6165 посетителей онлайн
3 491 76

Зеленский о гарантиях безопасности: Нужно членство в ЕС, большая армия и значительное количество ракет

Зеленский о достройке ХАЭС

Президент Владимир Зеленский назвал гарантии безопасности, которые необходимы для Украины от союзников, среди них: большое количество ракет, значительная численность армии, инвестиции, вступление в ЕС и договоренности о защите от партнеров вроде тех, которые имеет Израиль.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом глава государства сказал в интервью NBC News.

Зеленского спросили, в каких именно гарантиях безопасности Украина нуждается от США, но его ответ впоследствии коснулся гарантий от других союзников также.

"Большой пакет ракет как превентивный шаг. Мы не будем использовать их перед каким-то вторжением. Но если они это сделают, мы это сделаем быстро (применим ракеты - Ред.). Но они будут размещены на нашей территории, не так, как это было перед полномасштабным вторжением, когда Белый дом наложил санкции и дал нам оружие после вторжения", - пояснил президент.

Также он отметил, что Украине нужна большая армия, которая должна быть сопоставима по численности с армией РФ, если Украина не является членом НАТО.

"И это психологически очень важно, потому что это мощный сигнал, что Путин не пойдет, если будет понимать, что мы имеем такую же по численности армию", - отметил Зеленский.

Также Зеленский отметил, что Украина нуждается в инвестициях.

"Я думаю, Путин не будет атаковать ракетами производства, где мы являемся партнерами с Америкой", - сказал он.

Кроме того, к гарантиям безопасности президент отнес членство Украины в Евросоюзе.

"Европейский Союз очень важен, потому что это особый рынок для нас. И ЕС очень заинтересован в наших продуктах. Мы должны быть в одинаковых финансовых условиях с Европейским Союзом. Мы хотим быть членом, мы разделяем те же ценности, мы имеем такое же законодательство. Это часть экономических гарантий безопасности для нас - быть немедленно частью ЕС, это также очень важно", - сказал он.

"И еще что нам нужно. Мы действительно не знаем, как это работает, но когда Иран атаковал Израиль, то США, Франция, Великобритания и другие ребята, хотя Израиль не является членом НАТО... начали защищать израильский народ от ракет Ирана. Израиль не в НАТО. Это означает, что он имеет конкретные гарантии безопасности от США, Франции, Великобритании и других союзников. Я считаю, мы очень в этом нуждаемся", - резюмировал президент

Топ комментарии
+7
Ми справді не знаємо, як це працює, але коли Іран атакував Ізраїль, то США, Франція, Велика Британія і інші хлопці, хоча Ізраїль не є членом НАТО… почали захищати ізраїльський народ від ракет Ірану.

А ты спроси у Кулебы, Стефанчука и прочих из своей "зе-манды", которые бегали и требовали не голосовать про договор с США про союзника вне НАТО...
показать весь комментарий
16.02.2025 21:42 Ответить
+6
Ой, а як же ті епохальні писульки, якими ти так хизувався? Оті «історичні» безпекові угоди, що мали змінити все? Пам'ятаєш, як гордо розповідав про 10 років стратегічного партнерства, про 50 мільярдів європейської допомоги, про «найбільшу гарантію безпеки за всю історію України»? І що, працює? Чи то були просто ще одні фантики для телевізора?
показать весь комментарий
16.02.2025 21:39 Ответить
+6
Найперша гарантія для перемоги України, це вибори президента. Неможливо перемагати ворога, коли при владі сидить ворог.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ой, а як же ті епохальні писульки, якими ти так хизувався? Оті «історичні» безпекові угоди, що мали змінити все? Пам'ятаєш, як гордо розповідав про 10 років стратегічного партнерства, про 50 мільярдів європейської допомоги, про «найбільшу гарантію безпеки за всю історію України»? І що, працює? Чи то були просто ще одні фантики для телевізора?
показать весь комментарий
16.02.2025 21:39 Ответить
А що він міг ще казати? Всі президенти мудро виступають, а діла їх...
А ОТ ЯК ТІ РАКЕТИ ВИГОТОВИТИ. Якщо зрадить ще і Європа,,,
показать весь комментарий
16.02.2025 21:44 Ответить
Є дуже простий варіант: якщо немає що розумного сказати - краще промовчати...
Хоча я тут подумав, ну не вийде, щоб він мовчав всі 6 років свого президенства...
показать весь комментарий
16.02.2025 21:55 Ответить
по вашій тупій лозіці він мав вийти, промочати і сісти? ви ідіот чи прикидаєтеся?
показать весь комментарий
16.02.2025 22:51 Ответить
Тобто, те, що він каже, то верх раціоналізму і коректності? І так, слухаючи, що він вякає останнім часом, то краще вже просто сісти і мовчати. Зустрічне питання: а ви часом не ідіот, якщо не розумієте банальних речей?
показать весь комментарий
16.02.2025 23:00 Ответить
він все правильно каже. А вам схоже платять за обси*он зе. Багато хоч платять? на туалетний папір вистачає?
показать весь комментарий
16.02.2025 23:03 Ответить
Потрібна ядерна зброя, все інше це дрочня!
показать весь комментарий
16.02.2025 23:05 Ответить
то зробіть її
показать весь комментарий
16.02.2025 23:12 Ответить
1. Пропозиція щодо миротворчого контингенту в Україні
Що сказав? Президент Зеленський заявив, що для забезпечення миру в Україні необхідно розмістити миротворчий контингент чисельністю щонайменше 200 тисяч осіб.
Чому це неадекватно? Зібрати такий великий контингент миротворців є надзвичайно складним завданням, оскільки подібних масштабних сил не існує в наявності, і їх формування вимагатиме значних ресурсів та часу.
Чому краще було промовчати? Оголошення нереалістичних цифр може викликати скептицизм серед міжнародних партнерів та громадськості, підриваючи довіру до керівництва країни.

