9149 відвідувачів онлайн
7 661 49

Припинення вогню і довгостроковий мирний договір не будуть визначним успіхом, - Келлог про війну в Україні

Кіт Келлог

США не мають наміру повторювати помилок, що були допущені під час Мінського переговорного процесу. 

Про це заявив спецпредставник Трампа з питань України Кіт Келлог на Мюнхенській конференції з безпеки, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Він пояснив, що проблема "Мінська-2" була у тому, що багато людей, які були за столом переговорів, не мали можливості долучитися до мирного процесу.

"Я чесно вам кажу, що буде відбуватися. Ми подивились на проблему "Мінська-2". Там було багато людей за столом і вони не мали ніякої можливості долучитися до мирного процесу - це не принесло успіху. Ми не будемо повторювати "Мінськ", - заявив Келлог.

Він наголосив, що новий договір не буде "Мінськом-2". Також за словами Келлога, визначенням успіху буде тоді, коли перший раз буде порушення припинення вогню і як всі сторони відреагують.

"Нам треба переконатися, що безпека України - це досягнення правильних цілей. Це не буде Мінськ-2. Це буде стабільний довгостроковий мир, середовище, з яким ми можемо працювати. Припинення вогню і довгостроковий мирний договір не буде визначним успіхом. Визначенням успіху буде коли перший раз буде порушено припинення вогню і як всі сторони відреагують", - сказав спецпредставник Трампа.

Топ коментарі
+23
трамп такий же брехун як і путін
показати весь коментар
15.02.2025 16:11 Відповісти
+22
Мюнхеном-1938 так і тхне зі всіх щилин ...
показати весь коментар
15.02.2025 16:14 Відповісти
+21
З рашкою не може бути стабільних договорів.
Вони всі нестабільні.
Віддай пальця- відкусить руку.
Трампісти дурять самі себе і нас.
показати весь коментар
15.02.2025 16:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
З рашкою не може бути стабільних договорів.
Вони всі нестабільні.
Віддай пальця- відкусить руку.
Трампісти дурять самі себе і нас.
показати весь коментар
15.02.2025 16:10 Відповісти
Можливо. Але рознесена вхлам ракета Лукьянівка чи наші загиблі бійці кожен день це ще гірше. Ми зараз в стані війни і ми програємо, через математику і слабкість союзників. Перш за все ці дві речі основні. Потім через прибацану некомпетентну владу і глибокий розкол суспільства, який спричинений знов таки діями влади. Якщо все буде йти як йде, через рік ви зазирнете в DeepState і підете на Цензор сваритись чи візьмуть росіяни Житомир, чи ми потужні і все відіб'ємо. Ну я дещо драматизую, але саме дещо, загальна картина десь така.

