6117 відвідувачів онлайн
3 495 76

Зеленськиий про безпекові гарантії: Потрібне членство в ЄС, велика армія та значна кількість ракет

Зеленський про добудову ХАЕС

Президент Володимир Зеленський назвав гарантії безпеки, які необхідні для України від союзників, серед них: велика кількість ракет, значна чисельність армії, інвестиції, вступ до ЄС і домовленості про захист від партнерів на зразок тих, які має Ізраїль.

Як передає Цензор.НЕТ, про це глава держави сказав у інтерв'ю NBC News.

Зеленського запитали, яких саме гарантій безпеки Україна потребує від США, але його відповідь згодом торкнулася гарантій від інших союзників також.

"Великий пакет ракет як превентивний крок. Ми не будемо використовувати їх перед якимось вторгненням. Але якщо вони це зроблять, ми це зробимо швидко (застосуємо ракети – Ред.). Але вони будуть розміщені на нашій території, не так, як це було перед повномасштабним вторгненням, коли Білий дім наклав санкції і дав нам зброю після вторгнення", - пояснив президент.

Також він зазначив, що Україні потрібна велика армія, яка має бути порівнювана за чисельністю з армією РФ, якщо Україна не є членом НАТО.

"І це психологічно дуже важливо, бо це потужний сигнал, що Путін не піде, якщо розумітиме, що ми маємо таку саму за чисельністю армію", - зазначив Зеленський.

Також Зеленський зазначив, що Україна потребує інвестицій.

"Я думаю, Путін не буде атакувати ракетами виробництва, де ми є партнерами з Америкою", - сказав він.

Крім того, до безпекових гарантій президент відніс членство України в Євросоюзі.

"Європейський Союз дуже важливий, тому що це особливий ринок для нас. І ЄС дуже зацікавлений у наших продуктах. Ми маємо бути в однакових фінансових умовах з Європейським Союзом. Ми хочемо бути членом, ми поділяємо ті самі цінності, ми маємо таке саме законодавство. Це частина економічних безпекових гарантій для нас – бути негайно частиною ЄС, це також дуже важливо", - сказав він.

"І ще що нам потрібно. Ми справді не знаємо, як це працює, але коли Іран атакував Ізраїль, то США, Франція, Велика Британія і інші хлопці, хоча Ізраїль не є членом НАТО… почали захищати ізраїльський народ від ракет Ірану. Ізраїль не в НАТО. Це означає, що він має конкретні безпекові гарантії від США, Франції, Великої Британії та інших союзників. Я вважаю, ми дуже цього потребуємо", - резюмував прехидент

Топ коментарі
+7
Ми справді не знаємо, як це працює, але коли Іран атакував Ізраїль, то США, Франція, Велика Британія і інші хлопці, хоча Ізраїль не є членом НАТО… почали захищати ізраїльський народ від ракет Ірану.

