10057 відвідувачів онлайн
4 880 48

Без допомоги США нам буде дуже важко, треба зберегти їхню підтримку, - Буданов

Чи впорається Україна без США. Відповідь Буданова

Очільник ГУР МО Кирило Буданов заявив, що без допомоги США Україні важко буде протистояти російській агресії.

Про це він заявив в інтерв'ю Defence 24, передає Цензор.НЕТ.

"Скажемо відверто - без США нам буде дуже важко. Ми повинні зробити все можливе, щоб зберегти їхню підтримку України. Як свідчить відоме українське прислів'я, "один у полі не воїн". Це моя відповідь у контексті Сполучених Штатів", - сказав він.

За словами Буданова, ця співпраця є явно двосторонньою та взаємовигідною.

"Що стосується Європи, то неможливо уявити собі глобальну безпеку європейського континенту без України. І без нашої героїчної армії, нині найбільшої в Європі, загартованої в найбільшій війні з часів Другої світової війни", - додав очільник ГУР МО.

Топ коментарі
+16
Похибка у 2 см вирішила долю світу.
показати весь коментар
19.02.2025 11:10 Відповісти
+15
З такою "допомогою" яку нам готує Тампон нам буде ще важче.
показати весь коментар
19.02.2025 11:03 Відповісти
+14
Ви мені звісно пробачте за порівняння, але якби в 1944 році, після 3 років війни СРСР, перестав отримувати ленд-ліз, йому там теж казали б "один в полі не воїн" і "нам важко"?
Не плитку потрібно було перекладати та фінансувати телесеріали з Поворознюком, а будувати військове виробництво. Але.....
показати весь коментар
19.02.2025 11:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А без ЗЄ буде важко? 😁
показати весь коментар
19.02.2025 11:02 Відповісти
Треба зберегти їхню підтримку- це кому адресовано? Чи без адреси? З серії про каву в Ялті.
показати весь коментар
19.02.2025 11:18 Відповісти
Це літінант зі своєю жабою розмовляє.

Ще один персонаж, якого витягли з дна, щоб складно дзвонив.
показати весь коментар
19.02.2025 12:42 Відповісти
Боюся, що з "вашим П" без Зе нам взагалі буде пи...ць
показати весь коментар
19.02.2025 11:18 Відповісти
З нашим П 5 років було все норм. І його не треба було за яйця стягувати.

А ваш уйобок ЗЄ з перших днів:
- порушив Конституцію,
- здійснив декілька актів державної зради,
- саботував озброєння та забезпечення ЗСУ,
- саботував підготовку до вторгнення РФ,
- підготував для ворога зручні напрямки наступу,
- всю війну віддавав перевагу корупції, а не обороні,
- використовує війну для утримання влади.
показати весь коментар
19.02.2025 12:40 Відповісти
Без Зе не буде важко. Без Зе не буде вже ніяк. ***** і Тампон не просто так хочуть прибрати Зе і поставити свого *************. До того ж самозакоханий Тампон не може пробачити що Зе користується великою популярністю куда б не приїхав, даже в сша. Тампон не раз говорив що Зе це великий торговець і куда б він не приїхав він завжди отримує гроші і допомогу.
показати весь коментар
19.02.2025 11:18 Відповісти
Не розповіси, що значить "поставити"?
А, якщо ні, то що?
Тобто, на ЗЄ все тримається?

Ти певен що без відосиків та великого крадівництва сонце перестане сходити, бійці перестануть битися, цивільні перестануть працювати та донатити?

