною лінією, а що ні. Я працюю з президентом, і ми працюємо над цими питаннями, але ми вважали, що було б корисно просто внести трохи реальності в розмову. Зрештою, президент Трамп – єдиний, хто визначатиме, чи є можливість для маневру або руху в будь-якій конкретній позиції", – зауважив він.

Він наголосив, що його зауваження не означають, що Україна не може вступити до НАТО в майбутньому.

"Я думаю, що те, що я озвучив вчора, консультуючись з вищим керівництвом Білого дому та Овального кабінету президента, було реальністю моменту – що членство в НАТО є малоймовірним, враховуючи реалії того, де ми знаходимося. Ніхто не кидає кілок у землю на 25 років вперед або на будь-який інший визначений період часу", – уточнив Гегсет.

Він пояснив, що це просто визнання того, що "якщо ви хочете, якщо ми хочемо миру шляхом переговорів, якщо ви хочете припинення вогню, якщо ви хочете можливості для тривалого миру, реалістично, зараз це не на часі – так само як повернення до кордонів 2014 року реалістично зараз не на часі".

"Це не є остаточною ціннісною установкою", – наголосив американський посадовець.

Нагадаємо,  Гегсет не виключає передачі Україні ядерної зброї, проте це залежить від рішення Дональда Трампа.

Топ коментарі
+5
А нагадайте-но історію вступу Туреччини до НАТО.
показати весь коментар
14.02.2025 11:39 Відповісти
+5
Справедливо і логічно повернутися до кордонів, які були на момент відмови від ядерної зброї !!!
показати весь коментар
14.02.2025 11:51 Відповісти
+3
Трамп зрозумів, що обісрався і відправив своїх клоунів прибирати за ним лайно.
показати весь коментар
14.02.2025 11:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Осяжному чи неосяжному ***********?
показати весь коментар
14.02.2025 11:37 Відповісти
Уявному
показати весь коментар
14.02.2025 11:39 Відповісти
А нагадайте-но історію вступу Туреччини до НАТО.
показати весь коментар
14.02.2025 11:39 Відповісти
комунізм вже побудували, квартири безкоштовні для всіх отримали, тепер до нати пхатимемося)...
показати весь коментар
14.02.2025 11:40 Відповісти
Коли були студентами, то так казали дівчаткам:
- Не бійся, все буде клас і ми одружимося...потім, мабудь, ймовірно, можливо.. якщо я забажаю!
показати весь коментар
14.02.2025 11:41 Відповісти
Американці якось непомітно замінили кордони 1991 року на кордони 2014 року. Мова про повернення Криму хоча б у перспективі вже не йде?
показати весь коментар
14.02.2025 11:41 Відповісти
Справедливо і логічно повернутися до кордонів, які були на момент відмови від ядерної зброї !!!
показати весь коментар
14.02.2025 11:51 Відповісти
Ну звичайно. Ще років 50-100 за носа поводять Україну чи те що від неї залишиться. А так надійтесь но капітуляцію і від окупованих територій відкажіться сьогодні як хоче *****
показати весь коментар
14.02.2025 11:43 Відповісти
Трамп зрозумів, що обісрався і відправив своїх клоунів прибирати за ним лайно.
показати весь коментар
14.02.2025 11:49 Відповісти
Трамп і зрозумів неможливо ставити в одному реченні.
показати весь коментар
14.02.2025 12:23 Відповісти
НАТО само боится что оно НАТО
показати весь коментар
14.02.2025 11:52 Відповісти
Ляпнув. А тепер соломки підстилає. Я не я
показати весь коментар
14.02.2025 12:03 Відповісти
Що залишиться від НАТО внаслідок виходу з нього США (після подальшої політики Трампа) це саме країни ЄС будуть вимушені створити аналог для колективного захисту,та при цьому в першу чергу запросять Україну.
показати весь коментар
14.02.2025 12:08 Відповісти
А навіщо. Україна назавжди стала ворогом рашки. Це для НАТО найвигідніша диспозиція.
показати весь коментар
14.02.2025 12:09 Відповісти
Україна потрібна в НАТО якраз для його захисту.
показати весь коментар
14.02.2025 12:22 Відповісти
Україна і рашка будуть воювати завжди. Краще не брати в Україну в НАТО ніж потім відмовитися воювати за неї.
показати весь коментар
14.02.2025 12:35 Відповісти
Росія і Польша воювали завжди. Чому зараз не воюють? У Заходу зараз є шанс зробити вірними друзями вже провірених в боях українців взамін варіанту зробити їх своїми ворогами.
показати весь коментар
14.02.2025 13:32 Відповісти
Це зовсім інше. Тоді воювали всі з усіма. А ця війна заснована на вічній ненависті, на винищення.
показати весь коментар
14.02.2025 15:15 Відповісти
Дайте козаку похмелитися то він уже завтра в НАТО візьме. 😀
показати весь коментар
14.02.2025 12:54 Відповісти
А тот Питарок мамой поклялся?!
Эти быдло-гопники ТрамПадонка щас будут тоннами лапшу вешать...
показати весь коментар
14.02.2025 14:31 Відповісти