А ты спроси у Кулебы, Стефанчука и прочих из своей "зе-манды", которые бегали и требовали не голосовать про договор с США про союзника вне НАТО...
показати весь коментар
16.02.2025 21:42 Відповісти
+6
Ой, а як же ті епохальні писульки, якими ти так хизувався? Оті «історичні» безпекові угоди, що мали змінити все? Пам'ятаєш, як гордо розповідав про 10 років стратегічного партнерства, про 50 мільярдів європейської допомоги, про «найбільшу гарантію безпеки за всю історію України»? І що, працює? Чи то були просто ще одні фантики для телевізора?
показати весь коментар
16.02.2025 21:39 Відповісти
+6
Найперша гарантія для перемоги України, це вибори президента. Неможливо перемагати ворога, коли при владі сидить ворог.
показати весь коментар
16.02.2025 22:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ой, а як же ті епохальні писульки, якими ти так хизувався? Оті «історичні» безпекові угоди, що мали змінити все? Пам'ятаєш, як гордо розповідав про 10 років стратегічного партнерства, про 50 мільярдів європейської допомоги, про «найбільшу гарантію безпеки за всю історію України»? І що, працює? Чи то були просто ще одні фантики для телевізора?
показати весь коментар
16.02.2025 21:39 Відповісти
А що він міг ще казати? Всі президенти мудро виступають, а діла їх...
А ОТ ЯК ТІ РАКЕТИ ВИГОТОВИТИ. Якщо зрадить ще і Європа,,,
показати весь коментар
16.02.2025 21:44 Відповісти
Є дуже простий варіант: якщо немає що розумного сказати - краще промовчати...
Хоча я тут подумав, ну не вийде, щоб він мовчав всі 6 років свого президенства...
показати весь коментар
16.02.2025 21:55 Відповісти
по вашій тупій лозіці він мав вийти, промочати і сісти? ви ідіот чи прикидаєтеся?
показати весь коментар
16.02.2025 22:51 Відповісти
Тобто, те, що він каже, то верх раціоналізму і коректності? І так, слухаючи, що він вякає останнім часом, то краще вже просто сісти і мовчати. Зустрічне питання: а ви часом не ідіот, якщо не розумієте банальних речей?
показати весь коментар
16.02.2025 23:00 Відповісти
він все правильно каже. А вам схоже платять за обси*он зе. Багато хоч платять? на туалетний папір вистачає?
показати весь коментар
16.02.2025 23:03 Відповісти
Потрібна ядерна зброя, все інше це дрочня!
показати весь коментар
16.02.2025 23:05 Відповісти
то зробіть її
показати весь коментар
16.02.2025 23:12 Відповісти
1. Пропозиція щодо миротворчого контингенту в Україні
Що сказав? Президент Зеленський заявив, що для забезпечення миру в Україні необхідно розмістити миротворчий контингент чисельністю щонайменше 200 тисяч осіб.
Чому це неадекватно? Зібрати такий великий контингент миротворців є надзвичайно складним завданням, оскільки подібних масштабних сил не існує в наявності, і їх формування вимагатиме значних ресурсів та часу.
Чому краще було промовчати? Оголошення нереалістичних цифр може викликати скептицизм серед міжнародних партнерів та громадськості, підриваючи довіру до керівництва країни.

2. Заява про ціни на ліки
Що сказав? Президент Зеленський назвав ціни на ліки в Україні "абсолютно неадекватними" та анонсував засідання РНБО для вирішення цього питання.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelensky-liky-rnbo/33310013.html?utm_source=chatgpt.com Чому це неадекватно? Хоча проблема високих цін на ліки є актуальною, використання терміну "абсолютно неадекватні" може бути сприйняте як емоційне та необґрунтоване висловлювання без конкретних пропозицій щодо вирішення проблеми.
Чому краще було промовчати? Замість публічних емоційних заяв варто було б спочатку розробити конкретний план дій та представити його суспільству, що продемонструвало б компетентність та рішучість у вирішенні проблеми.

3. Запит на інструкції щодо ЗРК Patriot
Що сказав? Зеленський заявив, що США повинні передати Україні інформацію та інструкції щодо розробки ЗРК Patriot.
Чому це неадекватно? Подібні технології є надсекретними, і навіть союзники США не отримують такі дані. Крім того, в Україні вищі щаблі силових структур неодноразово були скомпрометовані шпигунами.
Чому краще було промовчати? Ця заява виглядає нереалістичною, демонструє нерозуміння міжнародної безпеки та створює ризик недовіри серед партнерів.
4. Дані про втрати серед військових
Що сказав? Зеленський заявляв про 40 тисяч загиблих військових два роки тому і повторює ту ж цифру зараз.
Чому це неадекватно? Війна триває, бої не припиняються, і кількість втрат, за всіма ознаками, зросла. Повторення тієї ж цифри виглядає як бажане видаване за дійсне.
Чому краще було промовчати? Якщо точні цифри не можна розголошувати, краще утриматися від будь-яких оцінок, ніж повторювати явно застарілі дані. Це підриває довіру суспільства до офіційної інформації.

