8962 відвідувача онлайн

Переговори у Саудівській Аравії - значний перший крок до миру, - Білий дім

Речниця Білого дому Керолайн Лівітт

У Білому домі назвали переговори з представниками РФ у Саудівській Аравії "монументальним кроком до миру".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Прессекретар Білого дому Керолайн Лівітт заявила, що адміністрація, включно із президентом США Дональдом Трампом, також вела пряме спілкування з українським лідером Володимиром Зеленським.

За її словами, вчора Трамп розмовляв з європейськими союзниками, зокрема із президентом Франції Еммануелем Макроном. А вже наступного тижня до Вашингтона прибуде прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер:

"Таким чином, ми забезпечуємо, щоб усі сторони були почуті. Але ви маєте говорити з обома сторонами конфлікту, щоб справді вести переговори і вирішувати проблему. І це значний перший крок до миру".

Топ коментарі
+28
Крок до грандіозного обсьору.

показати весь коментар
18.02.2025 23:29 Відповісти
+24
Повна маячня...
показати весь коментар
18.02.2025 23:28 Відповісти
+17
Трамп легалізує кремлівську потвору навіть з більшою швидкістю, ніж очікувалося.
Штати, як гаранти демократії в усьому світі, після таких дій, швидко прямують на звалище цивилізації.
показати весь коментар
18.02.2025 23:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Повна маячня...
показати весь коментар
18.02.2025 23:28 Відповісти
Значний крок в рюську дупіту.
показати весь коментар
18.02.2025 23:33 Відповісти
перша епічна поразка Трампа і його нереалістичних ідей та лозунгів, з журналу коміксів про супермена!
показати весь коментар
18.02.2025 23:53 Відповісти
мучаються бідаки по еміратам - сіли би десь на яхті Шахрезада та побалакали б по справжньому
Булгаков - пророк
- Вот всё у вас как на параде, - заговорил он, - салфетку - туда, галстук - сюда, да «извините», да «пожалуйста-мерси», а так, чтобы по-настоящему, - это нет. Мучаете сами себя, как при царском режиме.
показати весь коментар
18.02.2025 23:40 Відповісти
Значний перший кро до make america weak again
З огляду на те , як з подачі маріонетки Кремля трампа , сша прогибається перед рашкою
показати весь коментар
18.02.2025 23:29 Відповісти
Крок до грандіозного обсьору.

показати весь коментар
18.02.2025 23:29 Відповісти
3,14стаболи.котрі язиками чешуть про мир.не мають абсолютно ніякого відношення до "монументальних кроків до миру,які можна робитилише справами.а не іпальниками."
показати весь коментар
18.02.2025 23:30 Відповісти
Так, крок до миру, русского мира
показати весь коментар
18.02.2025 23:32 Відповісти
я привіз вам мир (с) це десь з цієї опери.
показати весь коментар
18.02.2025 23:32 Відповісти
Гуйня.
Пердь "з підливою".
Ще по голові себе погладьте!
показати весь коментар
18.02.2025 23:33 Відповісти
Судячи з гулу шахедів, це крок до нового "рекорду" з кількості запущених...
показати весь коментар
18.02.2025 23:34 Відповісти
Переговоры приводят к ещё большим жертвам так как бункерный, то ли от радости, то ли от злости начинает бить по мирному населению. Любая попытка вести переговоры с бункерной мразью, приводит к умышленным ударам по больницам, по жилым домам по беззащитным людям.
показати весь коментар
18.02.2025 23:34 Відповісти
Западным политикам которые думают что могут договориться с путлером, нужно начинать брать ответственность за смерти людей в Украине после их звонков к маньяку
показати весь коментар
18.02.2025 23:36 Відповісти
А чому не до купівлі Гренландії? Ні данійців, ні українців на перемовинах не було.
показати весь коментар
18.02.2025 23:35 Відповісти
Трамп легалізує кремлівську потвору навіть з більшою швидкістю, ніж очікувалося.
Штати, як гаранти демократії в усьому світі, після таких дій, швидко прямують на звалище цивилізації.
показати весь коментар
18.02.2025 23:36 Відповісти
Росіяни відразу після зустрічі заявили, що переговори пройшли непогано, сторони домовилися враховувати інтереси один одного.