2. Заява про ціни на ліки
Що сказав? Президент Зеленський назвав ціни на ліки в Україні "абсолютно неадекватними" та анонсував засідання РНБО для вирішення цього питання.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelensky-liky-rnbo/33310013.html?utm_source=chatgpt.com Чому це неадекватно? Хоча проблема високих цін на ліки є актуальною, використання терміну "абсолютно неадекватні" може бути сприйняте як емоційне та необґрунтоване висловлювання без конкретних пропозицій щодо вирішення проблеми.
Чому краще було промовчати? Замість публічних емоційних заяв варто було б спочатку розробити конкретний план дій та представити його суспільству, що продемонструвало б компетентність та рішучість у вирішенні проблеми.

3. Запит на інструкції щодо ЗРК Patriot
Що сказав? Зеленський заявив, що США повинні передати Україні інформацію та інструкції щодо розробки ЗРК Patriot.
Чому це неадекватно? Подібні технології є надсекретними, і навіть союзники США не отримують такі дані. Крім того, в Україні вищі щаблі силових структур неодноразово були скомпрометовані шпигунами.
Чому краще було промовчати? Ця заява виглядає нереалістичною, демонструє нерозуміння міжнародної безпеки та створює ризик недовіри серед партнерів.
4. Дані про втрати серед військових
Що сказав? Зеленський заявляв про 40 тисяч загиблих військових два роки тому і повторює ту ж цифру зараз.
Чому це неадекватно? Війна триває, бої не припиняються, і кількість втрат, за всіма ознаками, зросла. Повторення тієї ж цифри виглядає як бажане видаване за дійсне.
Чому краще було промовчати? Якщо точні цифри не можна розголошувати, краще утриматися від будь-яких оцінок, ніж повторювати явно застарілі дані. Це підриває довіру суспільства до офіційної інформації.

І це тільки те, що було останнім часом. А він в кріслі вже 6 років, скоро буде сьомий починатись. То як, сильно допомогли ці спітчі?
показать весь комментарий
17.02.2025 08:35 Ответить
йдіть до нього в радники. Чомусь вашого ІQ вистачає лише строчити на цензорі розумні поради))
показать весь комментарий
17.02.2025 22:50 Ответить
Якраз IQ в мене вистачаєє на зв'язуватись із гундосим і будь ким із його клоаки) А ви не хочете приїхати із Британії, і не пустими балачками, а ділом підтримати зеленого? Наприклад піти повертати посадки, відвойовувати кордони 91 року? Він же за вашими словами все правильно робить, значить вам нічого не загрожує, адже так?
показать весь комментарий
17.02.2025 23:14 Ответить
За нашою логікою це тупе рило, як би мало хоч один грам мозку, то не погодилося б навіть балотуватися. Це ж яким треба бути самовпевненим уйобком, щоб вирішити, що він потягне управління державою. В мене нема слів. Але що вже маємо завдяки тим, що вибрали "сваєго парня, із народа", тобто десь такого ж розумового рівня і мудрий нарід.
показать весь комментарий
16.02.2025 23:05 Ответить
він вже балотувався і вже виліз. У нас немає іншого президента. То стуліть свою брудну пельку замість обгавкування коли він і правий, і неправий.
показать весь комментарий
16.02.2025 23:11 Ответить
Зєботяра, "работающій очєнь хард", вилуплений з подоляківського інкубатора.
показать весь комментарий
17.02.2025 00:02 Ответить
І то правда, куди краще простенько так демонструвати безперервно свій тупий словесний понос на весь світ, треба ж і іншим "хотьпаржать", а то все українцям
показать весь комментарий
16.02.2025 23:24 Ответить
Хто б зараз не був президентом України, хоч Буба з Бібою, але якщо у цей вирішальний для існування держави момент його позиція саме у цій ситуації захищає існування держави, то це плюс для держави.
Інше питання, чи надовго у влади із досить низьким інтелектуальним і професійним рівнем вистачить спроможності встояти проти тиску двох авторитарних шизоїдів- Трумпа і карло- пу...
Дай Бог Україні встояти, а потім спитаємо із камарільї за все..
показать весь комментарий
16.02.2025 23:34 Ответить
И ядерная программа минимум
показать весь комментарий
16.02.2025 21:39 Ответить
"и бесплатная путевка.... в Сибирь