І це тільки те, що було останнім часом. А він в кріслі вже 6 років, скоро буде сьомий починатись. То як, сильно допомогли ці спітчі?
показати весь коментар
17.02.2025 08:35 Відповісти
йдіть до нього в радники. Чомусь вашого ІQ вистачає лише строчити на цензорі розумні поради))
показати весь коментар
17.02.2025 22:50 Відповісти
Якраз IQ в мене вистачаєє на зв'язуватись із гундосим і будь ким із його клоаки) А ви не хочете приїхати із Британії, і не пустими балачками, а ділом підтримати зеленого? Наприклад піти повертати посадки, відвойовувати кордони 91 року? Він же за вашими словами все правильно робить, значить вам нічого не загрожує, адже так?
показати весь коментар
17.02.2025 23:14 Відповісти
За нашою логікою це тупе рило, як би мало хоч один грам мозку, то не погодилося б навіть балотуватися. Це ж яким треба бути самовпевненим уйобком, щоб вирішити, що він потягне управління державою. В мене нема слів. Але що вже маємо завдяки тим, що вибрали "сваєго парня, із народа", тобто десь такого ж розумового рівня і мудрий нарід.
показати весь коментар
16.02.2025 23:05 Відповісти
він вже балотувався і вже виліз. У нас немає іншого президента. То стуліть свою брудну пельку замість обгавкування коли він і правий, і неправий.
показати весь коментар
16.02.2025 23:11 Відповісти
Зєботяра, "работающій очєнь хард", вилуплений з подоляківського інкубатора.
показати весь коментар
17.02.2025 00:02 Відповісти
І то правда, куди краще простенько так демонструвати безперервно свій тупий словесний понос на весь світ, треба ж і іншим "хотьпаржать", а то все українцям
показати весь коментар
16.02.2025 23:24 Відповісти
Хто б зараз не був президентом України, хоч Буба з Бібою, але якщо у цей вирішальний для існування держави момент його позиція саме у цій ситуації захищає існування держави, то це плюс для держави.
Інше питання, чи надовго у влади із досить низьким інтелектуальним і професійним рівнем вистачить спроможності встояти проти тиску двох авторитарних шизоїдів- Трумпа і карло- пу...
Дай Бог Україні встояти, а потім спитаємо із камарільї за все..
показати весь коментар
16.02.2025 23:34 Відповісти
И ядерная программа минимум
показати весь коментар
16.02.2025 21:39 Відповісти
"и бесплатная путевка.... в Сибирь

для Трампа

.
показати весь коментар
16.02.2025 21:42 Відповісти
сибирь надо газом вытровить
показати весь коментар
16.02.2025 21:51 Відповісти
А в Мюнхені бігають в абнімачку Резніков з Умеровим - одна схематозна тактика розкрадання армії . Ще й перешіптуються на камери - забули що це не здача України в Стамбулі .
показати весь коментар
16.02.2025 21:40 Відповісти
Буратіно планує літачки як розпродувати - оптом, в розніцу чи деталями?

А повтор членством в НАТО... - дійшло до мене - це трюк 95-го . Ну як коричневим членом по ПОРОХУ грають - типу це ж він НАТО запланував у Констиітуції; ату його - санкції на нього ," не було плану НАТО у конституції не було б війни"- автор АРАХАМІЯ продав цю тему ТРАМПУ.
показати весь коментар
16.02.2025 21:44 Відповісти
КАЗКА про папу Бєню та Буратіно - він же там азбуку продав , ну типаж абсолютно списаний.
показати весь коментар
16.02.2025 21:45 Відповісти
показати весь коментар
16.02.2025 21:48 Відповісти
НАТО НАТО НАТО НАТО - то не я то не я то то не я ПОРОХ записав - пісня Зе для команди Трампа .
показати весь коментар
16.02.2025 21:49 Відповісти
👍😄😄😄 ви сьогодні "в ударє"!
показати весь коментар
16.02.2025 23:28 Відповісти
правильно ЗЄля, виставляй їм рахунок на триліард триліонов і сакційні тарифи на товари США у 10 тис %.