Радник Путіна Ушаков зазначив - поки важко сказати, що Росія та США зближуються, але розмова про це була.
показати весь коментар
18.02.2025 23:38 Відповісти
Ця зустріч була для вирішення власних інтересів між Штатами та )(уйлостаном, про Україну навіть питання не було.
показати весь коментар
18.02.2025 23:42 Відповісти
В Україні давно не було виборів. Зараз Зеленський має 4% підтримки. Україні потрібні вибори, якщо вона хоче місце за столом переговорів, - Трамп.
показати весь коментар
18.02.2025 23:38 Відповісти
Даже если бы это и было так. То не Путину и Трампу решать а народу Украины.
Иначе это не демократия а профанация.
показати весь коментар
18.02.2025 23:43 Відповісти
народ нічого не вирішує, йому пропонують готові рішення.

він може вибрати тільки дуже погано або ще гірше
показати весь коментар
19.02.2025 06:51 Відповісти
Це на кацапстані так розмірковують а УКРАЇНЦІнація яка не мириться такому
показати весь коментар
19.02.2025 08:24 Відповісти
Ти забувся про іще один його висер - кацапи не хочуть руйнувати Київ (( трумп щось знатне вживає ((
показати весь коментар
18.02.2025 23:43 Відповісти
а обнульонному )(уйлу він цього не пропонує. з нашими гнидами розберемось без драпа.
показати весь коментар
18.02.2025 23:43 Відповісти
Выборы это момент слабости выгодный для России и выигрыш времени. Украине нужно чтобы Россия ослабла.
показати весь коментар
18.02.2025 23:45 Відповісти
Яким боком воно трампа обходить схоже з путаніним домовляються поставити свого замість зеленського за спиною України про Україну два дірявих дондона домовляються
показати весь коментар
19.02.2025 08:21 Відповісти
Маленький крочок Трампа то "величезний стрибок для людства"...😅😂🤣🤣🤣
показати весь коментар
18.02.2025 23:38 Відповісти
У прірву ((
показати весь коментар
18.02.2025 23:44 Відповісти
Для Украины и Европы ваши договорняки ничего не значат. Через 2 года республиканцы приползут на коленях в Украину и Европу за поддержкой на выборах и будут посланы всем стадом
показати весь коментар
18.02.2025 23:39 Відповісти
а чим може Україна і Європа допомогти на виборах? зробити бенз по доллар за галлон? чи середньостатистичного реднека хвилює ше шось?
показати весь коментар
19.02.2025 00:15 Відповісти
Европа имеет очень тесные родственные связи с США тем более Великобритания которые являются прямыми избирателями в США. Прыгнув на Европу и кинув Великобританию, Трамп и его команда вместе осуществили политический геноцид.
показати весь коментар
19.02.2025 00:24 Відповісти
це вже в минулому. реднекам і зумерам на це насрати. до того ж міграційна політика останніх 20-30 років значно змістила зв'язки, про які ви говорите в бік азії та латинської америки.
показати весь коментар
19.02.2025 00:28 Відповісти
5 годин потужного ніх*я.

Ще погано стало від думки, що цілих 4 сраних роки ми бачитемо покер фейс керолайн лівітт, з рота якої лунатимуть нічого не варті слова.
показати весь коментар
18.02.2025 23:39 Відповісти
Цирк шапіто у виконання пуйловських клоунів
показати весь коментар
18.02.2025 23:39 Відповісти
То є так, будемо мирно жити без надр й більшості теріторій.
показати весь коментар
18.02.2025 23:40 Відповісти
бажаю щоб драп подох разом з )(уйлом.
показати весь коментар
18.02.2025 23:41 Відповісти
***** їх говном облив а вони обтікають і розказують що це монументальний крок до миру. Ну не дебіли? В чому ви мир побачили? Покажіть їм їхній мір як рашистські виродки знову ******** Україну
показати весь коментар
18.02.2025 23:43 Відповісти
Челы плюнули на весь миропорядок. Вы же себе яму роете.
показати весь коментар
18.02.2025 23:44 Відповісти
Вони планують на Марс здриснути. ((
показати весь коментар
18.02.2025 23:46 Відповісти
Они искренне верят, что ничего не изменится.
показати весь коментар
18.02.2025 23:50 Відповісти
Якраз навпаки - вони щиро вірять у те , що підімнуть весь світ в угоду власним забаганкам , саме гидке що покищо світ цьому ніякого опору не чинить .
показати весь коментар
18.02.2025 23:58 Відповісти
Они смотрят в прошлое, а не будущее. Нет там никаких планов на будущее. Это как у нас хотели вернуться в брежневский период.
показати весь коментар
19.02.2025 00:10 Відповісти
Не плутай трампонів і ***** , трампонам совок нівхер не потрібний , а від "мірового господства " очки кров'ю наливаються . Правда трампони забулися що десь тихенько поки що сидить сіпін і чекає поки ці ідіоти обісруться .
показати весь коментар
19.02.2025 00:17 Відповісти
У США есть огромная ностальгия по 50ым и по 80ым. Южный парк даже придумал целый мем - memberberries - говорящие ягоды, которые рассказывают как в прошлом было лучше. Именно эти идеи привели к первому строку Трампа.
показати весь коментар
19.02.2025 00:20 Відповісти
Хай буде гречка . Але тоді ********** !
показати весь коментар
19.02.2025 00:40 Відповісти
У слові "пук" Білий дім робить аж три помилки. Правильно буде "перший пук".
показати весь коментар
18.02.2025 23:48 Відповісти
тоді шість , правильно літери рахуй .
показати весь коментар
18.02.2025 23:59 Відповісти
Рівень політики в ********* світі.
1. Президент США: У війні з Україною русня втратила 600 тисяч. людей.
2. Президент США: Ми надали Україні 150+ мілярдів найбільше з усіх партнерів (Щоб вбивати москалів на війні)
3. Президент США: Пан путін давайте сраку буду цілувати, будем миритись. Ну вбили 600к ваших ватніків за наші гроші, ну буває. Ми нейтральні, будемо посредниками в переговорах між вами і Україною. Ви ж нам довіряєте правда?