для Трампа

.
показать весь комментарий
16.02.2025 21:42 Ответить
сибирь надо газом вытровить
показать весь комментарий
16.02.2025 21:51 Ответить
А в Мюнхені бігають в абнімачку Резніков з Умеровим - одна схематозна тактика розкрадання армії . Ще й перешіптуються на камери - забули що це не здача України в Стамбулі .
показать весь комментарий
16.02.2025 21:40 Ответить
Буратіно планує літачки як розпродувати - оптом, в розніцу чи деталями?

А повтор членством в НАТО... - дійшло до мене - це трюк 95-го . Ну як коричневим членом по ПОРОХУ грають - типу це ж він НАТО запланував у Констиітуції; ату його - санкції на нього ," не було плану НАТО у конституції не було б війни"- автор АРАХАМІЯ продав цю тему ТРАМПУ.
показать весь комментарий
16.02.2025 21:44 Ответить
КАЗКА про папу Бєню та Буратіно - він же там азбуку продав , ну типаж абсолютно списаний.
показать весь комментарий
16.02.2025 21:45 Ответить
показать весь комментарий
16.02.2025 21:48 Ответить
НАТО НАТО НАТО НАТО - то не я то не я то то не я ПОРОХ записав - пісня Зе для команди Трампа .
показать весь комментарий
16.02.2025 21:49 Ответить
👍😄😄😄 ви сьогодні "в ударє"!
показать весь комментарий
16.02.2025 23:28 Ответить
правильно ЗЄля, виставляй їм рахунок на триліард триліонов і сакційні тарифи на товари США у 10 тис %.

рудий колись скавчав, що ти найкращий дєлєц у світі

.
показать весь комментарий
16.02.2025 21:40 Ответить
Скільки ракет за 6 років при ЗЄ зробила Україна?
показать весь комментарий
16.02.2025 21:41 Ответить
Не все зразу - шоб губа не репнула
показать весь комментарий
16.02.2025 21:42 Ответить
Ми справді не знаємо, як це працює, але коли Іран атакував Ізраїль, то США, Франція, Велика Британія і інші хлопці, хоча Ізраїль не є членом НАТО… почали захищати ізраїльський народ від ракет Ірану.