рудий колись скавчав, що ти найкращий дєлєц у світі

.
показати весь коментар
16.02.2025 21:40 Відповісти
Скільки ракет за 6 років при ЗЄ зробила Україна?
показати весь коментар
16.02.2025 21:41 Відповісти
Не все зразу - шоб губа не репнула
показати весь коментар
16.02.2025 21:42 Відповісти
Ми справді не знаємо, як це працює, але коли Іран атакував Ізраїль, то США, Франція, Велика Британія і інші хлопці, хоча Ізраїль не є членом НАТО… почали захищати ізраїльський народ від ракет Ірану.

А ты спроси у Кулебы, Стефанчука и прочих из своей "зе-манды", которые бегали и требовали не голосовать про договор с США про союзника вне НАТО...
показати весь коментар
16.02.2025 21:42 Відповісти
Було таке і навіть більше. Після нова влада надіюсь спитає за все. Зараз вистоятипроти Трумпа потрібно...
показати весь коментар
16.02.2025 23:37 Відповісти
вова так де ракети три роки пройшло ?
показати весь коментар
16.02.2025 21:44 Відповісти
Потрібна велика кількість дідів з сел, по 56-59 років
показати весь коментар
16.02.2025 21:44 Відповісти
це не гарантії. це продовження війни і воєнного тримісячного стану з продовженням розпилу зовнішніх допомог і бюджету в обмін на наші життя. Ідейка те що треба пане Президент
показати весь коментар
16.02.2025 21:49 Відповісти
Коли мова про кацапню, то гарантією може бути тільки смерть окупанта. Все що не призводить до невідворотних летальних наслідків для окупантів це "ні про що". Такий собі політичний туризм з метою згаяти час.
показати весь коментар
16.02.2025 21:59 Відповісти
Приїжджай до мене. Тобі навіть не треба йти в свій ТЦК. Я тебе через Краматорський мобілізую, практика вже є ))
Я тобі покажу кацапню в усіх варіантах. І живих, і дохлих, і як дохлих робити з живих.
показати весь коментар
16.02.2025 22:03 Відповісти
Гарна пропозиція. На жаль запізніла років на пятнадцять як мінімум. Я тепер "Три Д" - доїдаю, доношую, доживаю. Але все одно дякую.
показати весь коментар
16.02.2025 22:17 Відповісти
Годі )) А тепер уяви. 55. В 23-му звільнився, посидів дома (як раз з твоїми три "д"), не витримав і повернувся.
Мобілізувався знову. Туди ж. З усіма своїми контузіями та перебитими нервами. Плюс вікові болячки ))
На ВЛК - необмежено придатний. Термінатор. Загадкова історія Бенджаміна Баттона ))
Зараз на своєму місці.
Прийшов туди, куди йшов.
Бачив та пережив неможливе.
Звільнився за сімейними (де-факто, за здоров'ям)
Подивився.
Повернувся.
Тепер знову тут. Тут зовсім небагато залишилося дійсно старих ветеранів (вік ні до чого)
