7014 відвідувачів онлайн
17 226 66

"Україна перемагає. Ми будуємо три заводи в Україні", - голова Rheinmetall Паппергер

Заводи rheinmetall в Україні

Rheinmetall має намір відкрити три заводи в Україні. Хід війни не впливатиме на ці плани. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю медіакомпанії DW заявив генеральний директор німецького оборонного концерну Rheinmetall AG Армін Паппергер.

"Ми задоволені співпрацею. Першим на території України почав працювати завод з ремонту техніки, зараз будується завод з виробництва боєприпасів, а третім ми хотіли б побудувати завод із випуску зенітних систем", - зазначив Паппергер.

За його словами, завод з виробництва боєприпасів почне працювати лише у 2026 році.

"Як я вже казав, ми мали затримки", - уточнив він, зазначивши, що в Україні наразі на заваді швидкому відкриттю заводів стоять деякі бюрократичні бар'єри. 

Також він зазначив, що на роботу заводу в України війна не має суттєвого впливу.

"Майже ніяк, ми ж не на лінії фронту. Основні бойові дії відбуваються там. Так, бувають ракетні удари, ви це знаєте краще за мене. Але до цього можна підготуватись. На виробництво це не впливає", - уточнив він.

"Ми дотримуємося свого слова. Наша стратегія - побудувати в Україні три заводи, і це не залежить від того, буде війна чи ні", - уточнив він.

"Вражають знання людей в Україні, їхня мотивація. Українці, які працюють у мене на фабриках, дуже мотивовані, вони знають, що роблять і вони дуже добре навчені. Тобто, з людської точки зору, Україна, звичайно, перемагає, незважаючи на всі страждання, які вона, на жаль, зазнає", - зазначив він.

Топ коментарі
+16
Тобі у франції звичайно видніше предурку що там на запорізькому напрямку
показати весь коментар
15.02.2025 16:58 Відповісти
+10
без жартів, зараз нереально тримати у таємниці розміщення заводів, коли щурі працюють у СБУ, та у кожному селі є відділення фсб у рясах.
показати весь коментар
15.02.2025 17:02 Відповісти
+10
Ну звісно: воююча країна не будує заводи з виробництва озброєння
показати весь коментар
15.02.2025 17:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Локацію в студію, а без жартів про воєнні заводи навіть місцеві не мають багато знати.
показати весь коментар
15.02.2025 16:48 Відповісти
І що ви дізналися з цієї новини про заводи? Рівно нічого
показати весь коментар
15.02.2025 16:56 Відповісти
Для мене нічого, а для ворога що вони є чи будуть - знач потрібно шукати. Десь так.
показати весь коментар
15.02.2025 16:59 Відповісти
Ну звісно: воююча країна не будує заводи з виробництва озброєння
показати весь коментар
15.02.2025 17:03 Відповісти
хзато будуте министерства едности, потужности, незламности, вот все что надо знать про народ и президента Украины, кто такие украинцы ? посмотрите на арестовича, мураева, зеленского, бойко, тимошенко, и еще куча таких РЫгеоналов, вот настоящие лица, тупое быдло. 11 год войны не сделать производство своего оружие и техники, страна обречена, даже кацапы стругають по 3 смены.
показати весь коментар
17.02.2025 21:33 Відповісти
без жартів, зараз нереально тримати у таємниці розміщення заводів, коли щурі працюють у СБУ, та у кожному селі є відділення фсб у рясах.
показати весь коментар
15.02.2025 17:02 Відповісти
Та хай будують. Обіцяли, значить, нехай будують, інакше заїпем.
показати весь коментар
15.02.2025 17:21 Відповісти
я не проти, просто дивують люди які думають що кацапи дізнаються про локації виробництв зі статейок.
показати весь коментар
15.02.2025 17:31 Відповісти
писали що під землею будують.
показати весь коментар
15.02.2025 17:33 Відповісти
"Німецький збройовий концерн Rheinmetall збирається відкрити своє https://www.unian.ua/weapons/nimeckiy-virobnik-zbroji-rheinmetall-bude-buduvati-i-remontuvati-tanki-v-ukrajini-12323463.html спільне з Україною підприємство у Києві, яке займатиметься виробництвом військової техніки.