І що саме цікаве путін такий ну окей будем перемовлятись в позиції раком, ну вбили 600к кацапів за ваші гроші і шо. Глотнем.
Дуже це все дивно.

Поки єдиний хто не глотає то Україна.
показати весь коментар
18.02.2025 23:48 Відповісти
Результати, наслідків діяльності, зятя прутіна-мізуліна в Аравії, підтвердила група учасників, цього дійства!
Швейцарія, для такого пошибу балачок, не по чину буде, для них!
Прутіна-мізуліна, привселюдно, нагнула челядників діда Трампа-бите вухо....
Компетентності, отої самої, АМЕРИКАНСЬКої, там, і не було.... Аматори, з Вашингтона, були за головних...
показати весь коментар
18.02.2025 23:56 Відповісти
Та то шо ви собі там вирішили з куйлом нікого не цікавить!Ви пропонуєте нам здатись і закінчити війну і всерівно потім померти??Та ну нах,такий план.Вже краще мирний атом зробити не мирним,ніж зігнити десь в магадані!Я б на місці зелі вже давно дав команду працювати над ядерними боєголовками...
показати весь коментар
18.02.2025 23:59 Відповісти
не тей вже Дім Білий, не ті вже кроки.
показати весь коментар
19.02.2025 00:01 Відповісти
Подяка американцям, зокрема Байдену і Трампу, що підтримували Україну у найбільш смертоносні для українців часи. Більше, чи меньше - це вже інше. Головне, що надавали допомогу. А дареному коню в зуби не заглядують. Дякуємо. Історія кожному дасть свою оцінку і розставить крапки над "і"
показати весь коментар
19.02.2025 00:02 Відповісти
Ваня , лягай спатоньки !
показати весь коментар
19.02.2025 00:04 Відповісти
Взагалі ніякого кроку до миру немає взагалі! Крок до миру - це більша кількість поставленої зброї для ЗСУ!
показати весь коментар
19.02.2025 00:03 Відповісти
Дайте мені її за горло потримати.
показати весь коментар
19.02.2025 00:03 Відповісти
Вони собі там поговорили і покрокували до миру. Так ніби росія зі США воює, а не з Україною.
показати весь коментар
19.02.2025 00:07 Відповісти
Пампушка вирішив,що взявши а союзники рашку, переможе Китай. Але а цій грі на трьох-США -бита карта. Рудого лоха розвели.Такої країни більше немає. Гуд бай,Америка!
показати весь коментар
19.02.2025 00:09 Відповісти
трампісти надихнулись, дивлячись на те, як русня завалює м'ясом Україну і вирішили, шо ті тепер так само завалять для них китай. боже, які кончені.
показати весь коментар
19.02.2025 00:21 Відповісти
Не факт
показати весь коментар
19.02.2025 00:22 Відповісти
"білий курятник".
показати весь коментар
19.02.2025 00:25 Відповісти
Мир - это война...?!
Всё по Оруэллу...
показати весь коментар
19.02.2025 06:00 Відповісти
США в пізді