"Горе!!! Помер великий Сталін".
Хоча ні - його одразу обісрали і забули.
показати весь коментар
19.02.2025 11:26 Відповісти
Давай точніше про велике крадівництво. Тільки не з рашистських ресурсів які ти читаєш, а з конкретними фактами. А також розкажи куда поділась вся наша зброя і склади з ************ до 2019 року?
показати весь коментар
19.02.2025 11:35 Відповісти
Матеріалів повно в українських джерелах.
Прямо зараз, наприклад, почалося пиляння мільярдів на добудові ХАЕС під кацапські реактори. 140 млрд. у мінус.
А до 2022 у велике крадівництво закопували гроші, які повинні були витрачатися на оборону. Причому сам ЗЄ це визнав.
Зеленський: Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги
У березні 2020 року президент України Володимир Зеленський оголосив про старт «Великого будівництва» - загальнонаціональної програми з розширення та розбудови транспортної, соціальної та спортивної інфраструктури. Водночас на будівництво та ремонт автошляхів виділяється безпрецедентна сума - 140 млрд грн. 140 млрд. у мінус.

Ти останні 6 років бухав до безтями?
показати весь коментар
19.02.2025 12:04 Відповісти
Треба було стрільцю чуть правіше взяти
показати весь коментар
19.02.2025 11:02 Відповісти
Похибка у 2 см вирішила долю світу.
показати весь коментар
19.02.2025 11:10 Відповісти
Підтримку болонки путіна?
показати весь коментар
19.02.2025 11:03 Відповісти
З такою "допомогою" яку нам готує Тампон нам буде ще важче.
показати весь коментар
19.02.2025 11:03 Відповісти
З підходом Трампа це майже не можливо.
показати весь коментар
19.02.2025 11:03 Відповісти
менше жріть, казнокради!
показати весь коментар
19.02.2025 11:04 Відповісти
Забудьте. Буде добре, якщо зрештою Трамп проти України санкції не введе.
А якщо зєля не пристане на умови русні, він введе, от побачите.
показати весь коментар
19.02.2025 11:04 Відповісти
Ви мені звісно пробачте за порівняння, але якби в 1944 році, після 3 років війни СРСР, перестав отримувати ленд-ліз, йому там теж казали б "один в полі не воїн" і "нам важко"?
Не плитку потрібно було перекладати та фінансувати телесеріали з Поворознюком, а будувати військове виробництво. Але.....
показати весь коментар
19.02.2025 11:04 Відповісти
Як сказав Буданов, «вистоїмо»! А йому ми точно довіряємо!
показати весь коментар
19.02.2025 11:04 Відповісти
Точно. Еави в Ялті вже напилися.
показати весь коментар
19.02.2025 11:09 Відповісти
ще цієї гниди в ефірі не вистачало ..буданга уев..

як там кримська кава, ракети на 2-3 залпи ..
показати весь коментар
19.02.2025 11:04 Відповісти
"кандидат" на місце Зе - ефір тримає в розігрітому стані до початку виборів!
показати весь коментар
19.02.2025 11:18 Відповісти
не можливо збегегти то чого нема, нажаль!
показати весь коментар
19.02.2025 11:05 Відповісти
ти не відлікайся бо не дай боже дупа у трампа підсохне
показати весь коментар
19.02.2025 11:19 Відповісти
Ти кацапомрійник невиліковний! так от,навіть якщо не дай Бог буде крах країни,краху нації не буде-навіть не надійся.Нагадую тобі коровоязикий дурню,що крахів країни українська нація уже пережила кілька за крайні три століття.
показати весь коментар
19.02.2025 11:42 Відповісти
НАГАДУЮ *** !!!!

Буданов про 2025 рік для України: побачимо дуже багато гарних подій
показати весь коментар
19.02.2025 11:06 Відповісти
то це вже гарні новини ..чи будуть ще гарніші ?!
показати весь коментар
19.02.2025 11:07 Відповісти
https://varianty.lviv.ua/publikatsiyi/sichnevi-hroshi-sadovoho-25 Січневі зарплати та надбавки Андрія Садового та членів виконкому Львівської міськради.
===========================================

Я знаю, де Україні взяти гроші!
показати весь коментар
19.02.2025 11:06 Відповісти
слабенький вкид ..тут візьми