Але ж ми кращі. ЗСУ тримається на нас. Головне - не підводити нікого.
Роботи більше, ніж у виробничого манагера на гражданці. На тобі 150 чоловік з їх проблемами та уся документація (БЧС, рапорти є кому робити, на мені службові розслідування, РАО, виїзди ГШР, полігони, контроль над інструкторами.... шо ще? )
=======
Шо ще тобі розказати?
Та поговорити хочеться.
3Д - нормально. Ненормально 3П. Як у нас кажуть - замтрипе. Зам з психологічної підтримки персоналу.
Раніше їх називали замполітами.
А тепер уяви собі, як я стібаюся над деякими побратимами))
Ми усі бойові.
Ми втратили стільки близьких своїх друзів.
Ми живемо в борг.
Дихаємо через раз.
Маємо гідність. Відповідальність.
От і все.
показати весь коментар
16.02.2025 22:44 Відповісти
НБ, знаєш... Мені треба було робити це, починаючи з Ірпеня. Потім Вірнопілля. Штурму Ізюму, штурму Тернів. Зараз повернувся - Торецьк.
Треба було писати якісь мемуари, спогади, щоденник.
З іншої сторони, хто буде читати?
Ми нація настільки освідчених та інтелектуальних воїнів, що мої скрижалі, можливо раз почитають дочки, а тому камінюка та.... треба подумати, яким лазером з ЧПУ може глибоко різатися камінь (і якого мінералу)
Хочеться ж...
показати весь коментар
16.02.2025 23:01 Відповісти
Обовязково пиши. Одну сторінку в день. Не більше. Написав більше, ну от поперло! Перечитай і скороти до однієї, але кращої, більш точної. Ти сам здивуєшся що у тебе вийде в кінцевому результаті вже за рік. Уявляй собі читача і пиши так щоб йому/їй все було зрозуміло і через 20 або 50 років, а не як пишуть хитромудрі "ну ти ж сам все знаєш". Писати це "плювати в вічність". Скидуй в хмару і роби копії. Мені якось довелось чотири місяці відтворювати, тобто написати заново, 272 сторінки тільки тому, що приятель сунув в мій комп заражену флешку щоб роздрукувати бамажку. При наступному включенні всі диски було відформатовано. Якщо є можливість записуй аудіо розповіді очевидців та учасників подій, а потім "обробляй". Це дуже важко. Мабуть найважче, бо в людей насправді каша в голові і надто багато мата, тавтологій, відволікань на які ми при живому спілкуванні взагалі не звертаємо уваги, а починаєш записувати і тут справжня каша. Це не журналістика на потребу дня "щоб заробити на бутерброд з маслом". Не лізь туди. І не шукай співавторів, бо спотворять твоє сприйняття. Удачі.
показати весь коментар
17.02.2025 00:10 Відповісти
Дякую
показати весь коментар
17.02.2025 00:41 Відповісти
показати весь коментар
16.02.2025 22:00 Відповісти
ЗЄлєнін вже у Горках ?

