4756 відвідувачів онлайн
10 103 14

Бійці Національної гвардії відбили штурм росіян ще на підході до наших позицій на Покровському напрямку. ВIДЕО

Воїни 3-ої бригади оперативного призначення "Спартан" імені полковника Петра Болбочана Національної гвардії України відбили штурм росіян.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, скориставшись поганою погодою, противник активізував дії на Покровському напрямку. Росіяни готувалися та довго чекали вдалого моменту, тож розпочали штурми у заметіль від самого ранку.

Окупанти збільшили піхотні групи до 5-7 людей і рухалися до українських позицій з різних напрямків одночасно. Пересування ворога зафіксувала аеророзвідка "Спартану", а екіпажі БпЛА та артилерія завдали ударів по ворожих цілях.

Завдяки роботі українських воїнів піхота противника була знищена ще на підходах до наших позицій.

Топ коментарі
+9
то рахунки пороха хочуть арештувати щоб що?????
щоб ми бачили таких кадрів меньше?
то це не правильно!!!
хай допомагає ЗСУ,
поьім розберемось.
пілотам респект!!!
показати весь коментар
17.02.2025 22:32 Відповісти
+6
Дуже класнe відео,як на мене....
показати весь коментар
17.02.2025 23:56 Відповісти
+5
добре..
показати весь коментар
17.02.2025 22:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
добре..
показати весь коментар
17.02.2025 22:19 Відповісти
то рахунки пороха хочуть арештувати щоб що?????
щоб ми бачили таких кадрів меньше?
то це не правильно!!!
хай допомагає ЗСУ,
поьім розберемось.
пілотам респект!!!
показати весь коментар
17.02.2025 22:32 Відповісти
Не хвилюйся, у такого хитросракого типа, як він, рахунків на власне ім'я ніколи не буває.
показати весь коментар
18.02.2025 11:34 Відповісти
Повністю з Вами згідний. Компанія Roshen від початку повномасштабного вторгнення сплатила до бюджету понад 12 мільярдів гривень податків.
показати весь коментар
18.02.2025 12:14 Відповісти
Дуже класнe відео,як на мене....
показати весь коментар
17.02.2025 23:56 Відповісти
Голівуд нервово курить в куточку .
показати весь коментар
18.02.2025 08:20 Відповісти
Не розумію для чого добивати важкопоранених кацапів? Це ж навантаження на евакуаційну групу, медиків, а ми тупо їх добиваємо, полегшуємо кацапам боротьбу із нами!
показати весь коментар
18.02.2025 08:25 Відповісти
Він може вижити, повернутися і вбивати. Контролити треба обов'язково, "відпрацював і забув" - таким має бути принцип
показати весь коментар
18.02.2025 09:15 Відповісти
якщо ноги руки відірвані, то добивати не варто, погоджуюсь, а як просто валяється, то хз, а може прикидається.
показати весь коментар
18.02.2025 10:01 Відповісти
Може йому ще медогляд влаштувати прямо на полі?
показати весь коментар
18.02.2025 16:23 Відповісти
Хай виживає, стане інвалідом, чи на костилях піде у бій, з такими легше боротись, безумовно, якщо легке поранення, коли може пересуватись, то безумовно потрібно добивати, хоча писати легко, а на полі бою зовсім інша ситуація.
показати весь коментар
18.02.2025 09:24 Відповісти
Кацапське лайно розлетілося на всі сторони 🤬
Кляті москалі , тікайте додому до своїх , бо в Україні
на вас чекає
СМЕРТЬ !!

показати весь коментар
18.02.2025 10:59 Відповісти
Даже гарна робота, спасибі, хлопці! Слава ЗСУ!
показати весь коментар
18.02.2025 16:46 Відповісти