показати весь коментар
19.02.2025 11:10 Відповісти
Буданов, то відсмокчи драпу на наберижній Ялти, може подобрішає. хоча драп в цей час зайнятий вилизуванням дупи )(уйла.
показати весь коментар
19.02.2025 11:07 Відповісти
Головне - вартість марікосовській допомоги. Щоб не сталося так, що від тієї допомоги ми лишилися голими та босими. Без частини теріторій, армії і незалежністі
показати весь коментар
19.02.2025 11:08 Відповісти
80% західноі зброі в США - як без них?
показати весь коментар
19.02.2025 11:11 Відповісти
як як ..язиком буданга буде збивати ракети (які вже давно закінчились) ..та пити каву в Ялті та Суджі
показати весь коментар
19.02.2025 11:13 Відповісти
Красти менше треба було, мародери. Брехати треба менше було. Трамп тепер вас ви**беті висушити, і Україну з вами заодно, брехуни, імпотенти і нездари. Зробить вас разом.
показати весь коментар
19.02.2025 11:14 Відповісти
"Скажемо відверто - без США УКРАЇНІ буде дуже важко. Ми "зелена влада" .поставлена в Україні куйлом, робили все можливе і навіть більше , щоб США припинили підтримку України і її народу
показати весь коментар
19.02.2025 11:17 Відповісти
Голова всієї української розвідки сказав надзвичайно геніальну річ яку народу було просто не зрозуміти:
"БУДЕ ВАЖКО!"
Дякуємо дякуємо дякуємо, дежбнам дурним було до цього дотелепати.
Але виникає питання все одно:
Ми ж до цього готові правда?
Бо ви ж знали що буде важко.
Вільні, гріми, Нептуни, Оплоти, гвинтокрили є де складати ще?
Чи розраховуємо як завжди на саму надійну зброю: холопів і українське національне каміння і патики?
показати весь коментар
19.02.2025 11:18 Відповісти
треба думати що америка вже не союзник нам
показати весь коментар
19.02.2025 11:22 Відповісти
Так немає підтримки вже. Закінчилася.
показати весь коментар
19.02.2025 11:25 Відповісти
яким чином зберегти підтримку, коли трамп вже 100% на стороні пуйла? як це собі уявляєте? трамп дасть зброю проти путіна?
показати весь коментар
19.02.2025 11:32 Відповісти
А скільки з ОПи і ротами її хвойд гавкотіли в бік "поганого Байдена" ....
І кримінальні справи відкривали проти нього.
Догавкотілись.
Але програЮть не єрмаки із зеленськими і татаровими. Програє і втрачає Україна.
показати весь коментар
19.02.2025 11:35 Відповісти
з України відверто сміються в росії, та всі, хто росію підтримує. бо нас кинув та обісрав наш головний гарант та партнер - сша.
1. Чи повинна Україна покладатись на такого гаранта, та дозволяти говорити від свого імені на переговорах?
2. Чому при всих наїздах трампа українська влада не ставить жодним чином питання "будапештського меморандуму" ? відмову від яз, та гарантії???
показати весь коментар
19.02.2025 11:36 Відповісти
Розумію,що ти кацапидле без підставляння дупи не можеш жити,але міряй усіх своїм лаптем.
показати весь коментар
19.02.2025 11:47 Відповісти
Чи з їх допомогою чи без неї, Україна закінчить війну та вийде на свої загальновизнані кордони, питання тільки в часі війна може затягнутись якщо не буде достатньої кількості зброї!
показати весь коментар
19.02.2025 12:02 Відповісти
Відмініть спец пенсії
показати весь коментар
19.02.2025 12:17 Відповісти
Уйобок ****.Тупе,неосвічене,двозвивинне бидло.Таких "розвідників" треба вбивати ще в пологовому.
Авторство і національна приналежність прислів'я "Один в полі не воїн" невідомі.А от,що точно українське ментально і вигадане саме українською,так це твердження,що "І один у полі воїн".І у цього прислів'я є автор - український письменник,який писав українською,Юрій Петрович Дольд-Михайлик.
показати весь коментар
19.02.2025 13:32 Відповісти