коли втік?

.
показати весь коментар
16.02.2025 22:03 Відповісти
Той випадок коли Дімкин текст не вивчив.
показати весь коментар
17.02.2025 07:47 Відповісти
Для початку перекрий нафтопровід дружба!
показати весь коментар
16.02.2025 22:00 Відповісти
Дайте ракети, дайте гроші, візьміть в НАТУ і в ЄС - а я буду Потужним
показати весь коментар
16.02.2025 22:00 Відповісти
Найперша гарантія для перемоги України, це вибори президента. Неможливо перемагати ворога, коли при владі сидить ворог.
показати весь коментар
16.02.2025 22:05 Відповісти
Вроде бы относительно молодой, а предлагает такие глупости, вместо того, чтобы первым обратиться ко всему миру с призывом полного уничтожения оружия массового поражения, с тем, чтобы наши дети и внуки жили в мире и спокойствии, он предлагает вооружаться, а это значит, опять воевать.

На улице 21-й век, в центре Европы идёт циничная кровопролитная война, мир стоит на грани ядерной войны, чего же вам ещё нужно, люди, чтобы к вам вернулся разум и вы поняли, что оружия не должно быть на Земле?
показати весь коментар
16.02.2025 22:05 Відповісти
ми за мір ва всем міре))
залишилася дрібничка - переконати у вашому наївняку росію, америку, іран і корею. Відпишеся про успіхи))
показати весь коментар
16.02.2025 22:54 Відповісти
Чувак, ти " брєдішь"?
Може за тебе ще й в лігу сексуальних реформ " похлопотать"?
А шнурки тобі " нє погладіть"?
показати весь коментар
16.02.2025 23:39 Відповісти
Для України безпекові гарантії починаються з відсторонення зуйла і його конфідента єрмака від влади з наступним арештом і переміщенням в вітчизняні одиночні камери. А от каломойського в Гуантанамо.
показати весь коментар
16.02.2025 22:06 Відповісти
Реальні гарантії безпеки:

1. Армія більша за російську.
2. Більше зброї, ніж у Росії.
3. Більше нафтових/газових грошей, ніж у Росії.
показати весь коментар
16.02.2025 22:16 Відповісти
хто платить?
показати весь коментар
16.02.2025 22:56 Відповісти
Іншими словами. Не бути чужинцями, не красти у свого народу і жити суспільними цілями. Тоді здобуті досягнення допоможуть захищатись від ворога, а не робити с себе жертву агресії.
показати весь коментар
16.02.2025 22:17 Відповісти
Адекватна позиція, твереза. Досягти її в принципі можна.
показати весь коментар
16.02.2025 22:25 Відповісти
дуже важко
показати весь коментар
16.02.2025 22:58 Відповісти
Абсолютно нереально, от взагалі. Єдиний варіант - її буде колективно утримувати Захід, який хоче теж неможливого - тримати Росію якнайдалі від своїх кордонів і не брати Україну в НАТО.
показати весь коментар
16.02.2025 23:44 Відповісти
"Я думаю, Путін не буде атакувати ракетами виробництва, де ми є партнерами з Америкою"

А чего ж вы раньше не не запускали на наш рынок никого? о безопасности страны не умали, а думали как набить свои карманы? это касается всю нашу полит. элитку
показати весь коментар
16.02.2025 22:39 Відповісти
показати весь коментар
16.02.2025 22:43 Відповісти
Літаки летять - будєм всєх бамбіть. (С)
показати весь коментар
16.02.2025 22:50 Відповісти
Прихлопніть хтось кришку роялю.
показати весь коментар
16.02.2025 23:10 Відповісти
Найкраща гарантія безпеки України, це позбутися тебе і твого шобла.
показати весь коментар
16.02.2025 23:28 Відповісти
Перше що потрібно - президент-українець, а не гундося х*йня з кдбшними кротами!
показати весь коментар
16.02.2025 23:44 Відповісти
Ти диви…
А як жеж будувати дороги???
де ти с_ка був у 2019-му???
а де був восени 2021-го???
а у січні 2022-го де був???
я колись почую хоч слово вибачення, чи то лише до рамзанки дирова ти вибачатись можеш???
показати весь коментар
17.02.2025 00:23 Відповісти
Спасии вкрадені капітали та вимагати безпеку для них. Бо шейхи можуть послухатись і відібрати.
показати весь коментар
17.02.2025 00:44 Відповісти
Дибіл
показати весь коментар
17.02.2025 00:53 Відповісти
Делай, кто тебе мешает. Только не за чужой счёт, хватит попрашайничать...
показати весь коментар
17.02.2025 02:46 Відповісти
А взамін - кацапів з США не депортують назад у вигрібну яму.
показати весь коментар
17.02.2025 07:44 Відповісти
Збирай манатки, унітази залиш.
показати весь коментар
17.02.2025 07:51 Відповісти
Читаешь комментарии и диву даёшься!

Если сам народ не хочет жизни без оружия и войн, то параноикам и олигархам сама судьба даёт

возможность зарабатывать деньги на крови и глупости населения планеты.

Стоило человечеству тратить целые столетия, чтобы опуститься, в конечном итоге, до уровня

кровожадных дикарей?
показати весь коментар
17.02.2025 08:09 Відповісти
Коли настане "потім" буде запізно і не всі дочекаються того "потім" Дай Бог розуму людям