"Спільне підприємство базуватиметься у Києві та займатиметься сервісом та технічним обслуговуванням, а також збіркою, виробництвом та розробкою військових транспортних засобів", - розповідають у https://www.rheinmetall.com/en/media/news-watch/news/2023/9/2023-09-28-german-federal-cartel-office-gives-go-ahead-for-jv-rheinmetall-ukraine-defence-industry прес-службі Rheinmetall."

Але довелось пошукати ретельно. Перша БМП випущена в Україні вже є, а зараз вони чи то будують чи вже побудували другий завод.
показати весь коментар
15.02.2025 17:12 Відповісти
в найвищого керівництва країни родичі з ФСБ, а ви за якісь статті про заводи, на Цензорі...
показати весь коментар
15.02.2025 18:03 Відповісти
московити вже пишуть що навіть як буде перемир*я то вони почнуть готуватися до нової війни!
показати весь коментар
15.02.2025 16:52 Відповісти
Чекаємо на фотки когось там, з ОПУ чи арахамії з недолугою з ВРУ, як з Яворівського центру, де потім, були убиті рашистами, Українці!!
Татаров з портновськими, щось замилили розслідування цього убивства???
показати весь коментар
15.02.2025 16:53 Відповісти
Тобі у франції звичайно видніше предурку що там на запорізькому напрямку
показати весь коментар
15.02.2025 16:58 Відповісти
А по суті?
показати весь коментар
15.02.2025 17:22 Відповісти
По суті європейці в нас вірять і готові вкладати гроші в нашу оборонку. Отак куратору і передай, портянка смердюча
показати весь коментар
15.02.2025 18:08 Відповісти
ти головою сьогодні не бився об стіну? нам дають рівно стільки грошей, щоб ми не здохли з голоду і трохи відстрілювалися.
показати весь коментар
15.02.2025 18:10 Відповісти
трохи відстрілювались 3 роки поспіль від другої армії світу.
Напиши адресу, вишлю тобі пару сухпайків шоб з голоду не здох, я добрий
показати весь коментар
19.02.2025 22:55 Відповісти
Дурко, не пропускай прийом ліків.
показати весь коментар
15.02.2025 18:16 Відповісти
Ще не вмерла Україна, її не вбити! Слава Україні! Героям слава! Подяка всім, хто підтримує не словами, а ділами!
показати весь коментар
16.02.2025 10:51 Відповісти
Vladimir Chayka, а ты знаешь что там ? европецам виднее, бо там нет зелемарафона и говномарафона. что скажешь ?
показати весь коментар
17.02.2025 21:35 Відповісти
роскажiть нам.
показати весь коментар
15.02.2025 17:06 Відповісти
Оце люди діло говорять
показати весь коментар
15.02.2025 16:57 Відповісти
Перемагаємо...
це щось типу кацапського, враг трусліво бежал за намі когда мі атступалі..
показати весь коментар
15.02.2025 17:03 Відповісти
Не атступалі, а відходили на краще обладнанні позиції
показати весь коментар
15.02.2025 17:17 Відповісти
Хочу собі шмотки з мечем Rheinmetall.
Бо українську символіку тут давно вже сприймають за екстремізм.
показати весь коментар
15.02.2025 17:10 Відповісти
а за білоруську мову чи прапор ?
показати весь коментар
15.02.2025 17:19 Відповісти
З прапором то взагалі... Тут от за таке судять...
показати весь коментар
15.02.2025 17:43 Відповісти
Хто підсадив Паппергера на биломарафон,хто там в них дипломат від України,сексолог,любитель аналу без табу,продавець яєць по штучно?
показати весь коментар
15.02.2025 17:16 Відповісти
Він що, теж зелемарафон дивиться?
показати весь коментар
15.02.2025 17:21 Відповісти
Два інкубаторських коментаря поспіль про марафон.
Дибіли, Папергер не раз бував в Україні і має доступ до інфи трохи цікавішої ніж ваш засланий мухами телевізор
показати весь коментар
15.02.2025 18:12 Відповісти
Так, так, ми перемагаемо. Скоро Москву в осаду візьмемо.
показати весь коментар
15.02.2025 18:43 Відповісти
поцікався історією Першої Світової. Німці капітулювали коли жоден їх населений пункт не був окупований і лінія фронту проходила територією інших країн.
показати весь коментар
19.02.2025 22:53 Відповісти
Так це кацап, зареєструвався позавчора, і сере у коментах, поки не забанять
показати весь коментар