Нам потрібен як мінімум перепочинок на років 5, вибори, якісь практичні плани з союзниками, ті ж копалини. І ці 5 років, якщо припустити негативний сценарій який ви пропонуєте, краще провести без ракет по голові, ніж з ними, що б там далі не було.
показати весь коментар
15.02.2025 16:43 Відповісти
Я так понял, шо по-твоему, Украине вообще не надо было начинать сопротивляться?
показати весь коментар
15.02.2025 17:13 Відповісти
Якби ми не чинили надмірний опір, кордон з РФ пройшов би по Святошинському району Києва. Мене особисто це сильно не влаштовує, у мене там родичи живуть, та і взагалі місця гарні, озера. Ну звісно спротив був потрібен, і відбитий Херсон, і потоплена Москва та інші корита. Але зараз то ну які варіанти, жодних.
показати весь коментар
15.02.2025 17:19 Відповісти
трамп такий же брехун як і путін
показати весь коментар
15.02.2025 16:11 Відповісти
Що тобі обіцяв Трамп, що ти його обрала?
показати весь коментар
15.02.2025 16:19 Відповісти
Що з того що він наобіцявв тобі стало реальністю - бензин подешевшав , чи може у США робочих місць додалося тих на які американці претендують , а не мігранти ?
показати весь коментар
15.02.2025 18:54 Відповісти
І на хіба ви тоді всрались зі своїм договорняком,пи₴дежу багато, а толку мало,це я толерантно підмечаю.
показати весь коментар
15.02.2025 18:47 Відповісти
Мюнхеном-1938 так і тхне зі всіх щилин ...
показати весь коментар
15.02.2025 16:14 Відповісти
Тобто він хотів сказати що це не буде Мінськ-2, а буде Мюнхен 2.0 ...
показати весь коментар
15.02.2025 16:16 Відповісти
Як жеж бомбить, як бомбить від того, що світ думає інакше
показати весь коментар
15.02.2025 16:16 Відповісти
Підлога планети?
показати весь коментар
15.02.2025 16:18 Відповісти
Не тільки Глобальний південь з 7 з 8 млрд населення Землі, а й США з половиною країн Європи тисне на Україну, щоб ті погодилися на умови пуйла. Нас реально скоро оголошують світовою хунтою, якої потрібно позбутись
показати весь коментар
15.02.2025 16:22 Відповісти
Якась маячня. Успіхом буде відновлення територіальної цілісності України та позбавлення росії можливості нам погрожувати, або щось диктувати.
показати весь коментар
15.02.2025 16:16 Відповісти
Успіхом буде, якщо нарід скористається останнім шансом скинути зелену шоблу з шиї. А те, що ви сказали, можливе лише без зеленського.
показати весь коментар
15.02.2025 16:44 Відповісти
Саме так! Все інше (угоди Трампа-хуйла) це маячня кримінальних диктаторів.
показати весь коментар
15.02.2025 17:25 Відповісти
Тобто прямо заявляє що "припинення вогню" обов'язково буде порушене. Тому що ваша реакція на нього зрозуміла вже зараз.
Тоді висновок - а нахіба?
показати весь коментар
15.02.2025 16:16 Відповісти
Що нахіба? Нащо припиняти війну? Воюємо далі? Аж до Львова?
показати весь коментар
15.02.2025 16:28 Відповісти
То одразу запросимо кацапів у Львів, так по-твоєму, пі'дор?
показати весь коментар
15.02.2025 16:34 Відповісти
До Києва вже запрошували в 22-му. Чому ви думаєте, що зекоманда до Львова не запросить?
показати весь коментар
15.02.2025 16:48 Відповісти
А чому ви думаєте що я так думаю? Дивлячись на заяви і дії нашого буратіна він вже давно б це зробив, але заважали Петро, Залужний, Байден, Джонсон та ще багато хто. Тепер йому зелена вулиця...
показати весь коментар
15.02.2025 16:53 Відповісти
ти в польщі вже навоював))
показати весь коментар
15.02.2025 16:49 Відповісти
Пояснюю. Ми збираємось укласти приблизно корейську угоду. І так, це найбільш реалістичний вихід з тих обставин які є. Між Кореями провели тоді після припинення вогню демаркацію, і так вона і стоїть по сей день з іржавими табличками. Постріли та провокації траплялись неоднократно, різні погрози і демонстрація військ постійно, але за безліч років нова війна так і не почалась. ГДР/ФРГ та ж сама ситуація. Те що порушення будуть це статистика з усіх країн де була ситуація з демаркацією.
показати весь коментар
15.02.2025 16:50 Відповісти
Яку нах'уй "корейську угоду"? В Кореї була громадянська війна і сторони по факту лишились кожна при своїх. Тут же відкрита іноземна агресія.
Нам пропонують "другий поділ Польщі". Погугліть що то було....
показати весь коментар
15.02.2025 16:58 Відповісти
Це значно більш негативний погляд, але... ви маєте рацію, і так може бути.
показати весь коментар
15.02.2025 17:28 Відповісти
"Маленьке" уточнення.. тоді в армії Південної Кореї корейців було менше 50%, воювали війська коаліції ООН та США.
По друге навіть Північна Корея це також держава корейців а не окуповані землі де знищено корейців як це відбувається, відбулось ( Курсчина, Кубань та інші) і відбуватиметься з українцями під російською окупацією.
показати весь коментар
15.02.2025 17:15 Відповісти
І там і там поділ був всередині однієї країни, між одним народом. Яким боком окупація української території до аналогії з Кореєю, яку ніхто (напр.Китай чи Японія або США до своєї конституції не включав). Це те саме, що 52 роки окупації країн Балтії, а та ж Карелія і так досі окупована (по аналогії з Фінляндією)
показати весь коментар
15.02.2025 17:20 Відповісти
Зимова війна як і наслідки теж схожі. Нажаль так.
показати весь коментар
15.02.2025 17:29 Відповісти
Та и опыт финнов учесть стоит. Не терявши---не находят. А ведь финны нашли так, что завидно просто. И последние события там конечно очень позитивные. Изначально финны знали с каким дерьмом у них почти тысяча км границы.
показати весь коментар
15.02.2025 21:32 Відповісти
Ще один спеціаліст з Мінських Угод, мабуть Єрмака наслухався.
Взагалі - до чого тут МС чи МС-2?
показати весь коментар
15.02.2025 16:18 Відповісти
Проблема мінську було те що в США президентом була мавпа, яка роздувала щоки, але повністю відсторонилася з одного боку, з іншого що з стороною конфлікту була московія
показати весь коментар
15.02.2025 16:19 Відповісти
Ну та мавпа хоч з кацапами не лизалась як сьогоднішня...
показати весь коментар
15.02.2025 16:25 Відповісти
Але саме та мавпа придумала "перезагрузку" після війни в Грузії, не брала трубку коли каци захоплювали Крим, так само як і під час захоплення ОРДЛО
показати весь коментар
15.02.2025 16:51 Відповісти
Мови про мирний договір на ********* етапі бути не може апріорі. Припинення вогню-так,перемовини -так,звільнення територій-так.А чого варті договора з руснявими вилупками-усім відомо.
показати весь коментар
15.02.2025 16:28 Відповісти
Набір випадкових слів! Краще б його донька вела ці перемовини...
показати весь коментар
15.02.2025 16:31 Відповісти
І цим Мінські погані? А чим? Що ***** 8 років на болті крутили?
показати весь коментар
15.02.2025 16:36 Відповісти
Тобто прямо каже, що припинення вогню буде порушено. Боже, яких же кінчених понаобирав "мудрий" американський нарід.
показати весь коментар
15.02.2025 16:37 Відповісти
До цього теж деменція добирається? Він хоч сам зрозумів потік цих слів, сказаних ним же?