А ты спроси у Кулебы, Стефанчука и прочих из своей "зе-манды", которые бегали и требовали не голосовать про договор с США про союзника вне НАТО...
показать весь комментарий
16.02.2025 21:42 Ответить
Було таке і навіть більше. Після нова влада надіюсь спитає за все. Зараз вистоятипроти Трумпа потрібно...
показать весь комментарий
16.02.2025 23:37 Ответить
вова так де ракети три роки пройшло ?
показать весь комментарий
16.02.2025 21:44 Ответить
Потрібна велика кількість дідів з сел, по 56-59 років
показать весь комментарий
16.02.2025 21:44 Ответить
це не гарантії. це продовження війни і воєнного тримісячного стану з продовженням розпилу зовнішніх допомог і бюджету в обмін на наші життя. Ідейка те що треба пане Президент
показать весь комментарий
16.02.2025 21:49 Ответить
Коли мова про кацапню, то гарантією може бути тільки смерть окупанта. Все що не призводить до невідворотних летальних наслідків для окупантів це "ні про що". Такий собі політичний туризм з метою згаяти час.
показать весь комментарий
16.02.2025 21:59 Ответить
Приїжджай до мене. Тобі навіть не треба йти в свій ТЦК. Я тебе через Краматорський мобілізую, практика вже є ))
Я тобі покажу кацапню в усіх варіантах. І живих, і дохлих, і як дохлих робити з живих.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:03 Ответить
Гарна пропозиція. На жаль запізніла років на пятнадцять як мінімум. Я тепер "Три Д" - доїдаю, доношую, доживаю. Але все одно дякую.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:17 Ответить
Годі )) А тепер уяви. 55. В 23-му звільнився, посидів дома (як раз з твоїми три "д"), не витримав і повернувся.
Мобілізувався знову. Туди ж. З усіма своїми контузіями та перебитими нервами. Плюс вікові болячки ))
На ВЛК - необмежено придатний. Термінатор. Загадкова історія Бенджаміна Баттона ))
Зараз на своєму місці.
Прийшов туди, куди йшов.
Бачив та пережив неможливе.
Звільнився за сімейними (де-факто, за здоров'ям)
Подивився.
Повернувся.
Тепер знову тут. Тут зовсім небагато залишилося дійсно старих ветеранів (вік ні до чого)
Але ж ми кращі. ЗСУ тримається на нас. Головне - не підводити нікого.
Роботи більше, ніж у виробничого манагера на гражданці. На тобі 150 чоловік з їх проблемами та уся документація (БЧС, рапорти є кому робити, на мені службові розслідування, РАО, виїзди ГШР, полігони, контроль над інструкторами.... шо ще? )
=======
Шо ще тобі розказати?
Та поговорити хочеться.
3Д - нормально. Ненормально 3П. Як у нас кажуть - замтрипе. Зам з психологічної підтримки персоналу.
Раніше їх називали замполітами.
А тепер уяви собі, як я стібаюся над деякими побратимами))
Ми усі бойові.
Ми втратили стільки близьких своїх друзів.
Ми живемо в борг.
Дихаємо через раз.
Маємо гідність. Відповідальність.
От і все.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:44 Ответить
НБ, знаєш... Мені треба було робити це, починаючи з Ірпеня. Потім Вірнопілля. Штурму Ізюму, штурму Тернів. Зараз повернувся - Торецьк.
Треба було писати якісь мемуари, спогади, щоденник.
З іншої сторони, хто буде читати?
Ми нація настільки освідчених та інтелектуальних воїнів, що мої скрижалі, можливо раз почитають дочки, а тому камінюка та.... треба подумати, яким лазером з ЧПУ може глибоко різатися камінь (і якого мінералу)
Хочеться ж...
показать весь комментарий
16.02.2025 23:01 Ответить
Обовязково пиши. Одну сторінку в день. Не більше. Написав більше, ну от поперло! Перечитай і скороти до однієї, але кращої, більш точної. Ти сам здивуєшся що у тебе вийде в кінцевому результаті вже за рік. Уявляй собі читача і пиши так щоб йому/їй все було зрозуміло і через 20 або 50 років, а не як пишуть хитромудрі "ну ти ж сам все знаєш". Писати це "плювати в вічність". Скидуй в хмару і роби копії. Мені якось довелось чотири місяці відтворювати, тобто написати заново, 272 сторінки тільки тому, що приятель сунув в мій комп заражену флешку щоб роздрукувати бамажку. При наступному включенні всі диски було відформатовано. Якщо є можливість записуй аудіо розповіді очевидців та учасників подій, а потім "обробляй". Це дуже важко. Мабуть найважче, бо в людей насправді каша в голові і надто багато мата, тавтологій, відволікань на які ми при живому спілкуванні взагалі не звертаємо уваги, а починаєш записувати і тут справжня каша. Це не журналістика на потребу дня "щоб заробити на бутерброд з маслом". Не лізь туди. І не шукай співавторів, бо спотворять твоє сприйняття. Удачі.
показать весь комментарий
17.02.2025 00:10 Ответить
Дякую
показать весь комментарий
17.02.2025 00:41 Ответить
показать весь комментарий
16.02.2025 22:00 Ответить
ЗЄлєнін вже у Горках ?

коли втік?

.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:03 Ответить
Той випадок коли Дімкин текст не вивчив.
показать весь комментарий
17.02.2025 07:47 Ответить
Для початку перекрий нафтопровід дружба!
показать весь комментарий
16.02.2025 22:00 Ответить
Дайте ракети, дайте гроші, візьміть в НАТУ і в ЄС - а я буду Потужним
показать весь комментарий
16.02.2025 22:00 Ответить
Найперша гарантія для перемоги України, це вибори президента. Неможливо перемагати ворога, коли при владі сидить ворог.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:05 Ответить
Вроде бы относительно молодой, а предлагает такие глупости, вместо того, чтобы первым обратиться ко всему миру с призывом полного уничтожения оружия массового поражения, с тем, чтобы наши дети и внуки жили в мире и спокойствии, он предлагает вооружаться, а это значит, опять воевать.