16.02.2025 00:30 Відповісти
Недебіл,може приїдеш в Україну подивися на перемоги,поржеш,чи з закордону тобі недебілу краще видніші перемоги України?
показати весь коментар
16.02.2025 10:16 Відповісти
в яку "Україну" я маю приїхати? В Луганську такий кінотеатр був колись - ти мене в "ЛНР" кличеш чи куди, арлекін? ))
показати весь коментар
19.02.2025 22:44 Відповісти
Щоб ви так "перемагали", піздаболи. Таке відчуття, що гундосий блазень покусав усіх цивілізантів і заразив своїм піздабольством.
показати весь коментар
15.02.2025 17:24 Відповісти
Без Зеленського ми переможемо.
показати весь коментар
15.02.2025 17:36 Відповісти
Чем он лично Вам мешает побеждать?
показати весь коментар
15.02.2025 18:33 Відповісти
Ворог України - той, що працює на агресора, збудував собі трон "президента України": акі пу у моськовії.
Саме він включив "зелене світло" наступу агресора у 2022: зняв міни (у Чонгарі…), відвів бригади ЗСУ з шляху наступу.
Саме він - як "головний головнокомандувач" - зруйнував командування ЗСУ: замінив успішних на слухняних.
показати весь коментар
15.02.2025 20:26 Відповісти
Всі пропустили головне, деякі бюрократичні перепони в Україні заважають будувати в зазначені терміни, ганьба зеленим посіпакам!!!
показати весь коментар
15.02.2025 17:41 Відповісти
Как Украина может победить, если враг атакует нас? Сначала надо его остановить, затем наступать. Перенесение войны на территорию врага в полномасштабном размере и помощь независимым республикам, которые захотят выйти из рф - это будет началом движения к победе
показати весь коментар
15.02.2025 17:46 Відповісти
Паппергер - справжній патріот України, та заслуговує повагу усіх українців та європейців. Слава Паппергеру!🙂
показати весь коментар
15.02.2025 17:48 Відповісти
Може годі називати патріотами тех кому вигідно вести справи. Він керівник великої корпорації з виробництва зброї. Йому так для бізнесу вигідно '.
показати весь коментар
15.02.2025 18:45 Відповісти
Кацапа на підсмоці забули спитати.
показати весь коментар
16.02.2025 02:08 Відповісти
Ох, і болісним буде для тебе прийняття реальності.
показати весь коментар
16.02.2025 09:04 Відповісти
Не суди по своєму очку, ванько немитий. ))
показати весь коментар
17.02.2025 02:46 Відповісти
Приємно мати справу з людьми які відповідають за базар.
Всіх інших - в топку.
показати весь коментар
15.02.2025 18:04 Відповісти
нехай будують, рф із задоволенням їх собі потім забере
показати весь коментар
15.02.2025 18:27 Відповісти
свинособака..
показати весь коментар
15.02.2025 21:31 Відповісти
Немцы красавчики, спасибо!
показати весь коментар
15.02.2025 18:32 Відповісти
"відкрилися би раніше, але бурократичні проблеми..."
Які можуть бути бюрократичні проблеми в країні де війна і де вона губить ???
Журналісти, створіть будь ласка висвітлення цієї історії з призвищами і і посадами. Звісно їх не посадять ( вони навіть на підвищення підуть), але на майбутнє просто цікаво.
показати весь коментар
15.02.2025 18:33 Відповісти
Паппергер щось знає.. На авось він не буде вкладувати.
показати весь коментар
15.02.2025 18:42 Відповісти
В Німеччині саме на таких як Паппергер усі сподівання.
показати весь коментар
15.02.2025 18:46 Відповісти
А завод з виробництва БТРів та БМП вже всьо
показати весь коментар
15.02.2025 20:08 Відповісти
можна побудувати сотні заводів а один непомітний кріт при владі перекресдить це все одним махом
показати весь коментар
15.02.2025 20:18 Відповісти
Тобто, з людської точки зору, Україна, звичайно, перемагає, незважаючи на всі страждання, які вона, на жаль, зазнає", - зазначив він.

Автор: Ірина Дашківська Джерело: https://censor.net/ua/n3535997
показати весь коментар
16.02.2025 06:18 Відповісти
Україна переможе у цій війні. Росія повинна бути знищена!
показати весь коментар
16.02.2025 08:03 Відповісти
Добре, що під Покровськом вони пішли в контрнаступ