"Там було багато людей за столом..." -- крім людей, там було ще два дебіла з поганялами "курощуп" і "плотний", і одне *****. Келлоґ цей факт не бажає прокоментувати?
показати весь коментар
15.02.2025 16:39 Відповісти
....не будуть визначним успіхом..
а якже за 24 години мир,жвачка,трампон???
показати весь коментар
15.02.2025 16:42 Відповісти
На Заході трохи неправильне розуміння що таке був Мінськ. Тому що Зеленський в кожному інтерв'ю розповідає про "зрадницький Мінськ".
показати весь коментар
15.02.2025 16:52 Відповісти
Головне, що всім *уйлососам не подобається "мінськ", все мусолять цю жуйку, совпадєніє?
Ні не совпадєніє, бо не було б "мінська" рашисти вже через рік-два стояли б під Львовом або під Варшавою. А так Порох з партнерами за той час таки непогано укріпив Армію. Якби зебаранам не захотілось папріколупаржать, то цього жаху і не було б.
показати весь коментар
15.02.2025 17:06 Відповісти
Головне, по цьому мирному договору не пустити рашиста на Правий берег (Херсонщина)
показати весь коментар
15.02.2025 17:16 Відповісти
В нас є свій довбограй, що постійно повторює, що Мінська 3 не буде...
показати весь коментар
15.02.2025 17:21 Відповісти
Х-ло ржавое, хде ты набрало столько менингитных.
показати весь коментар
15.02.2025 17:53 Відповісти
Америка хочет заключить такой мирный договор, который бы устраивал её и быдлостан, об Украине она даже и не думает!

Ни в коем случае нельзя верить американцам и идти у них на поводу, как это делает Зеленский, это будет для нас фатальной ошибкой!
показати весь коментар
15.02.2025 17:54 Відповісти
Дід марить, плутається...
показати весь коментар
15.02.2025 18:35 Відповісти
Не можна ставити життя, безпеку, розвиток, процвітання свого народу, країни, майбутнього наших дітей і внуків у залежність від того, що скажуть якісь вуйки десь збоку: на берегах Рейну, Темзи, Потомаку чи Вісли. Тільки ставка на власні сили, Армію, господарку, потенціал власної Нації. А підараси з Банкової на свою країну, Націю, Армію - н а с р а л и і п о г у б и л и. Вони свої пройоби спихнули на т.з. "партнерів". А тим "партнерам" ще глибше насрати на Україну, її Народ, її Армію і її майбутнє.
Зеленський з камарільєю мають висіти на шибениці поки не згниють. І усі це мають споглядати!
Мають бути негайні вибори нового політичного керівництва і зміна військового !
показати весь коментар
15.02.2025 18:56 Відповісти
"Мають бути негайні вибори нового політичного керівництва"
Нове політичне керівництво знову призначать ахмєтов, пінчук і коломойський. З усіма наслідками типу "ніколи такого не було і ось знову".
показати весь коментар
15.02.2025 19:18 Відповісти