На улице 21-й век, в центре Европы идёт циничная кровопролитная война, мир стоит на грани ядерной войны, чего же вам ещё нужно, люди, чтобы к вам вернулся разум и вы поняли, что оружия не должно быть на Земле?
показать весь комментарий
16.02.2025 22:05 Ответить
ми за мір ва всем міре))
залишилася дрібничка - переконати у вашому наївняку росію, америку, іран і корею. Відпишеся про успіхи))
показать весь комментарий
16.02.2025 22:54 Ответить
Чувак, ти " брєдішь"?
Може за тебе ще й в лігу сексуальних реформ " похлопотать"?
А шнурки тобі " нє погладіть"?
показать весь комментарий
16.02.2025 23:39 Ответить
Для України безпекові гарантії починаються з відсторонення зуйла і його конфідента єрмака від влади з наступним арештом і переміщенням в вітчизняні одиночні камери. А от каломойського в Гуантанамо.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:06 Ответить
Реальні гарантії безпеки:

1. Армія більша за російську.
2. Більше зброї, ніж у Росії.
3. Більше нафтових/газових грошей, ніж у Росії.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:16 Ответить
хто платить?
показать весь комментарий
16.02.2025 22:56 Ответить
Іншими словами. Не бути чужинцями, не красти у свого народу і жити суспільними цілями. Тоді здобуті досягнення допоможуть захищатись від ворога, а не робити с себе жертву агресії.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:17 Ответить
Адекватна позиція, твереза. Досягти її в принципі можна.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:25 Ответить
дуже важко
показать весь комментарий
16.02.2025 22:58 Ответить
Абсолютно нереально, от взагалі. Єдиний варіант - її буде колективно утримувати Захід, який хоче теж неможливого - тримати Росію якнайдалі від своїх кордонів і не брати Україну в НАТО.
показать весь комментарий
16.02.2025 23:44 Ответить
"Я думаю, Путін не буде атакувати ракетами виробництва, де ми є партнерами з Америкою"

А чего ж вы раньше не не запускали на наш рынок никого? о безопасности страны не умали, а думали как набить свои карманы? это касается всю нашу полит. элитку
показать весь комментарий
16.02.2025 22:39 Ответить
показать весь комментарий
16.02.2025 22:43 Ответить
Літаки летять - будєм всєх бамбіть. (С)
показать весь комментарий
16.02.2025 22:50 Ответить
Прихлопніть хтось кришку роялю.
показать весь комментарий
16.02.2025 23:10 Ответить
Найкраща гарантія безпеки України, це позбутися тебе і твого шобла.
показать весь комментарий
16.02.2025 23:28 Ответить
Перше що потрібно - президент-українець, а не гундося х*йня з кдбшними кротами!
показать весь комментарий
16.02.2025 23:44 Ответить
Ти диви…
А як жеж будувати дороги???
де ти с_ка був у 2019-му???
а де був восени 2021-го???
а у січні 2022-го де був???
я колись почую хоч слово вибачення, чи то лише до рамзанки дирова ти вибачатись можеш???
показать весь комментарий
17.02.2025 00:23 Ответить
Спасии вкрадені капітали та вимагати безпеку для них. Бо шейхи можуть послухатись і відібрати.
показать весь комментарий
17.02.2025 00:44 Ответить
Дибіл
показать весь комментарий
17.02.2025 00:53 Ответить
Делай, кто тебе мешает. Только не за чужой счёт, хватит попрашайничать...
показать весь комментарий
17.02.2025 02:46 Ответить
А взамін - кацапів з США не депортують назад у вигрібну яму.
показать весь комментарий
17.02.2025 07:44 Ответить
Збирай манатки, унітази залиш.
показать весь комментарий
17.02.2025 07:51 Ответить
Читаешь комментарии и диву даёшься!

Если сам народ не хочет жизни без оружия и войн, то параноикам и олигархам сама судьба даёт

возможность зарабатывать деньги на крови и глупости населения планеты.

Стоило человечеству тратить целые столетия, чтобы опуститься, в конечном итоге, до уровня

кровожадных дикарей?
показать весь комментарий
17.02.2025 08:09 Ответить
Коли настане "потім" буде запізно і не всі дочекаються того "потім" Дай Бог розуму людям